Lampy – doprajte si to najlepšie osvetlenie pre svoj domov!

Lampy sú oveľa viac než len funkčné prvky osvetlenia. Rozhodujúcim spôsobom prispievajú k útulnému prostrediu vo Vašom príbytku. Naviac, lampy môžu pútať pozornosť a byť harmonickou súčasťou zariadenia Vašej domácnosti. Bez ohľadu na to, či sú Vaše svetlá bodové alebo osvetľujú celú miestnosť: naplánujte vždy viac ako jeden zdroj svetla v miestnosti. V Tchibo nájdete veľký výber svietidiel pre svoj dom, byt a záhradu.
Stropné svietidlo »Sklenené gule«
199,00
Stojacia lampa »Sklenené gule«
159,00
Stolná lampa »Sklenené gule«
109,00
Stojacia lampa a lampa na čítanie so stolíkom
139,00
Stojacia lampa »Sklenená guľa«
84,95
Solárna svetelná reťaz so sisalovým lanom
39,99
Korková zátka s LED
7,99
-25 %
Svetelná lišta s LED, cca 2 m
19,99
14,99
-49 %
Závesné svietidlo »Kvety«
99,95
49,99
Stolná lampa »Sklenená guľa«
59,95
Multifunkčné svietidlá s LED, 2 ks
10,99
€/ks 5,50
-39 %
Glóbus s LED
19,99
12,00
-18 %
Svetelná reťaz s LED
10,99
8,99
-20 %
Svietniky na čajové sviečky, 2 ks
9,99
7,99
€/ks 4,00
-8 %
Svietnik na čajové sviečky
11,99
10,99
Outdoorové svietidlo s LED žiarovkou s vláknom
19,99
Solárny lampión, guľa
19,99
Kovový polmesiac s LED
14,99
Sviečka v sklenenej nádobe
14,99
-20 %
Stojacia lampa z kovu »Trojnožka«
99,95
79,95
-41 %
Závesné svietidlo s textilným tienidlom
59,95
34,99
-37 %
Solárne svietidlo »Tukan«
31,95
19,99
-27 %
Svetelná reťaz s LED a vlajkami
10,99
7,99
-46 %
Kovové závesné svietidlo
64,95
34,99
-49 %
Svietidlo s LED »Srdce«
39,95
19,99
Drevená stojacia lampa »Trojnožka«
99,95
-20 %
Outdoorový lampáš s LED
99,95
79,95
Akumulátorová stolná lampa s LED
39,99
Svietidlo s LED a zmenou farby
31,99
-18 %
Svietnik na čajové sviečky z borovice limbovej
10,99
8,99
1

Viacero druhov osvetlenia v jednej miestnosti zaisťuje útulnosť

Stropné svietidlá patria do každej miestnosti, pretože poskytujú osvetlenie rozsiahleho priestoru. Aj keď sa energeticky úsporné LED žiarovky používajú čoraz častejšie, naďalej sú populárne aj halogénové žiarovky, pretože tieto majú jas podobný dennému svetlu. Mali by sa používať všade tam, kde je dôležité dobré osvetlenie – napríklad v pracovni, v kúpeľni alebo v kuchyni. Naopak, v obývacej izbe a spálni môžete vytvoriť kontrast stojacími alebo stolovými lampami, ktoré osvetľujú iba malú plochu a vytvárajú útulnú atmosféru. Skombinujte viacero druhov osvetlenia v jednej miestnosti: Na jednej strane to vyzerá veľmi útulne a na druhej strane to splní Vaše potreby osvetlenia.
Funkčnosť a jas: bielo zariadená kuchyňa s jedálenským stolom, šiestimi stoličkami a zlatou okrúhlou závesnou lampou.

Kuchynské lampy by nemali vyžadovať náročnú starostlivosť

V kuchyni je potrebné špeciálne osvetlenie, pretože sa tu jedlo nielen pripravuje, ale často aj konzumuje. Kuchynské lampy by preto mali byť funkčné a zabezpečovať pohodu. Zapustené svetlá sú dobrým zdrojom svetla na varenie a pečenie v pracovnej časti. Na druhej strane, závesné svetlá sú ideálne nad jedálenským stolom, pretože svietia smerom nadol – ideálne sú aj ako lampy do obývačky. Ak chcete mať možnosť prispôsobenia svetlosti počas konzumácie jedla, je najlepšie, ak si zvolíte kuchynskú lampu so stmievačom a teplým bielym svetlom. Do kuchyne si spravidla vyberte lampu z materiálu, ktorý je nenáročný na starostlivosť a ktorý sa v prípade potreby ľahko vyčistí. V Tchibo nájdete vhodné ponuky.
Použitie viacerých svetelných zdrojov: detská izba s veľkou okrúhlou závesnou lampou a bielou stojacou lampou vedľa pracovného stola.

Svietidlá do detskej izby na pracovný stôl, nočný stolík a strop

Aj v detskej izbe, resp. v izbe pre bábätko by ste mali staviť na niekoľko zdrojov svetla. Bodové osvetlenie je dôležité pre hrací alebo písací stôl. Ponúka sa tu stolná lampa, ktorá je v ideálnom prípade otočná. Osvetlenie veľkej plochy môžete pri hraní a obliekaní zabezpečiť stropnou lampou. Nevyhnutná je aj lampa na nočný stolík, aby ste si pred spaním mohli ešte niečo prečítať. Dekoračné lampy sú mimoriadne populárne ako detské lampy. Majú výnimočný vzhľad, takže často až na druhý pohľad odhalíte, že ide o lampu. Svietidlo môže byť zvieratko, zábavný predmet alebo filmová postava. Dekoračné lampy sú vhodné najmä ako tlmené osvetlenie pri zaspávaní.

Osvetlite chodníky záhradnými lampami a vytvorte romantiku

Každý, kto má dom a záhradu, nájde v Tchibo atraktívny výber vonkajšieho osvetlenia a záhradných lámp. Pre vstupný priestor Vášho domu odporúčame zapustené svetlo, ktoré je integrované do stropu, alebo nástenné svetlo, ak nemáte striešku nad vchodom. Chodníky a schody musia byť dobre osvetlené, aby sa v tme nestali zdrojom nebezpečenstva. Na to sú ideálne vonkajšie LED reflektory. Teplé letné večery na terase sú veľmi romantické s rozprávkovými svetlami a lampášmi. A LED sviečky na stole dotvoria tú správnu atmosféru. Ich výhodou je, že blikajú ako skutočné sviečky, ale zaručene nevyhasnú, keď zaveje malý vetrík.

Správne svetlo na prácu

Ten, kto veľa pracuje za písacím stolom, ocení lampu so svetlým denným svetlom. Môže to byť stropná lampa, ktorá osvetľuje miestnosť nepriamo, alebo stolová lampa s bodovým svetlom. Pre domácich majstrov je dôležitá dobre osvetlená dielňa. Veľmi sa sem hodia pevné nástenné alebo stropné svietidlá z robustného skla alebo s ochrannou mriežkou. Ak nemáte k dispozícii elektrickú zásuvku, ako napríklad v aute alebo v záhradnej šope, praktické je prenosné multifunkčné svetlo napájané z batérie, alebo čelová lampa.
Svetlo pri práci: Drevený stôl, na ktorom je sivá kovová lampa, notebook a pracovné materiály, umiestnený na svetlom mieste pred oknom.

Nakúpte kvalitu s pečaťou TCM

Tak ako všetky naše výrobky, aj naše lampy majú značku kvality TCM. TCM – táto skratka znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Zaručujeme starostlivé spracovávanie surovín a neustálu kontrolu kvality počas výroby. TCM znamená navyše exkluzivitu. Pretože všetky naše výrobky opatrené touto pečaťou sú vyrobené výhradne pre Tchibo. Prezrite si našu ponuku a nechajte sa inšpirovať výberom!
Bezpečnosť prostredníctvom kvality: dieťa sedí vysmiate na posteli pred lampou v tvare vajca.