Dámske tašky – praktickí spoločníci ku každému outfitu

S módnymi dámskymi taškami od Tchibo máte pri sebe všetko potrebné. Peňaženku, kľúče, smartfón, make-up atď. Či už uprednostňujete klasické kabelky, kabelky na rameno, nákupné tašky alebo batohy, v našom internetovom obchode zaručene nájdete svoj obľúbený model v obvyklej kvalite Tchibo. Prejdite si teraz našu ponuku a nechajte si svoju tašku pohodlne doručiť domov alebo do pobočky Tchibo vo vašom okolí.
Taška na rameno
24,99
Taška na rameno
14,99
Športová taška
24,99
Taška na rameno
22,99
Taška na rameno
27,99
Peňaženka
14,99
Skladací dáždnik
9,99
-23 %
Slnečné okuliare, svetlomodré
12,99
9,99
Puzdro na mobil
12,99
Závesná toaletná taštička
14,99
Nákupná taška z velúrovej kože vypracovanej bez použitia chrómu
59,95
-23 %
Súprava toaletných taštičiek
12,99
9,99
€/ks 5,00
Taška na rameno
14,99
Taška na rameno
19,99
-55 %
Taška na rameno
19,99
8,99
Skladací dáždnik
10,99
Závesná toaletná taštička
14,99
Taška na fľašu
12,99
-40 %
Slnečné okuliare
21,99
12,99
-36 %
Súprava taštičiek
10,99
6,99
€/ks 3,50
niekoľko kusov
-25 %
Taška na rameno
26,99
19,99
niekoľko kusov
-40 %
Taška na rameno
14,99
8,99
-34 %
Papierová nákupná taška
22,99
14,99
Mini taška na rameno
9,99
Kozmetická taštička
8,99
niekoľko kusov
-19 %
Skladacia plážová taška
9,99
8,00
niekoľko kusov
Kozmetická taštička
7,99
-27 %
Froté kabelka do ruky
10,99
7,99
niekoľko kusov
Taška na rameno
19,99
niekoľko kusov
1

Aké typy dámskych tašiek poznáme?

Klasické kabelky môžete nosiť v ruke a ak chcete, jednoducho si pripnete dlhší ramienok a kabelku môžete prehodiť cez rameno. Kabelky bez rúčok vyzerajú pri slávnostných udalostiach elegantnejšie. Na druhej strane nájdete v ponuke nákupné a veľké tašky. V takejto taške budete mať priestor aj na dáždnik a ďalšie doplnky. Ak sa rozhodnete pre batoh, zaručujeme vám, že váš chrbát bude správne vyťažený a vy nebudete pociťovať žiadne preťaženie na jednej strane. Rozmanité kabelky na rameno sú k dispozícii v kompaktných a väčších verziách.

Na toto by ste si mali pri kúpe dámskej tašky dávať pozor

Koľko miesta potrebujem mať v kabelke? Až po položení tejto otázky by ste si mali zvoliť správny typ kabelky. Našli ste vo svojom obľúbenom dizajne správnu veľkosť a tvar? Tieto podrobnosti rozhodujú o vašej kúpe. Praktické priehradky zaručujú, že vaša peňaženka alebo vreckovky budú mať vo vašej kabelke stále svoje pevné miesto. Vďaka rôznym karabínkam si budete môcť v kabelke pripnúť kľúče na svoje miesto, a tak budete mať stále poriadok. Bezpečnosť kabelky zaisťujú priehradky, ktoré sa dajú uzatvárať na zips.

Najlepší materiál dámskych tašiek

Najobľúbenejším materiálom pre dámske tašky je pravá koža alebo syntetická koža. S kabelkami vyrobenými z pravej kože si môžete užívať prírodné vlastnosti materiálu. Kožené tašky však taktiež vyžadujú pravidelnú starostlivosť. Umelá koža je o čosi robustnejšia, no s kvalitným spracovaním ju od prírodného materiálu možno len ťažko odlíšiť. Dámske tašky vyrobené z látky sú obzvlášť populárne na jar a v lete. Hľadajte špeciálne materiály pre lepšiu odolnosť.

V akej farbe si mám vybrať svoju dámsku tašku?

Aby sa vaša obľúbená taška dala kombinovať s čo najväčším počtom outfitov, nahliadnite najprv do vášho šatníka. Malá čierna kabelka je overená klasika a dá sa kombinovať s čímkoľvek a hodí sa ku všetkému. K mnohým outfitom sa dajú nosiť aj tašky v hnedej, modrej alebo sivej farbe. Ružové tóny dodajú vášmu vzhľadu nádych romantiky. Výrazné farby, ako je koralová, ružová alebo červená, vytvárajú nádherné farebné akcenty.

Ako sa správne starať o svoju koženú dámsku tašku

Kabelky vyrobené z pravej kože by ste mali pred prvým nosením impregnovať, aby ste ich chránili pred vlhkosťou a nečistotami. V závislosti od typu kože, napríklad hladkej, semišovej alebo nubukovej, existujú na takúto starostlivosť špeciálne krémy a spreje. Ľahké znečistenie odstránite jemným čistiacim prostriedkom na kožu. Osvedčený trik pre hladkú kožu je zaručene krém na kožu. Možno ho používať na opravu jemných častí.

Náš prísľub kvalitného výrobku aj pre dámske tašky

Vďaka vysokej kvalite Tchibo si svoj obľúbený model zaručene užijete čo najdlhšie. Kvalitné materiály, starostlivé spracovanie a atraktívny vzhľad sú pre nás rovnako dôležité, aj čo sa týka dámskych tašiek. Našu prísne kontrolovanú kvalitu výrobku spoznáte vďaka značke TCM, čo znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Chceli by ste k svojmu outfitu pridať ďalšie doplnky? V online obchode nájdete atraktívne šály a dámske opasky.