Šatníková skriňa – úložný priestor a pútač pohľadov v jednom

Popri posteli je najdôležitejším kusom nábytku v spálni: skriňa na šaty. Vďaka svojmu dobre štruktúrovanému vnútrajšku sa postará o poriadok mávnutím ruky. Vkladacie police, tyče na šaty a zásuvky pomáhajú kusy oblečenia efektívne skladovať a prehľadne ich usporiadať. Rovnako dôležitý je však aj vzhľad. Vďaka elegantnému dizajnu sa šatníková skriňa stane skutočným pútačom pozornosti. V online predajni Tchibo si svoju skriňu na šaty kúpite za výhodnú cenu!
  • Zásuvková skrinka
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
169,00
Náhľad
Zásuvková skrinka
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
169,00
-6 %
Komoda, dubový dekor
299,00
279,00
Komoda so zásuvkami
199,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Konzolový stolík na opretie
119,00
niekoľko kusov
Šatníková skriňa, 2-dverová
Šatníková skriňa, 3-dverová
689,00
899,00
Šatníková skriňa, 2-dverová
Šatníková skriňa, 3-dverová
689,00
899,00
Úzka skriňa na topánky a oblečenie
229,00
Odkladacia skrinka s visutými posuvnými dvierkami
279,00
Kovový konzolový stolík
119,00
2-dverová vysoká skrinka
179,00
Skriňa na topánky a šatníková skriňa
229,00
Servírovací stôl s úložným priestorom
339,00
Skriňa na oblečenie s dverami so zrkadlom
399,00
Šatníková skriňa, 2-dverová
Šatníková skriňa, 3-dverová
689,00
899,00
Úzka šatníková skriňa »Flemming«, prírodná
549,00
-20 %
2-dverová šatníková skriňa
399,00
319,00
€/ks 159,50
-25 %
Komoda s troma zásuvkami
159,00
119,00
Odkladacia skrinka v industriálnom štýle
229,00
Šatníková skriňa »Flemming«, prírodná
649,00
Komoda
319,00
-30 %
Konzolový stolík s výklopnými priehradkami
229,00
159,00
Úzka odkladacia skrinka
229,00
-35 %
Odkladacia skrinka s vysokým leskom
199,00
129,00
Odkladacia skrinka
319,00
Šatníková skriňa
199,00
Vysoká skrinka s posuvnými dverami
349,00
Vysoká skrinka so 4 dvierkami
279,00
269,00
Komoda
229,00
  • Vysoká skrinka
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
299,00
Náhľad
Vysoká skrinka
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
299,00
  • Odkladacia skrinka
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
279,00
Náhľad
Odkladacia skrinka
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
279,00
1

Vyberte si skrine na šaty tak, aby zodpovedali štýlu a priestoru

V ideálnom prípade by šatníková skriňa mala ladiť so zvyškom nábytku v miestnosti. Skriňa z masívneho dreva sa napríklad ideálne hodí do rustikálneho, útulného prostredia. Ak uprednostňujete moderný štýl, siahnite po skrini na šaty vpredu so zrkadlom alebo dverami z mliečneho skla. Úlohu zohráva samozrejme vždy aj miesto, ktoré máte k dispozícii. Vaša šatníková skriňa by mala byť ľahko prístupná a mala by mať dvere, ktoré sa otvárajú bez toho, aby do niečoho narážali. Neprepĺňajte svoju spálňu! Ak je priestor veľmi malý, použite na svoje oblečenie radšej komodu.
Nadčasový dizajn: Vo svetlo zariadenej spálni stojí biela šatníková skriňa s tromi dverami a komoda so šedo-bielymi zásuvkami, na ktorej je televízor.

Puristická, nadčasová, mnohostranná – biela skriňa na šaty

Kto uprednostňuje puristický štýl, siahne po skrini na šaty v bielej farbe. Najmä ak sa rozhodnete pre veľký model, svetlá farba bude pôsobiť menej ťažko a mohutne. Ďalšie plus: Takáto skriňa je mnohostranne kombinovateľná. Ak je celý váš nábytok v spálni biely, mali by ste pri obliečkach a dekoračných prvkoch ako sú koberce a závesy vsadiť na farbu – v opačnom prípade môže miestnosť pôsobiť príliš sterilne. Aj jedna farebná stena – napríklad v príjemnom zemitom odtieni – vytvára príjemný kontrast.
Rohová skriňa pre optimálne využitie priestoru: Fialovou farbou vymaľovaná detská izba s bielou šatníkovou skriňou s modrými úchytkami a zásuvkami – nad posteľou sú umiestnené biele nástenné skrinky.

Tieto skrine sú ideálne pre malé spálne

Ak máte v spálni málo miesta, mali by ste ho využiť čo najlepšie. Namiesto skrine s krídlovými dverami sa sem ideálne hodí skriňa so vznášajúcimi sa dverami. Táto má na hornom okraji koľajničku, ktorá je opatrená kolieskami. Pri otváraní s ľahkým chodom a zatváraní dverí tak vzniká „vznášajúci sa“ dojem. Do malej spálne sa však dokonale hodí aj rohová skriňa na šaty. Vyhnete sa tým nevyužitým kútom a vytvoríte tak pre svoje oblečenie maximálny úložný priestor – bez toho, aby samotná skriňa zabrala veľa miesta. Tchibo vám ponúka atraktívny výber spálňových skríň. Nájdite si čas a preskúmajte našu ponuku!

Zrkadielko, zrkadielko… na dverách skrine

Mnohí sa nechcú vzdať zrkadla v spálni. Vyskúšať si rôzne outfity, vychystať sa ráno kancelárie a večer do spoločnosti – na tieto rituály je zrkadlo po celej výške nenahraditeľným spoločníkom. Najlepšie je zabiť dve muchy jednou ranou: Perfektným riešením je šatníková skriňa s integrovaným zrkadlom. Už vám stačí len si vybrať, či chcete mať zrkadlo na vnútornej alebo na vonkajšej strane dverí skrine. Ak sa rozhodnete pre model vpredu s veľkým zrkadlom, môžete tak dosiahnuť optické zväčšenie malej spálne.

Nádych luxusu: Šatník

Kto by nesníval o tom, že má svoje obľúbené oblečenie, topánky a všetky módne doplnky pekne zoradené a usporiadané v šatníku? To, čo sa zdá byť vyhradené len pre modelky a filmové hviezdy, sa dá ľahko dosiahnuť aj u vás doma. Premeňte nevyužitý výklenok vo svojej spálni na luxusný úložný priestor a vytvorte si vlastnú individuálnu obliekáreň. S posuvnými dverami oddelíte svoju šatníkovú skriňu XXL od zvyšku miestnosti. Príslušné policové a závesné systémy preberajú funkčnú časť. Pekné svetlo a individuálna dekorácia robia zo šatníka módnu oázu pohody.
Všetko na očiach: Šatník, s mnohými otvorenými poličkami a priečinkami, v ktorých visia a sú uložené šaty.

S pečaťou TCM kupujete kvalitu

Tak ako všetky výrobky Tchibo nesú aj naše spálňové skrine pečať kvality TCM. Za touto skratkou sa skrýva označenie „Tchibo Certified Merchandise“. Týmto zaručujeme nepretržitú kontrolu kvality – od nákupu surovín cez celý výrobný proces až po predaj. Starostlivo a v súlade s našimi vysokými štandardmi si vyberáme aj našich dodávateľov. Takto si môžete byť istí, že sa z vášho novo zakúpeného kusu nábytku budete tešiť obzvlášť dlho.
Dobrá kvalita pre vašu šatníkovú skriňu: Pohľad do spálne, v ktorej vľavo stojí posteľ, vpravo otvorená šatníková skriňa zo šedého glazovaného dreva.