Starostlivosť o bielizeň: Praktický pomocník na každý deň

Aby Vám oblečenie a bytový textil vydržali čo najdlhšie, je dôležité ich správne prať a ošetrovať. Najskôr je samozrejme dôležité riadiť sa pokynmi o praní na etikete. Existuje však aj veľa malých pomocníkov, ktorí nie sú dobrí len pre Vaše oblečenie, ale Vám tiež ušetria časť práce. Pohľadajte teraz v sortimente Tchibo naše praktické výrobky pre starostlivosť o bielizeň!
Poťah na žehliacu dosku
9,99
Valčeky proti tvorbe záhybov na sušiaky na bielizeň
10,99
Loptičky do sušičky bielizne z vlny, 2 ks
7,99
€/ks 4,00
Odstraňovač žmolkov
10,99
-20 %
Súprava na šitie v kovovom boxe
9,99
7,99
Skladacia podložka na žehlenie
10,99
Sieťka na pranie topánok
6,99
Obzvlášť úzke vešiaky na šaty, 8 ks, púdrové
9,99
€/ks 1,25
-6 %
Naparovacia kefa s nadstavcom na fľašu
31,99
29,99
Sieťky na pranie podprseniek, 2 ks
6,99
€/ks 3,50
Štipce na bielizeň, 20 ks
6,99
€/ks 0,35
Sieťky na pranie, 2 ks
5,99
€/ks 3,00
XL sieťky na pranie, 2 ks
9,99
€/ks 5,00
Kôš na bielizeň s kolieskami
29,99
-9 %
Úložné boxy, 3 ks
10,99
9,99
€/ks 3,33
-12 %
Sušiak na bielizeň Leifheit »Pegasus«
39,99
34,99
-16 %
Úložné boxy
11,99
9,99
Odstraňovač žmolkov
10,99
Krajčírske kriedy v ceruzke, 2 ks
5,99
€/ks 3,00
Obzvlášť úzke vešiaky na šaty, 8 ks, sivé
9,99
€/ks 1,25
-12 %
Taška na šijací stroj
31,99
27,99
-28 %
Sieťky na pranie podprseniek, 2 ks
6,99
4,99
€/ks 2,50
-20 %
Súprava nití na šitie
9,99
7,99
Obzvlášť úzke vešiaky na oblečenie, 8 ks
9,99
€/ks 1,25
Kefa na oblečenie
8,99
Svorky na textil, 20 ks
7,99
€/ks 0,40
Súprava ihiel do šijacieho stroja a na ručné šitie
7,99
-14 %
Sieťky na pranie podprseniek, 2 ks
6,99
5,99
€/ks 3,00
niekoľko kusov
Sieťky na pranie podprseniek, 2 ks
6,99
€/ks 3,50
niekoľko kusov
Sieťky na pranie podprseniek, 2 ks
6,99
€/ks 3,50
1

Príslušenstvo a starostlivosť o práčku

Pranie bielizne bez práčky si dnes už ťažko vieme predstaviť. Vhodné príslušenstvo práčky zaisťuje, že Vaše zariadenie vydrží dlho a spoľahlivo sa z neho odstránia nečistoty a pachy. Vaše pracie prostriedky najlepšie ochránite vo vhodných škatuliach – slúžia nielen na ozdobu, ale chránia prášok aj pred vlhkosťou. Na šetrné pranie podprsenky je ideálna guľôčka na pranie: Je optimálne prispôsobená tvaru košíkov a zabezpečí, že sa výplň a kostice nezlomia. Predchádza sa tak poškodeniu stroja a ostatných odevov.
Príslušenstvo pre starostlivosť o bielizeň: mladá žena s dlhými vlasmi stojí pri svojom stojanovom sušiaku a vešia uteráky.

Sušička, stojan, pavúk: tipy na sušenie bielizne

Aj pre sušičku je mimoriadne dôležité vhodné príslušenstvo. Sušiace guľôčky s malými výstupkami urobia Vašu bielizeň mäkšou a pôsobia proti nepríjemným pokrčeným záhybom – ideálne pre všetkých, ktorí nemajú radi žehlenie! Ak bielizeň sušíte vonku na vzduchu, vrecúško na štipce zaistí, aby sa štipce nepostrácali. Ak používate otočný sušiak bielizne vonku, vhodné puzdro chráni sušiak pred vlhkosťou a nečistotami. Obchod Tchibo ponúka ďalšie príslušenstvo pre starostlivosť o bielizeň, ktoré je určené na sušenie odevov.
Mladá žena v sivom tričku práve žehlí. Na ľavej strane žehliacej dosky je kopa zložených uterákov, napravo oblečenie, ktoré sa ešte musí vyžehliť.

Jednoduchšie žehlenie!

Po čistení, aspoň pri niektorých odevoch, nasleduje vyhladenie žehličkou. Aj tu Vám uľahčí prácu praktické príslušenstvo pre starostlivosť o bielizeň. Ergonomické multifunkčné sedadlo, ktoré šetrí chrbát, si môžete individuálne prispôsobiť svojej výške tak, aby ste pritom zaujali ergonomickú polohu. Možno ho použiť aj na iné domáce práce, napríklad pri varení. S poťahom na žehliacu dosku s efektom protiľahlého žehlenia musíte oblečenie žehliť iba raz – šetrí to čas a nervy!

Praktické výrobky pre starostlivosť o bielizeň a ukladanie

Potom treba Vašu čerstvo vypratú bielizeň uložiť do šatníka – a to ideálne dokonale zloženú. S praktickou skladacou doskou to zvládnete za okamih! K dispozícii sú špeciálne vešiaky na opasky, šály a šatky, ktoré udržujú poriadok v skrini. Sezónne oblečenie, ktoré momentálne nepotrebujete, môžete pre úsporu miesta uložiť do vákuovej úložnej tašky alebo boxu pod posteľou. A ak sú niektoré kusy napriek starostlivosti o bielizeň a vysokokvalitnému príslušenstvu viac či menej splstnatené, môže pomôcť odstraňovač hrčiek Tchibo.

Trvalo udržateľné pranie jednoduchšie

Trvalá udržateľnosť je veľká téma. Aj pri praní a výbere príslušenstva pre starostlivosť o bielizeň môžete konať ekologicky! A nie je to vôbec také ťažké – ak sa budete riadiť nasledujúcimi radami: práčku naplňte do maximálnej možnej miery, dávkovanie pracieho prostriedku prispôsobte stupňu znečistenia a tvrdosti vody a zvoľte najnižšiu možnú teplotu. Väčšina nášho oblečenia je vyrobená zo syntetických látok. Pomocou špeciálneho vrecka na bielizeň môžete odfiltrovať malé mikroplastové častice, potom ich vyhodiť do komunálneho odpadu, a tak zabrániť, aby sa dostali do odpadovej vody.
Správne používajte príslušenstva pre starostlivosť o bielizeň: V kúpeľni sa nachádza plná práčka, naľavo od nej stolička s ozdobnými vankúšmi a napravo vysoká otvorená drevená polica, pred ktorou je kôš na bielizeň.

Pre dlhú životnosť: vysoké štandardy pre výrobu & kvalitu

Aby nielen Vaše oblečenie, ale aj Vaše príslušenstvo pre starostlivosť o bielizeň vydržali čo najdlhšie, alfou a omegou je kvalita. Našou značkou TCM (skratka pre „Tchibo Certified Merchandise“) zaručujeme, že budete mať vždy vo svojich rukách produkt vysokej kvality. Pracujeme iba s vybranými dodávateľmi a už počas výrobného procesu nechávame všetky tovary skontrolovať externými kontrolnými inštitúciami.
Vonku visí šnúra na bielizeň – na nej sa nachádza detské oblečenie, ktoré je pripevnené červenými, žltými a zelenými štipcami na bielizeň.