Odkladací stolík: Praktický spoločník na pohodové chvíle

Odkladacie stolíky boli ako dekoračný nábytok obľúbené už v luxusných bytoch 17. storočia. Dnes tieto malé stolíky síce už nie sú tak exkluzívne – ich použitie sa však takmer nezmenilo. Tento praktický kus nábytku sa dá použiť ako dodatočná odkladacia plocha na všetko, čo človeku príde do rúk. Práve preto je odkladací stolík ideálnym doplnkom do vášho obytného priestoru. Existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali zvážiť pri hľadaní dokonalého stolíka. Naše typy vám zjednodušia výber.
Odkladací stolík, okrúhly
59,95
-30 %
-30 %
Konferenčný stolík so sklom
Konferenčný stolík so sklom
199,00
139,00
199,00
139,00
Odkladacie stolíky z akrylu, 2 ks, žlté
179,00
€/ks 89,50
Odkladacie stolíky s odkladacou plochou, 2 ks
69,95
€/ks 34,98
Konferenčný stolík s odnímateľným podnosom
119,00
  • Nočný stolík
Vďaka svojej výške sa hodí aj k posteli typu Boxspring
99,95
Náhľad
Nočný stolík
Vďaka svojej výške sa hodí aj k posteli typu Boxspring
99,95
  • Konferenčný stolík s úložným priestorom
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
199,00
Náhľad
Konferenčný stolík s úložným priestorom
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
199,00
 
Dostupné varianty:
 
  • Nočný stolík
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
79,95
Náhľad
Nočný stolík
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
79,95
Variabilný odkladací stolík, biely
59,95
-59 %
Konferenčný stolík
149,00
59,95
-30 %
-30 %
Konferenčný stolík so sklom
Konferenčný stolík so sklom
199,00
139,00
199,00
139,00
-16 %
Nočný stolík so zásuvkou
119,00
99,95
Kovový konzolový stolík »CN3« so zásuvkou, celočierny
199,00
-28 %
Nočný stolík »Eklund« so zásuvkou
119,00
84,95
Odkladací stolík v tvare C
79,95
Okrúhly konferenčný stolík
179,00
Stolík s podnosom
79,95
Kovový odkladací stolík »CN3« so sklenenou plochou, biely
Kovový odkladací stolík »CN3« so sklenenou plochou, modrý
119,00
119,00
Kovový konferenčný stolík »CN3«, otvorený, sivý
149,00
Kovový konferenčný stolík »CN3«, otvorený, biely
149,00
Kovový konferenčný stolík »CN3« so 4 sklenenými doskami, biely
399,00
Kovový konferenčný stolík »CN3«, otvorený, čierny
149,00
Kovový odkladací stolík »CN3« so zásuvkou, biely
179,00
Nočný stolík »Bekeson«
119,00
-25 %
Konferenčný stolík s nastaviteľnou výškou
159,00
119,00
Kovový odkladací stolík »CN3« so zásuvkou, sivý
179,00
Kovový odkladací stolík »CN3« so zásuvkou, čierny
179,00
Kovový odkladací stolík »CN3« so sklenenou plochou, biely
Kovový odkladací stolík »CN3« so sklenenou plochou, modrý
119,00
119,00
Konferenčný stolík s odnímateľnou stolovou doskou
119,00
Konferenčný stolík so sklenenou doskou
199,00
1

Elegantný štýlový prvok a užitočná odkladacia plocha

Odkladacie stolíky patria k najrôznorodejším prvkom nábytku vôbec. Netreba si ich však mýliť s podobným konferenčným stolíkom. Pokým konferenčný stolík je umiestnený pred sedačkou, aby bol dobre dostupný zo všetkých strán, odkladací stolík stojí vedľa gauča alebo na úplne inom mieste. Odkladací stolík ponúka ako jednoduchý doplnok tiež výrazne menšiu úložnú plochu, ktorá nie je určená na stolovanie alebo prácu. Malý stolík sa začlení takmer do každého interiéru a vďaka početným dizajnom odkladacieho stolíka vytvorí v každej obývačke štýlový pútač pohľadov. Pohár na víno, telefón a dekorácia si tak konečne nájdu patričné miesto!
Na použitie v exteriéry: Na balkóne sedia muž a žena na lehátkach a popíjajú čaj – medzi nimi je odkladací stolík s čajovou kanvicou.

Aký odkladací stolík k akému zariadeniu?

Odkladací stolík môže štýlovo zodpovedať ostatnému nábytku a prispieť tak k harmonickému celkovému obrazu. Títo malí univerzálny pomocníci sa však dajú použiť – takpovediac ako plánované narušenie štýlu – na vytvorenie zaujímavých akcentov. Rustikálny drevený príručný stolík vyzerá v modernom prostredí rovnako dobre ako odkladací stolík v betónovom vzhľade vedľa zariadenia z masívneho dreva. Sklenený odkladací stolík so svojim vzdušným šarmom v bohato vybavených izbách je jednou z nových klasík. Tento malý kúsok nábytku je navyše možné rýchlo umiestniť inde na kreatívne experimentovanie. Hodiny trvajúce premiestňovanie tak patrí minulosti!

Praktická dekorácia do záhrady, na balkón a do spálne

Odkladací stolík nemusí stáť nevyhnutne v obývačke. Ako nočný stolík alebo toaletný stolík napríklad praktickým spôsobom doplní aj spálňu. Odkladací stolík dobre ukáže v záhrade, trebárs na terase, alebo v antickom štýle medzi domácim rastlinstvom. Mali by ste však venovať pozornosť materiálom odolným voči poveternostným vplyvom, aby sa tento kus nábytku mohol aj po rokoch ukazovať zo svojej dobrej stránky. Ako praktický sa ukazuje odkladací stolík aj na balkóne, pretože tu zvyčajne nie je k dispozícii veľa miesta. Kúpeľ v slnečných lúčoch je ešte príjemnejší, keď je po ruke chladné občerstvenie.

Odkladacie stolíky s prídavnými funkciami

Čo môže odkladací stolík ešte vylepšiť? Správne – užitočné doplnky, ktoré majú ďalšie funkcie a vnášajú pritom aj vzrušujúci aspekt do stvárnenia miestnosti. Odkladacie stolíky na kolieskach nielenže vyzerajú zaujímavo, ale vďaka mobilnému podstavcu sa dajú rýchlo presunúť z jedného miesta na druhé. Ak potrebujete ďalší úložný priestor, môžete použiť stolíky so zásuvkami alebo viacerými policami, aby všetko – od novín po diaľkové ovládače – našlo svoje účelné miesto. Skutočne osobitým kusom nábytku sa stáva odkladací stolík so zlatým povrchom, ktorý pripomína jeho luxusné korene a elegantne zveľaďuje obývačku alebo kút na čítanie.

Viac odkladacích stolíkov – viac možností

Kompletné vybavenie získate s odkladacími stolíkmi v súprave 2 alebo 3 kusov, ktoré ideálne vyplnia každú prázdnu plochu v miestnosti. Jednotlivé stoly môžete použiť na rôzne účely a ako užitočný doplnok k iným kusom nábytku, ako sú sedačky a kreslá. Praktické sú napríklad stolíky v dizajne kociek, ktoré fungujú aj ako zaujímavá dekorácia a dajú sa ľahko umiestniť kamkoľvek. V sortimente Tchibo nájdete odkladacie stolíky pre každý vkus!
V Tchibo si môžete kúpiť odkladacie stolíky vysokej kvality: Obývačka s bielym gaučom a obdĺžnikovým skleneným odkladacím stolíkom na kolieskach.

TCM – kvalita od Tchibo

V ponuke Tchibo nájdete len vysokokvalitné výrobky s pečaťou TCM. Táto skratka znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Skrýva sa za ňou okrem exkluzívneho vyhotovenia prísna kontrola kvality počas celého výrobného procesu. Už pri výbere surovín uplatňujeme najvyššie štandardy, a preto pracujeme iba s vybranými dodávateľmi. Môžete si byť istí, že s novým odkladacím stolíkom ste získali dlhotrvajúci a starostlivo spracovaný výrobok, ktorému sa budete dlho tešiť!