Rukavice a čiapky pre ženy – trendy ochrana pred chladom

Chcete si v zimných dňoch optimálne chrániť ruky pred chladom a vlhkom? Potom ste v Tchibo na správnom mieste, pretože v našom online obchode vám ponúkame rôzne pohodlné a elegantné dámske rukavice! Či už sú to teplé flísové rukavice na voľný čas, odolné lyžiarske rukavice na svahy, alebo elegantné dámske rukavice z pravej kože na prechádzky po meste – nájdete tu svoj nový obľúbený doplnok!

Dámske čiapky a rukavice

-33 %
Pletená čiapka beanie, červená
8,99
5,99
-25 %
Čelenka s lesklou priadzou
7,99
5,99
Pletená čiapka s vlnou, antracitová
Pletená čiapka s vlnou, oranžová
9,99
9,99
Pletená čiapka s vlnou, antracitová
Pletená čiapka s vlnou, oranžová
9,99
9,99
Pletená čiapka, krémovo-koňaková
8,99
-40 %
Šilt proti slnku
9,99
5,99
Pletené rukavice s vlnou, antracitové
9,99
-14 %
Flísové rukavice, čierne
6,99
6,00
 
Dostupné varianty:
 
-19 %
Šiltovka
9,99
8,00
-18 %
Rukavice zo zmesi materiálov
10,99
9,00
 
Dostupné varianty:
 
-12 %
Rukavice z pleteného flísu
7,99
7,00
 
Dostupné varianty:
 

Perfektné rukavice na zimu

Pokiaľ ide o rukavice, ženy si môžu vybrať zo širokej škály materiálov. Dámske rukavice s impregnáciou ecorepel® sú ideálne na dlhú zimnú prechádzku, po ktorej nasleduje snehová vojna. Vďaka tejto technológii sú vaše rukavice odolné proti nečistotám a vode a zároveň proti vetru. Módnou alternatívou sú elegantné vlnené rukavice alebo palčiaky. Objavte v našom sortimente aj pekné dámske čiapky!

Elegantné outfity s dámskymi rukavicami z pravej kože

Dámske rukavice z pravej kože zahrejú ruky nositeľky a sú aj pravým trendovým doplnkom, ktorý okorení každý outfit! Kombinujte napríklad dámske rukavice z pravej kože s outfitom pozostávajúcim zo šiat, šálu a kabáta a vyberte si koženú kabelku, ktorá s vašimi rukavicami z pravej kože farebne ladí. Vytvoríte súvislý celok.

Správna starostlivosť o dámske rukavice

Aby ste si svoje dámske rukavice mohli užiť počas chladných zimných dní, musíte sa o ne pravidelne starať. Ľahké znečistenie by ste mali z hladkých kožených rukavíc čo najskôr odstrániť vlhkou handričkou a semiš čistiť iba suchou kefou. Aby ste zabránili vzniku nových nečistôt, môžete použiť impregnačný sprej. Rukavice vyrobené z pleteniny alebo technického materiálu môžete prať na 40 °C na jemnom programe alebo ručne.

Ako čistiť dámske lyžiarske rukavice

Dámske lyžiarske rukavice by sa mali pravidelne čistiť, pretože sú vystavené vlhkosti a potu. Väčšinu lyžiarskych a bežeckých rukavíc je možné prať v práčke. Mali by ste používať tekutý prací prostriedok a nepoužívať aviváž – membrána na povrchu tak zostane priedušná. Zatvorte aj všetky suché a iné zipsy a doplnky vložte kvôli ochrane do sieťky na bielizeň.

Používajte svoj mobilný telefón aj pri mrazivých teplotách

Ak chcete svoj mobilný telefón, tablet alebo digitálny fotoaparát pohodlne používať aj pri mínusových teplotách, bez toho, aby ste ruky vystavovali chladu, odporúčame vám takzvané dotykové rukavice. Tieto zimné rukavice majú špeciálne spracovanie, vodivé končeky prstov, na ktoré reaguje obrazovka elektronických zariadení. Objavte tieto praktické modely do chladného počasia v našom online obchode!

Tchibo – najlepšie materiály a starostlivé spracovanie

Ak sa rozhodnete kúpiť dámske rukavice od spoločnosti Tchibo, kupujete vysokokvalitný výrobok vyrobený z vybraných materiálov a s maximálnou starostlivosťou. Zaručujeme to našou pečaťou TCM – „Tchibo Certified Merchandise“. Potvrdzujúca pečať znamená neustálu kontrolu kvality a úzku spoluprácu s externými kontrolnými laboratóriami. Naše vysoké štandardy vyžadujeme aj od všetkých dodávateľov.