Konferenčný stolík – nevyhnutnosť do každej obývacej izby

Či už pohár na pitie, diaľkové ovládanie, občerstvenie alebo kniha – pri oddychovaní na pohovke je toho veľa, čo si môže človek odložiť. Práve preto je konferenčný stolík taký praktický. Pritom nie je vhodný iba ako odkladacia plocha, ale miestnosti tiež dodáva útulnejšiu atmosféru. Vďaka rôznym veľkostiam, tvarom a materiálom zaručene nájdete ideálny konferenčný stolík do svojej domácnosti. Preskúmajte ponuku z pohodlia domova a objednajte si online v obchode Tchibo!
Konferenčný stolík s úložným priestorom
119,00
niekoľko kusov
-32 %
Konferenčný stolík s podnosom
279,00
189,00
niekoľko kusov
  • Konferenčný stolík s úložným priestorom
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
179,00
Náhľad
Konferenčný stolík s úložným priestorom
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
179,00
 
Dostupné varianty:
 
Odkladacie stolíky v nórskom vzhľade, 3 ks
99,95
€/ks 33,32
-22 %
Konferenčný stolík na kolieskach s úložným priestorom
129,00
99,95
-32 %
Konferenčný stolík s priehradkou na pestovanie rastlín
119,00
79,95
Okrúhly konferenčný stolík s úložným priestorom a odmímateľnou hornou časťou
119,00
-20 %
Konferenčný stolík
149,00
119,00
Odkladací stolík a taburetka
139,00
-21 %
Konferenčný stolík, s výpletom
229,00
179,00
Stolík s podnosom
49,99
Konferenčný stolík s výklopnou stolovou doskou
229,00
-5 %
Súprava odkladacích stolíkov, 2 ks, okrúhle
94,95
89,95
€/ks 44,98
Odkladací stolík so stojanom na časopisy
119,00
Stolík v tvare písmena C
99,95
Kovový konzolový stolík »CN3« so zásuvkou, celočierny
279,00
Konferenčný stolík so sklom
Konferenčný stolík so sklom
199,00
199,00
Konferenčný stolík so sklom
Konferenčný stolík so sklom
199,00
199,00
Čoskoro opäť v predaji
Odkladacie stolíky, 2 ks
79,95
€/ks 39,98
Čoskoro opäť v predaji
Čoskoro opäť v predaji
Konferenčný stolík so sklenenou doskou
139,00
Čoskoro opäť v predaji
Čoskoro opäť v predaji
Dizajnový odkladací stolík, okrúhly
99,95
Čoskoro opäť v predaji

Ideálny konferenčný stolík

Ako pri všetkých súčastiach nábytku je aj výber konferenčného stolíka predovšetkým otázkou Vašich osobných preferencií a nárokov. Konferenčný stolík môže byť praktický a funkčný, keď ho chcete používať na jedenie, alebo môže slúžiť iba ako štýlový odkladací stolík. V zásade teda platí: nový konferenčný stolík sa musí hodiť k Vám i Vašej domácnosti. Napriek tomu je niekoľko aspektov, ktorým by ste mali venovať pri kúpe pozornosť, aby ste si našli ten správny výrobok. V obchode Tchibo sa dozviete, ako sa vyznať v možnostiach výberu a ktorý model sa k Vám hodí.
Multifunkčný: okrúhly konferenčný stolík s čajovým podnosom, otvoreným časopisom a smartfónom.

Na občerstvenie pri sledovaní televízie alebo ako jedálenský stôl

Rozmery nového konferenčného stolíka závisia od toho, ako by ste chceli nábytok používať. Ako odkladacie miesto by nemal byť stolík oveľa vyšší než príslušné sedacie plochy kresla a pohovky, aby ste mali občerstvenie a nápoj ľahko na dosah. Základné pravidlo tu znie takto: 30 až 50 cm. Ak sa má konferenčný stolík používať aj na jedenie a prácu, je lepšie siahnuť po vyššom stolíku. Čo sa týka celkovej plochy, napokon vstupuje do hry zvyšok obývačky. Puristické zariadenie tak možno v rozľahlých priestoroch zhodnotiť výberom veľkého stola, ak ale máte v obývačke menej miesta, je lepšie staviť na malé, decentné konferenčné stolíky.
Výber vhodného tvaru stola: pohodlný sedací kút, pred ktorým je umiestnený okrúhly konferenčný stolík s drevenou doskou a čiernou spodnou časťou.

Aký tvar k akej pohovke?

Konferenčné stolíky získate v rôznych tvaroch s odlišnými vlastnosťami. Okrúhle alebo obdĺžnikové stoly sa tak dobre hodia k sedacím kútom a menším sedačkám, zatiaľ čo dlhé sedacie plochy optimálne dopĺňa obdĺžnikový stôl vhodných proporcií. Pri týchto tvaroch je totiž zabezpečený dobrý prístup ku konferenčnému stolíku z každej strany, čo vytvára v obývačke atmosféru salónu. Výberom konferenčného stolíka v 2-dielnej súprave zase získate ozajstný pútač pozornosti do domácnosti, ktorý predstavuje dynamický a moderný štýl. Ak máte pravidelne hostí, vysúvací konferenčný stolík so skrytou doplnkovou odkladacou plochou zaručuje potrebnú flexibilitu.

Filigránsky alebo rustikálny: optimálny materiál konferenčného stolíka

Správny materiál konferenčného stolíka je nielen otázkou vkusu, ale aj praktického využitia. Konferenčný stolík zo skla je pritom absolútna klasika. Nie nadarmo, pretože priesvitný materiál umožňuje, aby miestnosť pôsobila ako väčšia, a ľahko sa začlení do každého zariadenia. Škvrny, prach a ostatné malé nečistoty si však človek na skle skôr všimne a musia sa tak rýchlo odstrániť. Jednoduchší je tu drevený konferenčný stolík, ktorý možno vďaka rôznym druhom dreva kombinovať s mnohými štýlmi a ktorý pôsobí rustikálnym dojmom. Bez ohľadu na materiál, pre ktorý sa rozhodnete, v obchode Tchibo zaručene nájdete svoj vysnívaný stôl!

Konferenčné stolíky, ktoré majú čosi navyše

Existujú aj iné konferenčné stolíky ako v klasickom tvare stola. Kto to má rád extravagantný a trochu retro spôsob, siahne po stolíku v tvare ľadviny z 50. rokov alebo odkladacom stolíku v tvare kocky. Štýl typu „urob si sám“ zasa zvýrazníte výberom konferenčného stolíka z paliet, ktorý predstavuje mladistvé, nekonvenčné zariadenie a dobre zapadne do obydlia v industriálnom dizajne. Praktické doplnkové funkcie potom získate pri mobilnom konferenčnom stolíku na kolieskach, ktorý sa dá rýchlo presunúť tam, kam potrebujete.
Funkčný pútač pozornosti: gauč s pestrými vankúšmi a obdĺžnikovým paletovým konferenčným stolíkom na kolieskach.

TCM: prísľub kvality

Je úplne jedno, ktorý konferenčný stolík si nakoniec vyberiete: Tchibo sľubuje vysokú kvalitu pri každom výrobku. Pečať TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“ (certifikovaný tovar Tchibo) a nájdete ju na všetkých výrobkoch, ktoré boli vyrobené podľa našich prísnych noriem kvality. Už výberom exkluzívnych výrobcov zaručujeme, že každý výrobok bude spĺňať naše náročné požiadavky. Dbáme na vybrané suroviny a starostlivé spracovanie. Zo svojho nákupu sa tak budete dlho tešiť.
Jednoducho si užívajte: mladá žena leží na svojom dvojmiestnom gauči a odpočíva.