Schließen
  • Lavica s úložnými priehradkami
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
129,00
Náhľad
  • Vešiak na nohavice
Na priestorovo úsporné uloženie 4 nohavíc na dosah ruky
14,99
7,99
Náhľad
  • Lavica z masívneho dreva
Priestorovo úsporná – lavica, polica na topánky a úložná polica v jednom
69,95
Náhľad
  • Lavica
S vankúšom na sedenie a zásuvkou
119,00
Náhľad
  • Lavica
Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
199,00
Náhľad
Žiaľ už vypredané
  • Úsporný vešiak na sukne
Usporiadané a priestorovo úsporné vešanie
7,99
Žiaľ už vypredané
  • Úsporný vešiak na nohavice
Usporiadané a priestorovo úsporné vešanie
7,99

Skladovanie a poriadok v spálni

V upratanej spálni sa uvoľníte hneď lepšie. Praktické pomôcky na udržanie poriadku Vám uľahčia nielen upratovanie, ale vďaka decentnému dizajnu prispejú aj k vytvoreniu pocitu pohody v spálni. Objavte v Tchibo rozmanité úložné riešenia pre Vašu spálňu – od dekoratívnych úložných boxov až po úložný box pod posteľ. Nechajte sa inšpirovať našimi užitočnými tipmi.

Ako v spálni navodiť atmosféru poriadku

Správne skladovanie doplnkov

Keď sú drobnosti ako šperky, kravaty alebo opasky len nedbalo položené v miestnosti alebo v skrini, rýchlo vzniká pocit neporiadku. Praktickým riešením sú úložné boxy, ktoré môžete uložiť do zásuviek alebo ako atraktívnu dekoráciu do spálne umiestniť na poličky. Tak bude mať každý doplnok svoje miesto a Vy ho rýchlejšie nájdete. Okrem toho sú citlivé predmety v boxoch lepšie chránené pred poškodením.

Ako uložiť sezónne oblečenie a ušetriť priestor

Posteľná bielizeň, zimné kabáty alebo iné sezónne oblečenie v skrini obvykle zaberajú veľa miesta. V bielizníkoch s tesniacim vekom proti prachu alebo nadrozmerných úložných boxoch môžete svoju posteľnú bielizeň skladovať pod posteľou, čím si zabezpečíte väčší prehľad v šatníku. Obaly na oblečenie okrem toho poskytujú oblečeniu, ktoré aktuálne nepotrebujete, bezpečnú ochranu pred prachom, moľami a znečistením.

Na čo dbať pri kúpe pomôcok na udržanie poriadku v spálni

Materiál

Pri úložných boxoch máte väčšinou na výber medzi modelmi z kartónu alebo textilu. Dôležitejšie ako materiál sú však zosilnené dno a steny, ktoré sa postarajú o stabilitu. Tak môžete v boxoch bez obáv skladovať aj ťažké doplnky. Obaly na oblečenie z polyesteru zas poskytujú mimoriadne dobrú ochranu pred prachom a vlhkosťou.

Funkčnosť

S funkčnými pomôckami na udržanie poriadku budete mať v spálni lepší prehľad o svojich doplnkoch a veciach, ktoré používate. Stohovacie boxy sú taktiež mimoriadne praktické. Ak majú aj priehľadné okienko alebo priehradku na vsunutie etikety, výborne pomôžu pri upratovaní a triedení. Výškovo nastaviteľné úložné boxy môžete zase zväčšiť, takže veľkosť úložného priestoru môžete prispôsobiť daným potrebám.

Náš záväzok pre Vaše úložné riešenia do spálne

Pri našich pomôckach na skladovanie a udržanie poriadku kladieme veľký dôraz na kvalitné materiály a starostlivé spracovanie. Naše nároky na kvalitu spoznáte podľa pečate akosti TCM (Tchibo Certified Merchandise). Pri online nákupe pomôcok na udržanie poriadku do spálne sa okrem toho môžete spoľahnúť na značku kvality „GUT GEMACHT“. Tá označuje zodpovedné výrobky z trvalo udržateľnej výroby.