SchließenZjednodušený úložný priestor

Nevyhnutne potrebujete nové miesto na skladovanie posteľnej bielizne, komoda sa však do úzkej spálne v žiadnom prípade nezmestí. Žiaden problém – pretože na vytvorenie nového úložného priestoru si nemusíte kupovať nový nábytok. Veľa toho sa dá priestorovo úsporne uložiť do košov, boxov, tašiek a škatúľ. Možností skladovania je veľa a vďaka množstvu tvarov, farieb a veľkostí sú vhodné do každej domácnosti. Nechajte sa inšpirovať našimi riešeniami!
-30 %
Obzvlášť úzke vešiaky na oblečenie, 8 ks
9,99
6,99
  • Lavica
S vankúšom na sedenie a zásuvkou
119,00
Náhľad
Lavica
S vankúšom na sedenie a zásuvkou
119,00
Sklápací stojan na oblečenie z masívneho dreva
79,95
-33 %
Veľký závesný košík do skrine
29,95
19,99
  • Dvojitá tyč na oblečenie
Poskytuje dostatok miesta na nohavice, kravaty, šatky atď.
9,99
5,99
Náhľad
-40 %
Dvojitá tyč na oblečenie
Poskytuje dostatok miesta na nohavice, kravaty, šatky atď.
9,99
5,99
-25 %
Úložná truhlica, malá
19,99
14,99
-46 %
Závesný organizér na dvere
12,99
6,99
-41 %
Rohový vešiak
59,95
34,99
-47 %
Nemý sluha
84,95
44,99
Truhlica z výpletu
119,00
Vešiaky na šaty, 8 ks
9,99
Skrinka s textilnými zásuvkami, modrá
Skrinka s textilnými zásuvkami, ružová
119,00
119,00
Skrinka s textilnými zásuvkami, modrá
Skrinka s textilnými zásuvkami, ružová
119,00
119,00
Lavica s 2 boxmi na kolieskach
139,00
Lavica so zásuvkou
69,95
Žiaľ už vypredané
  • Lavica s úložnými priehradkami
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
149,00
Lavica s úložnými priehradkami
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
149,00
Žiaľ už vypredané
Žiaľ už vypredané
  • Úsporný vešiak na sukne
Usporiadané a priestorovo úsporné vešanie
7,99
Úsporný vešiak na sukne
Usporiadané a priestorovo úsporné vešanie
7,99
Žiaľ už vypredané
Žiaľ už vypredané
  • Úsporný vešiak na nohavice
Usporiadané a priestorovo úsporné vešanie
7,99
Úsporný vešiak na nohavice
Usporiadané a priestorovo úsporné vešanie
7,99
Žiaľ už vypredané

Väčší poriadok vďaka šikovným riešeniam úložných priestorov

Útulný domov vyžaduje určitý poriadok. Čo presne sa považuje za poriadok, je často otázkou osobného vkusu. Medzi sterilnou nemocničnou atmosférou a neprehľadným chaosom je dôležité nájsť zlatú strednú cestu a vytvoriť domácku atmosféru. Mnoho veľkých i malých nápadov na tému úložných priestorov vám pomôže vytvoriť Poriadok a zároveň navodiť príjemnú atmosféru. Aby ste sa pri nákupe rozhodli správne, pomôže vám, ak viete, ktoré predmety sa dajú kde najlepšie uschovať.
Úložný priestor v pracovni: Dva otvorené, vysoké regály s rôznymi organizačnými boxmi stoja v pracovni v rohu miestnosti.

Už žiadny chaos v papieroch

Podklady, dokumenty, listy – to, čo sa nedá rýchlo vyhodiť, sa rýchlo zmení na neprehľadní chaos rôznych papierov, či už v pracovni alebo v obývačke. Pomôže uskladnenie v rôznych boxoch, napríklad vo viacdielnych súpravách organizačných boxov, v zásuvkových boxoch alebo archivačných škatuliach. Aby ste všetky podklady znovu rýchlo našli, ideálne sú obaly, ktoré je možné označiť štítkom. Šikovné boxy sú vhodné aj na iné kancelárske pomôcky, písacie potreby a fotografie. Ten, kto chce dôležité dokumenty uložiť tak, aby boli vždy poruke, môže siahnuť po stohovateľných úložných boxoch, ktoré nájdu ľahko svoje miesto na písacom stole.
Úložný priestor v skrini na šaty: Otvorená skriňa na šaty, v ktorej visia na vešiakoch košele a nohavice, ako aj blúzky a šaty – vľavo na poličkách sú rôzne organizéry.

Úložný priestor v spálni

V spálni sa už väčšinou na uskladňovanie nachádza skriňa na šaty, ktorú možno dopĺňať. Aj tu môžete na vytvorenie dodatočného úložného priestoru použiť škatule a boxy a každému kusu oblečenia tak určiť jeho vlastné miesto. Na uskladnenie prikrývok na postele, spacích vakov, lôžok pre hostí alebo zimných vecí sú vhodné textilné tašky boxy na kolieskach, ktoré pohodlne nájdu miesto pod posteľou a nezaberajú cenný priestor. Dokonca aj obliečky sa tu dajú dobre umiestniť. Priestorovo ešte úspornejšie sa dajú deky a iné textílie vzduchotesne dobre uložiť do vákuových vriec, z ktorých vysávačom jednoducho vysajete vzduch.

Pekné uvítanie – úložný priestor v predsieni a vo vstupnom priestore

Pre vytvorenie dobrého dojmu a príjemnej atmosféry by vstupný priestor nemal byť preplnený odloženými vetrovkami a kabátmi. Dobrú možnosť na uloženie oblečenia tu ponúkajú rôzne šatníkové riešenia. Nenápadne a otvorene pôsobí, keď umiestnite úložný priestor vo zvislej polohe, napríklad v podobe tyče na odevy, nástenných šatníkov alebo extravagantných závesných lán na oblečenie. Šatníky sú k dispozícii v rôznych štýloch, ktoré návštevníkov a hostí už vopred naladia na ostatné zariadenie. Drevený vzhľad úložného priestoru vytvára rustikálne a prírodné kúzlo, zatiaľ čo kov vyzerá modernejšie.

Poriadok v detskej izbe

V detskej izbe nezriedka vládne chaos. Aby bolo upratovanie zábavné a naši najmenší sa popritom už naučili, ako udržiavať poriadok, aj tu sa na uskladnenie používajú praktické boxy. V rôznych farbách a tvaroch vytvárajú hravý štýl, ktorý sa dobre hodí do detskej izby. O svieže variácie sa postarajú koše a škatule bez veka. Správna hračka je teda vždy po ruke a vaše deti a vy sa môžete naplno venovať dôležitým veciam v živote.
Správny úložný priestor pre viac poriadku: Detská izba, pri stene ktorej stojí biela komoda s rôznymi úložnými boxmi v tvare kocky v bielej a ružovej farbe.

Exkluzívna kvalita v Tchibo

Výrobky s pečaťou TCM, čo je skratka pre „Tchibo Certified Merchandise“, vám zaručujú tovar, ktorý bol vyrobený v súlade s vysokými kvalitatívnym požiadavkami exkluzívne pre Tchibo. Prísny výber výrobcov zaručuje, že rozmanitý sortiment Tchibo vyhovuje našim vysokým požiadavkám a každý výrobok spĺňa to, čo sľubuje. Vyberte si na skladovanie krabice z kartónu alebo dreva, všímajte si pritom pečať FSC: Táto zaručuje, že drevo pochádza z trvalo udržateľného lesného hospodárstva.
Drevo z udržateľného lesného hospodárstva pre váš úložný priestor: Chlapček v šedom overale s kapucňou a malými uškami siaha do otvoreného štvorcového dreveného boxu.