Dámske body – praktické jednodielne odevy bez nepríjemných švov

Celotelové kombinézy, ktoré sa v skratke nazývajú body, sú ideálnou alternatívou ku klasickej spodnej bielizni: na rozdiel od viacdielnej súpravy spodnej bielizne, ktorá sa obvykle skladá z podprsenky, tielka a spodných nohavičiek, je to jednodielny odev. Dámske body teda nesľubujú iba strih bez zošmykovania: keďže ani pod priliehavým oblečením nie sú vidieť žiadne nepríjemné švy podprsenky alebo nohavičiek, praktické jednodielne kúsky zabezpečujú všestranný bezchybný vzhľad. Platí to najmä pre dámske body s tvarujúcim efektom, ktoré dodávajú každej žene atraktívnu siluetu.
-51 %
Sťahovacie body, béžové
34,99
17,00
 
Dostupné varianty:
 
-19 %
Čipkové body
29,99
24,00
 
Dostupné varianty:
 
Čipkové body
27,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
-47 %
Body
22,99
11,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-19 %
Body, sivé
24,99
20,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-19 %
Sťahovacie body, biele
34,99
28,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Pôvabná figúra par excellence: dámske body formujúce postavu

Hovorí sa, že každá žena má svoje sladké tajomstvo. Pokiaľ ide o tajomstvo krásy, často sa za ním skrýva špeciálne tvarujúce oblečenie: vďaka jemne tvarujúcim materiálom formovacie body zmenšujú postavu o jednu veľkosť a vyčarujú tak atraktívnu siluetu z každého uhla. Inovatívny minimalizujúci efekt sa neobmedzuje iba na ženské krivky okolo pása a bokov: dámske body veľkých rozmerov, ako sú 90D alebo 100E, zaisťujú, že veľkosť poprsia je vizuálne minimalizovaná a prsia vyzerajú o jednu veľkosť košíčkov menšie. Elastický materiál zároveň zabezpečuje maximálne držanie, optimálnu voľnosť pohybu a príjemnú pružnosť.
Hnedovlasá žena leží na posteli v čipkovanom body krémovej farby.

Čipkované body a spol.: špeciálne okamihy si vyžadujú exkluzívnu spodnú bielizeň

Na romantické hodiny sa odporúča jemná dámska spodná bielizeň vyrobená z jemnej čipky: čipkovaná spodná bielizeň rozmaznáva pokožku aj oči, pretože sľubuje jemnú ľahkosť v štýlovom dizajne. Či už s ozdobnými lemami z čipky, priehľadnými vložkami z čipky, alebo úplne z čipky: dámske body s umelecky vypracovanými čipkovanými vzormi sú považované za zvodne ženské a dodávajú nositeľke neodolateľne zmyselnú auru. Doprajte si dotyk luxusu a nechajte si odprezentovať čipkované body v online obchode Tchibo!
Smejúca sa žena leží na bruchu na podlahe v pohodlnom bavlnenom body s nohami vo vzduchu.

Na každodenné nosenie sa odporúčajú bavlnené dámske body

Od čipkovaného body po tvarujúce: Tchibo má to pravé dámske body na každú príležitosť. V našom sortimente nájdete aj atraktívny výber vysokokvalitných modelov na každodenné použitie. Napríklad mäkké body z jemných vlákien Microtouch, ktoré sľubujú skutočné pohodlie a krásny vzhľad. Pre ženy, ktoré uprednostňujú prírodné materiály, sa odporúčajú naše dámske body vyrobené z organickej bavlny: trvalo udržateľná výroba organickej bavlny pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je rovnako šetrná k pokožke ako k životnému prostrediu. Sú vyrobené s najväčšou úctou k ľuďom a prírode a zaisťujú všeobecný dobrý pocit – pri nákupe aj nosení.

Ako sa správne starať a prať dámske body

Aby ste sa zo svojich nových dámskych body mohli tešiť čo najdlhšie, venujte pozornosť pokynom na pranie uvedeným na štítku. Zvyčajne je vhodné vložiť jemnú spodnú bielizeň do špeciálnej sieťky na bielizeň a vyprať ju na jemnom pracom programe. Nepoužívajte na sušenie sušičku, ale jemnú bielizeň nechajte vyschnúť na vzduchu.

Kvalita Tchibo nadchýna nielen oči, ale aj pokožku

Všetky výrobky Tchibo sú označené pečaťou TCM: tá znamená „Tchibo Certified Merchandise“ a je zárukou testovanej kvality – od vývoja výrobku a výberu materiálu až po konečnú kontrolu. Pri výrobe všetkých výrobkov sa kladie veľký dôraz na zodpovedné zaobchádzanie s ľuďmi a prírodou. Vysokokvalitné spracovanie je v dámskej móde Tchibo rovnako prirodzené ako šetrnosť k pokožke, keďže textílie sú testované na prítomnosť škodlivých látok.
Blondínka sedí v bielej podprsenke pri otvorenom okne, hladí ju slnko a biely záves.