SchließenKuchynské pomôcky: Praktické príslušenstvo pre ešte väčšiu radosť z varenia

Či už na chutné raňajky alebo na vynikajúcu večeru: S praktickými kuchynskými pomôckami bude krájanie, miešanie a skladovanie potešením. Objavte v Tchibo vysokokvalitný sortiment užitočnej výbavy na pečenie, varenie a do kuchyne – strúhadlá, kuchynské váhy a dózy na obed, ktoré sú často dostupné aj ako praktické súpravy pre Vašu domácnosť. Naše tipy Vám pomôžu pri výbere.
Vákuové dózy na potraviny, 2 ks
10,99
Zásobník na nápoje
29,99
  • Pohár na latte macchiato, 2 ks
Z ručne fúkaného borosilikátového skla s dvojitými stenami
14,99
Náhľad
Pohár na latte macchiato, 2 ks
Z ručne fúkaného borosilikátového skla s dvojitými stenami
14,99
  • Šálky na Caffè Crema, 2 ks
Z ručne fúkaného borosilikátového skla s dvojitými stenami
11,99
Náhľad
Šálky na Caffè Crema, 2 ks
Z ručne fúkaného borosilikátového skla s dvojitými stenami
11,99
-34 %
Závesná tyč do kuchyne s držiakom na kuchynské potreby
22,99
14,99
Smaltovaná chlebovnica s doskou na krájanie
29,99
  • Pour Over 0,75 l
Nádoba na prípravu 6 šálok prekvapkávanej kávy s permanentným kávovým filtrom
24,99
Náhľad
Pour Over 0,75 l
Nádoba na prípravu 6 šálok prekvapkávanej kávy s permanentným kávovým filtrom
24,99
Cestovná dóza na obed
14,99
-20 %
Podnos
14,99
11,99
Roztieracie lopatky, 2 ks
7,99
Úložné fľaštičky, 2 ks
10,99
Box na jabĺčko a hrozno
4,99
-15 %
Organizér na príbor z kovu
12,99
10,99
Univerzálna smaltovaná misa
19,99
Jemné ručné strúhadlo
Hrubé ručné strúhadlo
7,99
7,99
Krájač na vajíčka a mozzarellu 3 v 1
7,99
Pomôcky na varenie, 3 ks
7,99
-34 %
Podnos
22,99
14,99
-31 %
Profesionálna súprava na prípravu koktailov
21,95
14,99
-7 %
Cestovná sklenená nádoba na obed
12,99
11,99
Podložky na krájanie, 4 ks
7,99
-21 %
Doska na servírovanie syra
22,99
17,99
To-go pohár na jogurt
7,99
-17 %
Mlynčeky na soľ a korenie
27,99
22,99
Dózy na občerstvenie, 2 ks
9,99
Elektrický napeňovač mlieka, nehrdzavejúca oceľ
Na prípravu teplej a studenej mliečnej peny
29,49
Jemné ručné strúhadlo
Hrubé ručné strúhadlo
7,99
7,99
-9 %
Sklenená dóza na potraviny
10,99
9,99
-25 %
Box na ovocie a šalát
7,99
5,99
1

Takto využijete užitočné kuchynské pomôcky

So základnou výbavou vysokokvalitného kuchynského príslušenstva môžete v kuchyni vykonávať mnoho pracovných činností. Čo sa týka kuchynských nožov, žiadna kuchyňa sa nezaobíde bez zúbkovaného noža na chlieb, malého nožíka na krájanie a kuchárskeho noža. Rovnako dôležité sú kvalitné mlynčeky, ktoré melú korenie a ďalšie ingrediencie. Nevyhnutné sú aj plastové alebo drevené dosky na krájanie s antibakteriálnym povrchom, ako aj kvalitné strúhadlá z nehrdzavejúcej ocele. Praktické sú aj odmerky, ktoré ponúkajú širokú škálu objemov. Na druhej strane, jedným z najdôležitejších elektrických kuchynských spotrebičov je mixér, kým kuchynský robot je ideálny na zložitejšie činnosti.
Dobre zabalené a dlhšie čerstvé: rôzna zelenina v praktických skladovacích dózach.

Udržujte jedlo dlhšie čerstvé

Potraviny, ako ovocie, zelenina alebo údeniny majú zvyčajne iba obmedzenú trvanlivosť. V dózach na skladovanie potravín sú nielen hygienicky zabalené, ale môžu byť skladované v chladničke aj dlhšie. Mnohé z dóz sú tiež veľmi vhodné na prepravu a zmrazenie vareného jedla. Keď ste na cestách, hľadajte modely s tesniacimi vrchnákmi. Naproti tomu existujú špeciálne úložné boxy na chlieb, ktoré poskytujú optimálnu cirkuláciu vzduchu, zatiaľ čo sušené potraviny, ako sú strukoviny alebo ryža, zostanú dlho čerstvé v smaltovaných skladovacích nádobách.
Poriadok v kuchyni: kuchynská doska s rôznymi dózami, miskami na ovocie a kuchynským riadom.

Organizéry v kuchyni

Poriadok v kuchyni je prvoradý, aby ste mali dôležité kuchynské potreby vždy poruke. Vaše kávové kapsuly sú bezpečne uložené v mise, zatiaľ čo držiak na viečka úhľadne pojme okrúhle a hranaté uzávery. Vďaka stojanu na korenie máte vždy svoje obľúbené koreniny na očiach a môžete si vychutnať varenie, pečenie a prípravu bez toho, aby ste ich museli hľadať. Pri obmedzenom priestore je mimoriadne praktický skladací kuchynský riad. Kompaktné skladacie silikónové dózy na uchovávanie potravín je možné po použití uložiť do malého priečinku. Na pečenie koláča sú užitočné kuchynské pomôcky, ktoré slúžia ako pekáč a súčasne aj ako prepravná nádoba.

Dôležité kritériá pre nákup kuchynských pomôcok

Chceli by ste kuchynskú pomôcku, ktorá Vás zmysluplne podporí pri práci a uľahčí Vám ju. Dôležitým kritériom pri výbere bude to, ako dobre Vám kuchynská pomôcka sadne do ruky a ako ľahko sa používa. Multifunkčné výrobky, ktoré majú niekoľko použití, sa odporúčajú predovšetkým pre malé kuchyne. Mimoriadne praktické sú napríklad úložné dózy na zachovanie čerstvosti potravín, ktoré je možné použiť na uskladnenie, ako aj na mrazenie a ohrievanie v mikrovlnnej rúre.

Materiál: nehrdzavejúca oceľ, silikón a drevo

Robustné, odolné a trvácne materiály sú dôležité, aby Vaše kuchynské pomôcky zvládli každodenné požiadavky. Dózy vyrobené zo silikónu alebo plastu bez znečisťujúcich látok sú bezpečné pre potraviny a dajú sa ľahko umývať v umývačke riadu. Misky alebo podnosy vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sú naopak odolné proti poškriabaniu a hrdzi. Aj keď sa v umývačke riadu nesmú umývať drevené dosky na krájanie – súprava týchto kuchynských pomôcok sa dá flexibilne použiť na krájanie malých i veľkých potravín – a sú vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam veľmi hygienické. Ak po zakúpení dosky na krájanie potriete olejom, poskytnete im ďalšiu impregnáciu.
Stavte na odolné materiály: závesné kuchynské pomôcky z nehrdzavejúcej ocele, plastu a silikónu.

Vzhľad: je prestreté

Ak sa pri jedle používa aj príslušenstvo do kuchyne, dôležitú úlohu hrá ich vzhľad – koniec koncov, jedlo je aj pastvou pre oči. Jedlo pripravené s láskou sľubuje extra potešenie, a to najmä vtedy, ak sa servíruje vkusne. Na etažéri môžete chutne ponúknuť napríklad občerstvenie alebo sladké koláčiky cupcakes. S kuchynskými pomôckami tiež ušetríte miesto na stole a môžete podávať ďalšie pochúťky. Rovnako elegantne a lákavo pôsobí aj chladič nápojov, ktorý uchová Vaše šumivé víno príjemne studené a vizuálne ho zvýrazní.
Pekné a praktické: etažéry na jedálenskom stole s klobásou a kúskami syra.