Zariadenie kancelárie na vytvorenie dokonalej kancelárie

Správne zariadenie a vybavenie kancelárie zohráva dôležitú úlohu, pokiaľ ide o efektívnosť a príjemné pracovné prostredie. Pracovať za veľkým, uprataným stolom a na pohodlnej kancelárskej stoličke je ľahšie a zároveň príjemnejšie. Vytvárať priaznivé pracovné prostredie pomáhajú dobre zoradené skrine a správne osvetlenie. V Tchibo nájdete presne to, čo zmení Vašu kanceláriu na profesione pracovné miesto. Objednajte si kvalitné zariadenie kancelárie pre svoje pracovisko pohodlne online.
Sekretár
349,00
Stropné svietidlo »Sklenené gule«
199,00
Stojacia lampa »Sklenená guľa«
84,95
Kontajner na kolieskach
79,95
Čalúnená škrupinová stolička s kovovými nohami, béžová
159,00
Čalúnená jedálenská stolička
149,00
Závesné svietidlo
69,95
Stojacia lampa a lampa na čítanie so stolíkom
139,00
Čalúnená stolička s kovovou konštrukciou
Čalúnená stolička s kovovou konštrukciou
129,00
129,00
Žiaľ už vypredané
Stojacia lampa so 4 háčikmi na oblečenie
99,95
Stropné a nástenné svietidlo s tienidlom z pletiva
79,95
Bezdrôtová myš vo vzhľade dreva
14,99
Zakladač na dokumenty
19,99
Stojacie zakladače na dokumenty, 2 ks
27,99
€/ks 14,00
Náhradný akumulátor powerbank s príveskom na kľúče
12,99
Úložné boxy, 2 ks
27,99
€/ks 14,00
Bezdrôtová Qi nabíjacia stanica z bambusu
14,99
Vysoký polootvorený kovový regál »CN3«, celočierny
Vysoký polootvorený kovový regál »CN3«, sivý
Vysoký polootvorený kovový regál »CN3«, biely
399,00
399,00
399,00
-20 %
Stojacia lampa z kovu »Trojnožka«
99,95
79,95
Písací stôl s úložným priestorom
199,00
Dizajnový stôl vo vzhľade kameňa s kovovou konštrukciou
319,00
Kancelárska skriňa
319,00
Vysoký polootvorený kovový regál »CN3«, celočierny
Vysoký polootvorený kovový regál »CN3«, sivý
Vysoký polootvorený kovový regál »CN3«, biely
399,00
399,00
399,00
Kovový sekretár »CN3«, biely
349,00
Vysoký polootvorený kovový regál »CN3«, celočierny
Vysoký polootvorený kovový regál »CN3«, sivý
Vysoký polootvorený kovový regál »CN3«, biely
399,00
399,00
399,00
Regál s písacím stolom
319,00
Kovový sekretár »CN3«, sivý
349,00
Kancelárska skriňa
339,00
Písací stôl so zásuvkami
229,00
1

Priority zariadenia kancelárie: Písacie stoly

Dokonalé zariadenie kancelárie začína písacím stolom. Je srdcom Vášho zariadenia kancelárie a mal by byť šitý na mieru Vašim potrebám. Dôležitým kritériom je v tomto prípade veľkosť písacej plochy. Z oboch strán počítača umiestneného na stole by ste mali mať k dispozícií dostatok miesta na podložku pod myš, nejaké dokumenty a šálku na kávu. Výška stola je taktiež rozhodujúca. Nikto nechce počas práce napínať krk alebo svaly. Veľmi praktické sú výškovo nastaviteľné modely. Alternatívou môžu byť aj nastaviteľné stoličky, ktoré sa jednoducho prispôsobujú výške stola.

Ideálna pracovná stolička ako základ zariadenia kancelárie

Pri výbere zariadenia zariadenia kancelárie by mala byť pohodlná stolička druhou položkou na Vašom zozname. Je to miesto, na ktorom strávite počas pracovného dňa najviac času. O zaručenie najvyššieho komfortu počas práce sa postará nastaviteľná čalúnená stolička: Dajte pozor na správne držanie tela aj počas práce. Stehná a kolená by mali byť v mierne sklonenej línii. Je dobré, ak sa dá operadlo nastaviť na rôzne polohy, aby ste nezostali príliš dlho v rovnakej pozícii. Dva praktické tipy: Uistite sa, či sú páčky na nastavovanie výšky stoličky ľahko ovládateľné a dostupné. Vyberte si stoličku s takými kolieskami, ktoré sú vhodné pre podlahu v kancelárii alebo použite ochrannú podložku.

Zariadenie kancelárie na odkladanie a organizáciu kancelárie

Jednoduchým vybavením kancelárie sa postaráte o to, že už žiadne dokumenty ani papiere nikdy nestratíte. Veľmi praktickým riešením sú stoly so zabudovaným úložným priestorom v podobe napríklad zásuviek: Mnoho vecí si nájde miesto práve v spodnej skrinke alebo v zásuvkách. Na ukladanie rôznych dokumentov a priečinkov je vhodné zabezpečiť si samostatné poličky s niekoľkými priehradkami. Takto jednoducho uložíte všetky dokumenty alebo papiere presne na svoje miesto. Držiaky na perá a úložné boxy slúžia na ukladanie a zorganizovanie všetkých kancelárskych potrieb. Vždy máte všetko po ruke a na svojom mieste. V Tchibo nájdete všetko pre zariadenie Vašej kancelárie!

Jemné doladenie zariadenia kancelárie: pracovné svetlo

Pokiaľ ide o zariadenie kancelárie, správne osvetlenie kancelárie je tiež dôležité pre optimálnu koncentráciu a produktivitu. Na zaručenie dostatočného osvetlenia kancelárie sa odporúča kombinácia lámp, ktoré osvetlia miestnosť buď priamo alebo nepriamo. Stropná lampa s teplým svetlom osvetľuje miestnosť a ďalšia stolová lampa poskytuje dostatočne jasné svetlo na prácu. Nastavte pracovné svetlo tak, aby dobre osvetľovalo Vaše pracovisko bez toho, aby Vás oslňovalo, neodrážalo sa na monitore a nevrhalo silné tiene. Napríklad umiestnite pracovnú lampu za monitor alebo vedľa neho a otočte ju trochu do strany na získanie príjemného nepriameho svetla.

V príjemnom prostredí sa pracuje každému ľahšie

Omnoho lepšia pracovná atmosféra je na miestach, kde sa aj počas práce cítime príjemne: Kancelárie doplnené kvetmi vyzerajú oveľa sviežejšie. Pozor treba dávať aj na to, aby ste to s kvetmi a rastlinkami veľmi neprehnali. V tomto prípade menej znamená viac. Miesto na bielych stenách môžete ozdobiť a doplniť rôznymi obrazmi alebo maľbami. Nevyberajte príliš žiarivé farby a motívy, ktoré by Vás počas práce zbytočne rozptyľovali. Vyberte si radšej obraz krajinky alebo panorámu mesta. Farebné kávové šálky alebo utierky vytvárajú v kuchynke na pracovisku farebné akcenty: Zariadenie kancelárie nemusí byť nudné!

Najvyššie štandardy kvality: prísľub pomocou značky TCM

Kto nakupuje v Tchibo, získava kvalitu. To platí aj pre naše písacie stoly, kancelárske stoličky a ďalšie kancelárske vybavenie. Kvalitu zaručujeme značkou „Tchibo Certified Merchandise“ v skratke TCM. Znamená najvyššiu starostlivosť pri výbere materiálov, našich dodávateľov, ako aj pri spracovaní. Každý krok počas výroby je podrobený pravidelnej kontrole kvality. Navštívte náš internetový obchod už teraz a zabezpečte si svoj kancelársky nábytok a doplnky v dokonalej kvalite!