Gumáky dámske – pocit sucha aj počas dažďa

V minulosti mali gumové topánky čisto funkčnú funkciu. Dnes sú štýlovým módnym doplnkom, ktorý poteší ženy všetkých vekových kategórií: gumové čižmy. Či túžite po vysokých čižmách po lýtka alebo členkových čižmách, dizajnu takýchto čižiem sa žiadne medze nekladú. U nás nájdete klasické modely v čiernej a žltej farbe, alebo aj bodkované gumáky. Tchibo vám ponúka veľa modelov, ktoré sa vám budú tiež zaručene ľahko obúvať. Prejdite si teraz náš sortiment a objednajte si online!
niekoľko kusov
Krátke čižmy do dažďa
34,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Žiaľ už vypredané
  • Krátke gumové čižmy, čierne
24,99
20,00
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 20,00 €
-19 %
Krátke gumové čižmy, čierne
24,99
20,00
Žiaľ už vypredané
niekoľko kusov
Krátke čižmy do dažďa
29,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Krátke čižmy do dažďa
24,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Vyberte sa v dámskych papučiach von aj počas dažďa alebo chladného počasia

Ak obľubujete prechádzky vonku za každého počasia, gumové čižmy sú pre vás nevyhnutnosťou. Na prechádzku v lese po mokrom lístí a blate, na prechádzku so psom vo vetre a v zlom počasí, alebo dokonca aj na plážovú dovolenku v Severnom mori, dámske gumené čižmy udržia vaše nohy stále v suchu. Okrem tejto užitočnej vlastnosti vyzerajú taktiež módne, a preto sa hodia napríklad aj do mesta v prípade daždivého počasia. Či už v jasných farbách, s bodkami, pruhmi, alebo kvetmi. V Tchibo nájdete veľký výber moderných čižiem do dažďa.

Dámske gumáky, to sú skvelé topánky do dažďa a ideálne na prechádzky mestom

Aj keď ste boli možno zvyknuté nosiť vysoké čižmy na prácu v záhradke alebo na prechádzku po lese, obuv Chelsea je odolná proti poveternostným podmienkam a je nevyhnutnosťou pre nákupy po meste v zlom počasí. Tieto gumené členkové topánky nájdete v mnohých trendových farbách a vyhotoveniach. Pútko, ktoré sa nachádza vo vrchnej časti topánky, vám zakaždým uľahčí vyzúvanie a obúvanie topánky. Čierne dažďové členkové topánky s krátkym zipsom sa hodia aj do business outfitov.

Dámske gumáky na zimu sú dobre podšité pre čo najvyšší komfort počas chladných dní

Aj keď teplota klesne na nižšie teploty, ženy by rady aj naďalej nosili svoje obľúbené dámske gumáky . Hrubé dámske pančuchové nohavice vás na jeseň a v zime príjemne zahrejú, ale lepšou voľbou budú teplé vložky. V prípade, že sa ešte viac ochladí, odporúčame vybrať si čižmy s vnútornou podšívkou. Často sú vyrábané práve s kožušinovým dizajnom, takže vaše nohy budú v teple a ešte k tomu budú super vyzerať. Počas chladného obdobia si vyberte obuv, ktorá má vyšší kožušinový sed, aby sa príjemné teplo dostalo do celého tela.

Gumáky dámske, návleky, ktoré šetria miesto, poruke vždy v prípade potreby

Radi by ste sa vybrali na koncert, ale práve ste počuli, že hlásili dážď? Alebo ste sa práve vybrali na rande v kabáte a krásnych elegantných šatách a celá ulica je zaplavená blatom? V takýchto prípadoch sú návleky vaším záchrancom. Odrážajú nečistoty a vodu a dajú sa ľahko navliecť na bežné topánky pomocou zipsu. Praktického spoločníka do dažďa je možné uložiť do úložného vaku, vďaka čomu ušetríte veľa miesta. V Tchibo si môžete objednať cenovo dostupné gumáky dámske v atraktívnom vyhotovení.

Ako sa správne starať o dámske gumáky

Gumené čižmy sú vyrobené z odolného syntetického materiálu, ktorý sa ľahko čistí. Najlepšie urobíte, ak topánky určené do dažďa od Tchibo necháte po vyzutí najskôr vysušiť a potom hrubú špinu oprášite kefou na topánky. Stačí ešte utrieť vlhkou handričkou a je to. Ak máte gumené čižmy vyrobené z prírodného kaučuku, môžete na starostlivosť použiť glycerín alebo silikónový olej. Nikdy nedávajte obuv priamo k vykurovaciemu telesu. Mohlo by sa stať, že by ste topánky vysušili, aby materiál by sa stal priepustným.

Aj pri dámskych gumákoch nájdete značku TCM, ktorá zaručuje vysokú kvalitu a starostlivú výrobu

Rovnako ako všetky naše výrobky, aj dámske topánky do dažďa od Tchibo podliehajú počas celého výrobného procesu prísnej kontrole kvality. Spolupracujeme iba s vybranými dodávateľmi, ktorí tiež dôsledne dodržiavajú naše štandardy. Za tým si stojíme s našou značkou TCM „Tchibo Certified Merchandise“, ktorú nájdete aj na svojich gumených čižmách. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vášho produktu, môžete sa obrátiť na náš zákaznícky servis kedykoľvek sedem dní v týždni telefonicky, e-mailom alebo poštou.