Vybavenie detskej izby a izby pre bábätká, takto nájdete správny nábytok, dekorácie a iné.

Aby ste si nového člena rodiny mohli čo najlepšie, nerušene a bez stresu užívať, je nevyhnuté a veľmi potrebné zabezpečiť zariadenie a výbavu detskej izby včas. To však predstavuje veľa výziev, najmä pre mladých rodičov: Čo patrí do prvej izby pre bábätko? Čo patrí do prvej detskej izby? A ako by to malo byť všetko správne zariadené? Objavte v Tchibo všetko potrebné pre detskú izbu v osvedčenej kvalite TCM. Od obrázkov až po prebaľovacie pulty.
Hmatová hračka
7,99
2 v 1: komoda a šatníková skriňa
399,00
Pracovný stolík s nastaviteľnou výškou
279,00
Reťaz na kočík
10,99
niekoľko kusov
-49 %
Detská posteľná bielizeň z perkálu
27,99
14,00
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Posteľná bielizeň renforcé z biobavlny
22,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-17 %
Bavlnená posteľná bielizeň, štandardná veľkosť
22,99
19,00
niekoľko kusov
Detská prešívaná prikrývka a vankúš irisette® greenline
34,99
Detský stôl s nastaviteľnou výškou
179,00
-9 %
Komoda s dyhovanou hranou
219,00
199,00
Posteľ s úložným priestorom
849,00
-21 %
Šatníková skriňa
549,00
429,00

Čo všetko patrí do izby pre bábätko?

Súčasťou základnej výbavy sú nepochybne detská postieľka, prebaľovací pult a skriňa na oblečenie pre bábätko. Vďaka detskej hojdačke môžete pohodlne a príjemne uspať Vaše bábätko, ktoré sa ľahko ocitne v ríši snov. Koberec do detskej izby sa postará o to, aby Vaše kroky nebolo príliš počuť a zároveň aj o útulnú atmosféru izby. Chýbať by nemala ani detská izbová lampa, ktorá sa postará o dostatočné osvetlenie v noci! Ešte krajšie strávené spoločné chvíle v detskej izbe vytvoríte pomocou menšej stolovej lampy alebo pomocou svetelnej reťaze.

Zariadenie detskej izby v Tchibo kvalite

Bez ohľadu na to, či chcete detskú izbu zariadiť pre dievčatko alebo chlapca, radi by sme Vám odporučili kvalitný a odolný nábytok do detskej izby doplnený rôznymi bytovými doplnkami. Pri výrobe dbáme na najlepšie materiály a dokonalé spracovanie. Kvalitu našich výrobkov spoznáte vďaka pečati TCM, celým „Tchibo Certified Merchandise“. Taktiež si prezrite výrobky s pečaťou GUT GEMACHT. Ide o iniciatívu, pri ktorej dbáme o udržateľné obhospodarovanie lesov.