Vstavaná kuchyňa: na mieru pre Vaše účely

Tie najlepšie oslavy prebiehajú v kuchyni a všeobecne je kuchyňa pre mnohých stredobodom domácnosti. Varenie, pečenie, jedenie, príjemné spoločné posedenie – ľudia sa tu stretávajú viackrát každý deň. Niet teda divu, že človek venuje veľa času tomu, aby si kuchyňu zariadil pekne a útulne, ale aj prakticky. Vstavaná kuchyňa od Tchibo so vzájomne zladenými skrinkami, pracovnými doskami a vstavanými elektrospotrebičmi tak predstavuje ideálny začiatok, pokiaľ ide o krásu a funkčnosť.
Úložný regál na bielizeň
159,00
Kredenc so sklenenými dvierkami a úložným priestorom
499,00
Pracovný vozík do domácnosti
249,00
Skrinka nad práčku
199,00
Kuchynský a pracovný vozík
229,00
-42 %
Uzamykateľná závesná skrinka
139,00
79,95
Univerzálna komoda
179,00
Univerzálna skriňa s bočnými dvierkami
299,00
niekoľko kusov
Kovový barový vozík »CN3« so zásuvkou, biely
Kovový barový vozík »CN3« so zásuvkou, oranžový
349,00
349,00
niekoľko kusov
Závesná univerzálna skriňa
129,00
Servírovací vozík
279,00
Univerzálna skriňa
319,00
Úzka univerzálna skriňa
199,00
Kredenc so sklenenými dvierkami a úložným priestorom
499,00
Kovový barový vozík »CN3« so zásuvkou, biely
Kovový barový vozík »CN3« so zásuvkou, oranžový
349,00
349,00
niekoľko kusov
Servírovací vozík
229,00

Čo je vlastne pri vstavanej kuchyni praktické?

Vstavaná kuchyňa je praktická vtedy, keď sa v nej dá dobre pracovať. To zahŕňa využitie dostupného miesta a stav, keď sú všetky veci uložené a zároveň dobre prístupné. Napríklad skrinka s otočným košom na hrnce optimálne využíva kút. Kombinácia väčších a menších zásuviek vytvára miesto na kompletné príslušenstvo. Premyslené usporiadanie elektrospotrebičov a skriniek zabraňuje tomu, aby stáli dvierka a poklopy v ceste a aby mohol človek prechádzať medzi chladničkou, sporákom a skriňou na zásoby.
Biela vstavaná kuchyňa so sporákom, odsávačom a zavesenými skrinkami je umiestnená na tmavej drevenej podlahe.

A čo je na vstavanej kuchyni pekné?

Vstavaná kuchyňa sa vyznačuje tým, že skrinky, pracovné dosky a kuchynské spotrebiče sú navzájom zosúladené z hľadiska dizajnu. Podľa toho, pre aké materiály sa rozhodnete, dodáte kuchyni osobitný ráz. Ak si pri skrinkách vyberiete harmonický dizajn z dreva, Vaša obytná kuchyňa bude hneď pôsobiť útulne. Elegantne a triezvo pôsobia hladké predné strany. Tieto sa napríklad hodia aj do otvorenej kuchyne, pri ktorej sa v miestnosti nachádza veľa ďalšieho zariadenia. Neutrálne pôsobia elektrospotrebiče s prednými stranami z ušľachtilej ocele – pri ušľachtilej oceli nie je takisto problém vytvoriť vstavanú kuchyňu s vysokým leskom.
Vstavaná kuchyňa s drevenými prednými časťami a pretiahnutými kovovými rukoväťami, ako aj mikrovlnnou rúrou na bielej pracovnej doske.

Vstavaná kuchyňa a kuchynská linka so spotrebičmi

K základnému vybaveniu kuchyne dnes patria okrem drezu, sporáka a chladničky aj umývačka riadu a pre mnohých i mikrovlnná rúra. Ak si v obchode Tchibo objednáte kuchynskú zostavu, resp. vstavanú kuchyňu s elektrospotrebičmi, tieto spotrebiče sú už v cene. Sú priamo vstavané a na želanie budú vybavené prednými časťami ladiacimi so skrinkami. Všetko je tak optimálne zosúladené. Keď si budete obstarávať nové elektrospotrebiče, mali by ste dbať na nízku spotrebu energie a vyberať z modelov, ktoré majú energetickú účinnosť minimálne na úrovni A.

Správne plánovanie je dôležité

Aby vo Vašej novej vstavanej kuchyni všetko ladilo, je dôležité podrobné plánovanie. Položte si zopár dôležitých otázok: koľko skriniek potrebujem? Aké elektrospotrebiče majú byť vstavané? Kde je prívod vody? Kde je okno a má tam prípadne stáť stôl? Ďalej si premyslite, aká dlhá a vysoká má byť pracovná doska a aké zásuvky, lišty na háčiky alebo spotrebiče chcete mať na dosah. Okrem toho, akokoľvek banálne to znie, zmerajte presne, aká veľká Vaša kuchyňa vlastne je. Následne si v obchode Tchibo jednoducho vyberte svoju novú vstavanú kuchyňu so všetkým požadovaným príslušenstvom.

Nemáte na vstavanú kuchyňu miesto?

Práve v malých bytoch má často aj kuchyňa priestorovo skôr úzke rozmery. Umiestniť kompletnú vstavanú kuchyňu so všetkými veľkými spotrebičmi do takéhoto bytu bude zaiste náročné. V obchode Tchibo však nájdete kuchynské zostavy v rôznych veľkostiach. Pri takejto kuchynskej linke ide o to, aby ste šetrili miestom a súčasne umiestnili všetko dôležité. Tento priestorový zázrak má potom síce len varnú dosku s dvoma platničkami a mikrovlnnú rúru, zato však aj chladničku a prekvapivo veľa miesta v skrinkách.
Malá vstavaná kuchyňa s umývadlom, dvoma varnými doskami, jedným digestorom a dvoma malými poličkami.

Kvalita už od začiatku

Kvalita už od začiatku znamená v prípade Tchibo to, že tie najvyššie požiadavky sú kladené už pri výbere materiálov, jednotlivých súčastí a dodávateľov. To isté platí pre výrobu a spracovanie. Za týchto predpokladov sú zhotovované aj vstavané kuchyne od Tchibo a sú preto označené pečaťou TCM. TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“ (certifikovaný tovar Tchibo) a našim zákazníkom zaručuje dodržiavanie našich predpisov týkajúcich sa kvality.
Nájdenie vhodnej kuchyne: jeden mladý muž, jedna žena a ich malá dcéra stoja chrbtom k pracovnej ploche svojej bielej vstavanej kuchyne, pričom sa usmievajú.