Dámske náramky vo všetkých štýloch

Urobte radosť sebe alebo svojej milovanej osobe: s dámskymi náramkami od Tchibo vždy niekoho potešíte. Objavte širokú a bohatú škálu vysokokvalitných módnych šperkov a klasických náramkov. Okrem veľkého množstva trendových, ale aj klasických vzorov je však pre Tchibo najväčšou prioritou kvalita.
Malá šperkovnica
12,99
Náramok Glamour
19,99
  • Náramok, ródiovaný, s kvetom zo sklenených krištáľov
19,99
14,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 14,99 €
-25 %
Náramok, ródiovaný, s kvetom zo sklenených krištáľov
19,99
14,99
 
Dostupné varianty:
 
Náramok Collect
11,99
Žiaľ už vypredané
-19 %
Posuvný náramok »Uzol«, pozlátený 18-karátovým zlatom
19,99
16,00
Žiaľ už vypredané
Tenisový náramok zo striebra s rýdzosťou 925, viacfarebný
69,95

Luxusné náramky dámske

Vďaka jedinečnému šperku môžete podčiarknuť svoju osobnosť. Bez ohľadu na to, či máte rady skôr klasický štýl, či máte rady romantický a hravý štýl, alebo chcete vyniknúť v dave. V Tchibo nájdete tie pravé dámske náramky alebo prívesok na ruku v jedinečnom štýle. Objavte napríklad jemné módne šperky vyrobené z vysokokvalitného striebra, ktoré sa tiež nazýva šterlingové striebro.

Náramky dámske vyrobené zo striebra

Mnohé z modelov sú vyrobené práve zo striebra 925, aby ste si strieborné náramky od Tchibo mohli čo najdlhšie užívať. Toto označenie opisuje množstvo striebra v percentách v materiáli. Čisté striebro by bolo príliš jemné na to, aby sa z neho dali vyrobiť odolné šperky, ako napríklad strieborné náramky. No strieborné šperky vyrobené zo striebra 925 obsahujú časť medi, vďaka čomu je materiál odolnejší. Pečiatka na šperku zobrazuje podiel skutočného striebra vo výrobku v percentách.

Čo treba vedieť ešte pred tým, ako si dámsky náramok kúpite

V prvom rade je pri kúpe dámskych náramkov dôležité zohľadniť vkus a štýl. Náramok by mal predovšetkým čo najlepšie vyzerať na vašom zápästí. Preto sa zamerajte na veľkosť vášho zápästia. Ak je vaše zápästie menšie, je určite lepšie nevyberať si príliš robustné náramky. Vďaka filigránovým strieborným náramkom môže vaše zápästie vyzerať trochu užšie. Chceli by ste náramok niekomu darovať? Ešte pred kúpou náramku sa uistite, aký typ zápästia má osoba, ktorej chcete náramok darovať.

Náramky dámske, prívesky na ruku z rozličných vzácnych kovov

Je kombinácia drahých kovov ako zlato, ružové zlato alebo striebro stále akosi out? Toto pravidlo už dávno neplatí. Práve naopak. Nemusíte sa obávať kombinovať rôzne kovy. Bez obáv kombinujte zlaté náramky s náramkami z ružového zlata a dokonca aj so striebornými náramkami. Docielite tak jedinečný metalický vzhľad. Zostaňte verný štýlu, aby šperky nepôsobili neprehľadne. Zvoľte diskrétnu zlatožltú farbu. Materiál sa môže veľmi rýchlo javiť ako dominantný.

Dámske náramky a správna starostlivosť o strieborné dámske náramky

Stáva sa, že aj kvalitné strieborné náramky môžu časom sčervenieť. Tento prírodný proces sa nazýva sulfidácia, nenaznačuje však nižšiu kvalitu výrobku. Vďaka potrebnému sprievodcovi šperkami od Tchibo môžete ľahko vyčistiť svoje dámske strieborné náramky. Takto si budete môcť svoje náramky od Tchibo užívať stále v novom lesku.

Dámske náramky od Tchibo. Stále overená kvalita

V Tchibo spolupracujeme s akreditovanými externými inštitúciami na kontrole šperkov z hľadiska možných škodlivých látok a správnej hodnoty. Každý náš náramok je vyrobený s maximálnou precíznosťou. Naša značka TCM, skratka pre „Tchibo Certified Merchandise“, vám ukazuje naše štandardy kvality. Náramky vyrobené z pravého striebra sú tiež označené značkou „925“.