SchließenVstavaná kuchyňa: na mieru pre Vaše účely

Tie najlepšie oslavy prebiehajú v kuchyni a všeobecne je kuchyňa pre mnohých stredobodom domácnosti. Varenie, pečenie, jedenie, príjemné spoločné posedenie – ľudia sa tu stretávajú viackrát každý deň. Niet teda divu, že človek venuje veľa času tomu, aby si kuchyňu zariadil pekne a útulne, ale aj prakticky. Vstavaná kuchyňa od Tchibo so vzájomne zladenými skrinkami, pracovnými doskami a vstavanými elektrospotrebičmi tak predstavuje ideálny začiatok, pokiaľ ide o krásu a funkčnosť.
Kredenc so sklenenými dvierkami a úložným priestorom
Kredenc so sklenenými dvierkami a úložným priestorom
499,00
499,00
-14 %
Kredenc
499,00
429,00
Veľká univerzálna skriňa
319,00
-28 %
Univerzálna skriňa
319,00
229,00
Kredenc so sklenenými dvierkami a úložným priestorom
Kredenc so sklenenými dvierkami a úložným priestorom
499,00
499,00
-26 %
Skrinka nad práčku
269,00
199,00
Žiaľ už vypredané
  • Kredenc
Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
549,00
Kredenc
Prvok z našej série nábytku vo vidieckom štýle
549,00
Žiaľ už vypredané
-20 %
Univerzálna skrinka na bielizeň
249,00
199,00
-23 %
Multifunkčná kuchynská skrinka
299,00
229,00
-14 %
Skrinka nad práčku
269,00
229,00
Vysoká viacúčelová skrinka
219,00
-23 %
Univerzálna skriňa na bielizeň
299,00
229,00
-27 %
Spojovací rám na práčku a sušičku
89,95
64,95
Žiaľ už vypredané
  • Multifunkčná skriňa
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
279,00
Multifunkčná skriňa
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
279,00
Žiaľ už vypredané

Čo je vlastne pri vstavanej kuchyni praktické?

Vstavaná kuchyňa je praktická vtedy, keď sa v nej dá dobre pracovať. To zahŕňa využitie dostupného miesta a stav, keď sú všetky veci uložené a zároveň dobre prístupné. Napríklad skrinka s otočným košom na hrnce optimálne využíva kút. Kombinácia väčších a menších zásuviek vytvára miesto na kompletné príslušenstvo. Premyslené usporiadanie elektrospotrebičov a skriniek zabraňuje tomu, aby stáli dvierka a poklopy v ceste a aby mohol človek prechádzať medzi chladničkou, sporákom a skriňou na zásoby.
Biela vstavaná kuchyňa so sporákom, odsávačom a zavesenými skrinkami je umiestnená na tmavej drevenej podlahe.

A čo je na vstavanej kuchyni pekné?

Vstavaná kuchyňa sa vyznačuje tým, že skrinky, pracovné dosky a kuchynské spotrebiče sú navzájom zosúladené z hľadiska dizajnu. Podľa toho, pre aké materiály sa rozhodnete, dodáte kuchyni osobitný ráz. Ak si pri skrinkách vyberiete harmonický dizajn z dreva, Vaša obytná kuchyňa bude hneď pôsobiť útulne. Elegantne a triezvo pôsobia hladké predné strany. Tieto sa napríklad hodia aj do otvorenej kuchyne, pri ktorej sa v miestnosti nachádza veľa ďalšieho zariadenia. Neutrálne pôsobia elektrospotrebiče s prednými stranami z ušľachtilej ocele – pri ušľachtilej oceli nie je takisto problém vytvoriť vstavanú kuchyňu s vysokým leskom.
Vstavaná kuchyňa s drevenými prednými časťami a pretiahnutými kovovými rukoväťami, ako aj mikrovlnnou rúrou na bielej pracovnej doske.

Vstavaná kuchyňa a kuchynská linka so spotrebičmi

K základnému vybaveniu kuchyne dnes patria okrem drezu, sporáka a chladničky aj umývačka riadu a pre mnohých i mikrovlnná rúra. Ak si v obchode Tchibo objednáte kuchynskú zostavu, resp. vstavanú kuchyňu s elektrospotrebičmi, tieto spotrebiče sú už v cene. Sú priamo vstavané a na želanie budú vybavené prednými časťami ladiacimi so skrinkami. Všetko je tak optimálne zosúladené. Keď si budete obstarávať nové elektrospotrebiče, mali by ste dbať na nízku spotrebu energie a vyberať z modelov, ktoré majú energetickú účinnosť minimálne na úrovni A.

Správne plánovanie je dôležité

Aby vo Vašej novej vstavanej kuchyni všetko ladilo, je dôležité podrobné plánovanie. Položte si zopár dôležitých otázok: koľko skriniek potrebujem? Aké elektrospotrebiče majú byť vstavané? Kde je prívod vody? Kde je okno a má tam prípadne stáť stôl? Ďalej si premyslite, aká dlhá a vysoká má byť pracovná doska a aké zásuvky, lišty na háčiky alebo spotrebiče chcete mať na dosah. Okrem toho, akokoľvek banálne to znie, zmerajte presne, aká veľká Vaša kuchyňa vlastne je. Následne si v obchode Tchibo jednoducho vyberte svoju novú vstavanú kuchyňu so všetkým požadovaným príslušenstvom.

Nemáte na vstavanú kuchyňu miesto?

Práve v malých bytoch má často aj kuchyňa priestorovo skôr úzke rozmery. Umiestniť kompletnú vstavanú kuchyňu so všetkými veľkými spotrebičmi do takéhoto bytu bude zaiste náročné. V obchode Tchibo však nájdete kuchynské zostavy v rôznych veľkostiach. Pri takejto kuchynskej linke ide o to, aby ste šetrili miestom a súčasne umiestnili všetko dôležité. Tento priestorový zázrak má potom síce len varnú dosku s dvoma platničkami a mikrovlnnú rúru, zato však aj chladničku a prekvapivo veľa miesta v skrinkách.
Malá vstavaná kuchyňa s umývadlom, dvoma varnými doskami, jedným digestorom a dvoma malými poličkami.

Kvalita už od začiatku

Kvalita už od začiatku znamená v prípade Tchibo to, že tie najvyššie požiadavky sú kladené už pri výbere materiálov, jednotlivých súčastí a dodávateľov. To isté platí pre výrobu a spracovanie. Za týchto predpokladov sú zhotovované aj vstavané kuchyne od Tchibo a sú preto označené pečaťou TCM. TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“ (certifikovaný tovar Tchibo) a našim zákazníkom zaručuje dodržiavanie našich predpisov týkajúcich sa kvality.
Nájdenie vhodnej kuchyne: jeden mladý muž, jedna žena a ich malá dcéra stoja chrbtom k pracovnej ploche svojej bielej vstavanej kuchyne, pričom sa usmievajú.