Dámske náhrdelníky – to je štýlová klasika

Dámske náhrdelníky patria medzi absolútnu šperkovú klasiku. Výber dámskeho náhrdelníka a štýlov je úplne rozmanitý, ako aj výber na rôzne príležitosti. V Tchibo objavíte veľký výber zlatých náhrdelníkov a náhrdelníkov zo striebra. Od filigránových a jemných cez očarujúce a pútavé až po elegantné a ušľachtilé. Drahokamy ako prívesky alebo hravé perly vám dodávajú romantický štýl. Objednajte si svoj nový obľúbený kúsok a nechajte si ho doručiť až domov alebo do pobočky.
Vrstvený náhrdelník, pozlátený 23-karátovým zlatom, 2-radový
22,99
Náhrdelník, ródiovaný, s kvetom zo sklenených krištáľov
19,99
Náhrdelník, ródiovaný, so zirkónmi
14,99
 
Dostupné varianty:
 
Náhrdelník s príveskom
14,99
Brošňa, ródiovaná, so sklenenými krištáľmi
14,99
Náhrdelník s prsteňmi, pozlátený 23-karátovým zlatom
14,99
Náhrdelník »Beach«
19,99
niekoľko kusov
Brošňa »List ginka«, pozlátená 23-karátovým zlatom
14,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-37 %
Náhrdelník, striebro 925/1000, pozlátený, s perlou z lastúrového jadra
31,99
20,00
niekoľko kusov
-17 %
Náhrdelník, striebro 925/1000, ródiované, so zirkónmi
39,99
33,00
-17 %
Náhrdelník, striebro 925/1000, ródiované, so zirkónmi
39,99
33,00

Dámske náhrdelníky, ružové zlato, žlté zlato alebo striebro. Aký zlatý náhrdelník je pre mňa ten pravý?

Svoj typ osobnosti môžete dokonale podčiarknuť rôznymi odtieňmi zlata. Rovnako ako strieborné náhrdelníky, aj náhrdelníky z bieleho zlata sú vhodné pre chladné a bledé tóny pleti. Ak má vaša pokožka teplý podtón, žlté zlato sa bude k vášmu typu pleti hodiť čo najlepšie. Retiazky vyrobené z ružového zlata sú zaručená klasika. Ružový tón, ktorý je v retiazkach zo skutočného zlata tvorený zliatinou jemného zlata a medi, vyzerá veľmi harmonicky a hodí sa k svetlému aj tmavému typu pleti.

Dámske náhrdelníky Trend vrstvenia náhrdelníkov je naozaj IN

Vrstvenie náhrdelníkov? Ešte ste o tom nepočuli? Nadišiel čas, aby ste sa o tom dozvedeli viac! V tomto štýlovom trende môžete navzájom kombinovať až tri náhrdelníky rôznych dĺžok. Celkový vzhľad vyzerá ešte lepšie, ak kombinujete náhrdelníky, ktoré sú farebne a štýlovo podobné. Dámy, ktoré sa neboja byť výstredné, kombinujú rôzne vzory alebo zlato a striebro. Celý look doplňte viacerými náramkami pre moderný vzhľad.

Aký typ dámskeho náhrdelníka sa hodí k rozličným výstrihom?

Pre klasické okrúhle výstrihy by ste mali zvoliť priliehavé náhrdelníky. Ak máte širší výstrih a vidno viac pokožky, vynikajúcou voľbou sú mohutnejšie náhrdelníky. A čo sa týka výstrihu do V, vyberte si náhrdelník, ktorý ma napríklad nejaký prívesok alebo ozdobu. Pre tento výstrih sú náhrdelník z jemného zlata s príveskami tou najlepšou voľbou. Aj v tomto prípade sa nemusíte obávať vrstvenia náhrdelníkov.

Takto spoznáte najvyššiu kvalitu dámskych náhrdelníkov

Najdôležitejšou vlastnosťou je v tomto prípade kvalita materiálu. Ak sa rozhodnete pre lacnejšie šperky, pre najlepšiu znášanlivosť s pokožkou sú ideálne pozlátené drahé kovy bez obsahu niklu. Náhrdelníky z pravého zlata, napríklad náhrdelníky zo zlata 585, sú kvalitné, ušľachtilé a odolné. Ďalej by ste sa mali podrobne pozrieť na spracovanie náhrdelníka. Sú jednotlivé články náhrdelníka starostlivo pospájané a zámky sa správne vzájomne spájajú?

Tipy pre správu starostlivosť a čistenie dámskych náhrdelníkov

Po určitom čase používania môžu zlaté retiazky zmeniť svoju farbu. Je to prírodný proces a určite nenaznačuje nižšiu kvalitu výrobku. Iba najjemnejšie zlato vyrobené z 99,99 % čistého zlata nemení farbu. Je však príliš jemné na výrobu šperkov. Zliatiny zlata s prídavkom drahých kovov, ako je meď alebo striebro, sú odolnejšie. Chcete, aby vaša zlatá retiazka opäť zažiarila? Náš sprievodca zameraný na starostlivosť o šperky podrobne vysvetľuje, ako môžete pomocou čistiacich prostriedkov šperky jednoducho vyčistiť.

Prísľub Tchibo pre spokojnosť s vašimi dámskymi náhrdelníkmi

Pokiaľ ide o dámske náhrdelníky od Tchibo, môžete sa spoľahnúť na vysokú kvalitu. Starostlivé spracovanie, módne vzory a materiály priateľské k pokožke bez škodlivých látok sú pre nás rovnako dôležité. Ak si náhrdelník kúpite online, kvalitu našich výrobkov spoznáte podľa značky TCM, ktorá označuje skratku „Tchibo Certified Merchandise“. Ak sa v popise produktu nachádza výraz „zirkónia“, môžete sa tešiť na kvalitný a zároveň cenovo dostupný drahokam.