Skrinka na topánky, štýlové uloženie a poriadok na Vašej chodbe

Skrinka na topánky je v prvom rade funkčná, pretože zaisťuje, aby boli Vaše topánky dobre uložené a neboli všade naokolo. Okrem praktického využitia by mala správna skrinka na topánky taktiež dobre vyzerať. O to viac, že chodba je prvé miesto, kam vstúpite Vy alebo Vaši hostia. Výber skrinky na topánky záleží od mnohých faktorov. V prvom rade je to veľkosť skrinky – koľko párov topánok si želáte do skrinky uložiť. Ďalej treba myslieť na veľkosť chodby a v neposlednom rade na jej štýl a zariadenie.. Tchibo Vám ponúka široký výber skriniek na topánky a zároveň Vám poradí, ktorá skrinka sa pre Vás hodí čo najlepšie.
Textilná rohožka
19,99
  • Rohožka
19,99
9,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,99 €
-50 %
Rohožka
19,99
9,99
Skrinka
279,00
  • Vysoká skrinka »Clara« so zásuvkami
449,00
349,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 349,00 €
-22 %
Vysoká skrinka »Clara« so zásuvkami
449,00
349,00
  • Skrinka na topánky s výklopnou doskou
249,00
159,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 159,00 €
-36 %
Skrinka na topánky s výklopnou doskou
249,00
159,00
  • Skrinka na topánky »Bekeson«
399,00
279,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 279,00 €
-30 %
Skrinka na topánky »Bekeson«
399,00
279,00
  • Komoda s dvierkami a zásuvkami
299,00
199,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 199,00 €
-33 %
Komoda s dvierkami a zásuvkami
299,00
199,00
  • Skrinka na topánky s vyklápacími priehradkami
279,00
159,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 159,00 €
-43 %
Skrinka na topánky s vyklápacími priehradkami
279,00
159,00

Celá paleta rôznych skriniek, od výklopných až po vysoké skrinky

Svet skriniek na topánky, ich výber a ponuka, je takisto bohatá, ako je to v prípade samotných topánok. Zorientovať sa pre Vás nebude určite nič zložité, a to v prípade, ak už presne viete, čo hľadáte. Skrinka na topánky sa zvyčajne nachádza v predsieni. V závislosti od veľkosti chodby sa môžete rozhodnúť pre priestorovo úsporné varianty, ako sú výklopné skrinky alebo kompletný šatník so zabudovaným miestom na topánky. Ak máte malú chodbu, ale veľa topánok, dobrou voľbou je umiestniť ďalší stojan na topánky napríklad do suterénu. Malo by ísť predovšetkým o uzatvárateľné skrinky, do ktorých sa zmestia topánky na každú sezónu.
Ideálne pre úzke chodby. Zaručený tipom je biela kompaktná výklopná skrinka, ktorá sa hodí do klasicky zariadenej chodby s vešiakmi, prípadne nejakými rastlinami.

Výklopné skrinky a vysoké skrinky pre malé chodby

Pre malé chodby je ideálnym riešením výklopná skrinka. Jednoducho vyklopte dvierka, vložte topánky a dvierka zatvorte. Výklopné skrinky majú veľkú výhodu, ktorou sú ich rozmery. Nevýhodou však je, že ponúkajú priestor len pre obmedzený počet topánok. Vo väčšine prípadov sa do takejto skrinky vojde 10 až 20 párov topánok. Ak sa Vám pri nákupe topánok občas stáva, že to preženiete, alebo máte doma už viac párov topánok, odporúčame Vám zvoliť si vyššiu skrinku. Skrinka sa dokonale hodí do akejkoľvek chodby a vďaka spôsobu ukladania topánok nad seba nezaberie príliš veľa miesta.
Praktické a dekoratívne, tip ako zladiť doplnky a nábytok vo Vašej predsieni. Biela skrinka na topánky perfektne ladí s veľkým zrkadlom a skriňou na kabáty. Koberček do chodby v príjemnom vzhľade je už iba čerešničkou na torte.

Lavica na topánky – dvojnásobne využiteľná a pohodlná

Lavice na topánky majú viacero praktických využití. Lavica v bielej farbe alebo čistom štýle padne do oka – či už Vám alebo aj Vašej návšteve. Pod lavicou je zabudovaný odkladací priestor na topánky. Lavica však nebýva veľmi veľká, preto neponúka dostatok úložného priestoru. Ak má lavica integrovanú truhlicu, pôsobí omnoho rafinovanejšie. Tak či onak, lavica na topánky je ideálna na pohodlné sedenie pri obúvaní a vyzúvaní. Skutočná pomoc, najmä pre menšie deti alebo staršie osoby. V Tchibo si môžete objednať akýkoľvek typ skrinky na topánky.

Pre jednotný štýl sa najlepšie hodí šatník so zabudovanou skrinkou na topánky

Ak si želáte zariadiť chodbu nábytkom v jednotnom štýle, ktorý nezaberie príliš veľa miesta, skúste si zaobstarať šatník so zabudovanou skrinkou na topánky. Vďaka starostlivému výberu sa postaráte o to, aby všetko vo Vašej chodbe perfektne ladilo. Bundy, čiapky a tašky môžete uložiť na stojany určené na kabáty. Pre dojem ešte väčšieho poriadku v chodbe je skvelou voľbou uzatvárací šatník. Chodbu môžete doplniť a doladiť pomocou rôznych zrkadiel, stojanov na dáždniky alebo skrinkou na topánky, a to jednoducho od Tchibo.

Vyberte si dizajn skrinky na topánky, ktorý sa hodí do Vášho interiéru

Aký štýl si vyberiete pre svoju skrinku na topánky, to závisí výlučne od ostatného zariadenia a vybavenia chodby. Biela vyzerá nadčasovo a čisto. Hodí sa do malých chodieb a je možné ju kombinovať s podlahami rôznych farieb alebo farebnými stenami. Ak je Vaša chodba ladená do svetlejších farieb, skvelý kontrast vytvoríte pomocou tmavšieho nábytku. Ku starej vidieckej skrini sa zaručene hodí skrinka na topánky z masívneho dreva v rustikálnom štýle. A ak sa Vám páči ľahký a moderný štýl, môžete sa rozhodnúť pre kovový stojan na topánky.
Skrinka na topánky presne podľa Vášho štýlu. K drevnej podlahe sa hodí biela skrinka na topánky a k tomu biely stojan na kabáty. Chodbu môžete doplniť aj bielou komodou.

Vysoká kvalita a odolnosť

Ak sa rozhodnete zakúpiť si skrinku na topánky práve od Tchibo, môžete sa spoľahnúť na vysokú kvalitu našich produktov. To zaručujeme prostredníctvom našej značky TCM („Tchibo Certified Merchandise“). Začína to prísnym výberom našich dodávateľov a surovín a prechádza celým výrobným procesom až po predaj výrobku. Značku kvality TCM nájdete výhradne na produktoch od spoločnosti Tchibo.
Zaručená kvalita pre ukladanie topánok. Neexistuje krajší pohľad, ako keď sa vo Vašej skrinke na topánky leskne zoradená obuv.