Schließen
Izba pre bábätko a detská izba

Zariaďovanie izby pre bábätko a detskej izby – tak nájdete nábytok, dekorácie a spol.

Aby sa nový člen rodiny hneď cítil príjemne a Vy ste sa mohli sústrediť iba na neho, mala by byť najneskôr do termínu pôrodu izba pre bábätko kompletne zariadená. Práve pre mladých rodičov to predstavuje výzvu: Čo patrí do prvej izby pre bábätko? Čo patrí do prvej detskej izby? A ako by mala byť zariadená? Objavte základné prvky do baby izby v osvedčenej kvalite TCM od Tchibo – od obrázkov až po komodu na prebaľovanie.
niekoľko kusov
  • Odkladacia skrinka
Prvok z našej série detského nábytku v severskom štýle
249,00
Náhľad
  • Šatníková skriňa
Prvok z našej série detského nábytku v severskom štýle
349,00
Náhľad
  • Posteľ pre bábätká a malé deti
Prvok z našej série detského nábytku v severskom štýle
369,00
Náhľad
  • Komoda na prebaľovanie
Prvok z našej série detského nábytku v severskom štýle
329,00
Náhľad
  • Nočné svetlo s LED »Lev«
S dotykovým vypínačom – jednoduché zapínanie a vypínanie
34,95
14,99
Náhľad

Čo všetko patrí do izby pre bábätko?

Detská postieľka, komoda na prebaľovanie a skriňa patria k základnému vybaveniu. S kolískou jemne vhojdáte Vašebábätko do ríše snov. Koberec v detskej izbe nielen tlmí Vaše kroky, ale prepožičiava izbe útulnú atmosféru. V detskej izbe by nemala chýbať ani lampa, aby ste pri nočných návštevách mali rýchlo o všetkom prehľad! Malé stolné lampy alebo svetelné reťaze k tomu navyše dodajú príjemné akcenty pre spoločné chvíle v detskej izbe.

Vytvoriť detskú izbu v Tchibo kvalite

Je jedno, či chcete zariadiť detskú izbu pre dievča, chlapca alebo bábätko, chceme Vám pritom zabezpečiť kvalitný, trvácny nábytok a bytové doplnky. Pri výrobe dbáme na najlepšie materiály a bezchybné vyhotovenie. Toto spoznáte podľa nášho označenia TCM, ktoré znamená „Tchibo certified Merchandise“. Hľadajte produkty s označením GUT GEMACHT. Iniciatíva, pri ktorej sa zasadzujeme za trvalo udržateľné lesné hospodárstvo.