SchließenAby ste sa v obývačke cítili čo najlepšie

V žiadnej inej miestnosti nie sme tak často ako v obývačke. O to viac je dôležité správne vybavenie a zariadenie obývačky, aby ste si mohli vychutnať príjemné posedenie s Vašimi priateľmi alebo obyčajný večer s rodinou pri sledovaní televízie. Spoločnosť Tchibo Vám s tým veľmi rada pomôže. Prezrite si ponuku veľkého množstva nábytku alebo dekorácií do obývačky. Či už preferujete niečo štýlové, moderné alebo útulné, u nás nájdete presne to, čo hľadáte, a to za prijateľné ceny.
Obliečka na dekoračný vankúš, cca 50 x 50 cm
11,99
Rebrík na oblečenie z dubového dreva
59,95
Lavica s úložným priestorom
159,00
Drevená stojacia lampa »Trojnožka«
99,95
Vešiak so zrkadlom
179,00
  • Samostatné kreslo s podnožkou
  • Samostatné kreslo s podnožkou
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
349,00
Náhľad
Samostatné kreslo s podnožkou
Samostatné kreslo s podnožkou
Prvok z našej série nábytku v severskom štýlePrvok z našej série nábytku v severskom štýle
349,00
349,00
Kreslo s podnožkou
299,00
Nízka skrinka s posuvnými dvierkami
279,00
Vysoká skrinka so 4 dvierkami
279,00
Okrúhly odkladací stolík
79,95
Koberec, cca 140 x 200 cm
119,00
Lavica s úložným priestorom
229,00
Stropné svietidlo s textilným tienidlom, 3-dielne
99,95
Kreslo s kvetinovou potlačou
199,00
-35 %
Skladacie lounge kreslo
139,00
89,95
-5 %
Odkladacie stolíky s odkladacou plochou, 2 ks
89,95
84,95
-30 %
Závesy, 2 ks
39,99
27,99
Malé multifunkčné svietidlo s LED a snímačom pohybu
10,99
-30 %
Prikrývka na posteľ
39,99
27,99
Zamatové taburetky s úložným priestorom, 2 ks
139,00
Paraván
119,00
Koberec s vysokým vlasom
119,00
-25 %
2 v 1: Odkladací stolík a Bluetooth® reproduktor
159,00
119,00
Paraván
119,00
-33 %
Multifunkčná prikrývka z renforcé
14,99
9,99
Prikrývka na posteľ
54,95
Okrúhly odkladací stolík s úložným priestorom
109,00
Vnútorný vankúšik
6,99
-50 %
-30 %
Voňavá sviečka
Voňavá sviečka
9,99
4,99
9,99
6,99
Svetelná lišta s LED, cca 2 m
19,99
1 ...

Pre každý typ obývačky

Ak ste sa rozhodli svoju obývačku doplniť novým nábytkom alebo dekoráciou, uistite sa, koľko miesta v obývačke máte k dispozícii. V obývačkách menších rozmerov by mali byť umiestnené predovšetkým tie najdôležitejšie veci a zariadenie. Vo väčšine prípadov je to pohovka, televízor, polica na knihy, DVD a podobne. Do obývačiek väčších rozmerov sa samozrejme vojde aj viacej vecí. Napríklad aj jedálenský kút a jedálenský stôl. Hľadáte nový nábytok, ktorý zodpovedá Vášmu individuálnemu štýlu, alebo chcete iba dekoráciu na doladenie? V online obchode Tchibo zaručene nájdete to, čo hľadáte. Od vintage až po moderné. Nechajte sa inšpirovať našimi ponukami.

Zaručený relax, harmónia v obývačke

Obývacia izba je miestom na oddych. Po náročnom dni nie je pre väčšinu ľudí nič lepšie, ako urobiť si pohodlie na pohovke alebo kresle s dobrou knihou alebo pred televízorom. Na konferenčnom stolíku vynikne kávička, čaj alebo nejaké občerstvenie. Pokiaľ ide o nábytok do obývačky, na navodenie a vytvorenie domácej atmosféry by ste mali vybrať nábytok teplejších odtieňov. Ak uprednostňujete moderný a jednoduchý štýl, zvoľte napríklad farebné steny a dekorácie. K tomu sú ideálne farebné koberce, vankúše na pohovku, záclony a izbové rastliny.

Multifunkčná obývačka s knižnicou a jedálňou

Ak máte v obývačke k dispozícii viacej miesta, snažte sa to využiť čo najviac. V prípade obývačky v tvare L môžete výklenok vybaviť napríklad pracovným stolom alebo knižnicou. Vďaka komode sa už nemusíte strachovať, kam uložiť dôležité pracovné alebo akékoľvek iné dokumenty. Alebo môžete časť miestnosti použiť ako jedáleň. Takéto riešenie je mimoriadne praktické v prípade, ak v kuchyni nemáte dostatok miesta na stôl. Ak chcete urobiť svoju obývačku multifunkčnou miestnosťou, v Tchibo nájdete vhodné nápady na zariadenie.

Dekorácie do obývačky, výrazné akcenty a farby

Rôzne dekorácie do obývačky sa postarajú o čo najpríjemnejší pocit strávený vo Vašej obývačke. Čarovné svetielka prinesú do miestnosti počas chladných dní príjemné teplé tóny. Rámiky na obrazy dodajú fotografiám a umeleckým dielam štýlové čaro. Zároveň sa postarajú o dokonalý vzhľad Vašej obývačky. Závesy Vás chránia nielen pred slnkom a nechcenými pohľadmi, ale obývačku taktiež zútulnia. Počas rôznych častí roka môžu obývačku zdobiť rôzne vázy alebo dekoratívne misky, ktoré navodia svieži a príjemný nádych. Malú obývačku môžete tiež zväčšiť svetlým farebným dizajnom steny alebo tapetou so vzorom. Nízke miestnosti vyzerajú vyššie, ak je strop svetlejší ako steny.

Čo treba brať do úvahy pri osvetlení obývačky?

Ďalším dôležitým prvkom obývačky je osvetlenie. Všetko závisí od správnej kombinácie funkčnosti a dizajnu. Jasné stropné svetlo poskytuje základné osvetlenie, stojacie a stolové lampy dodávajú eleganciu a vytvárajú špeciálne pohodlie prostredníctvom selektívneho osvetlenia. Závesné svetlo so stmievacou funkciou je dobrou voľbou na umiestnenie nad jedálenský stôl. Jas je možné individuálne nastaviť. Tchibo Vám ponúka širokú škálu svietidiel, vďaka čomu bude Vaša obývačka žiariť v čo najlepšom svetle.

Značka TCM je prísľub kvality od Tchibo

Na všetkých našich výrobkoch sa nachádza značka TCM („Tchibo Certified Merchandise“), ktorá Vám zaručuje vysokú kvalitu. Kvalita našich výrobkov je zabezpečená prostredníctvom exkluzívnej spolupráce s vybranými a testovanými partnermi, starostlivého spracovania a monitorovania všetkých výrobných procesov – od výberu surovín až po hotový výrobok. Môžete si preto byť istí, že zakúpené vybavenie do obývačky od Tchibo je vysokokvalitné a odolné.