Domáca elektronika: Vaši pomocníci pre všedný deň

Práčka, chladnička, sporák: tieto veľké spotrebiče sa stali neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností. Ale malá elektronika Vám tiež pomôže ušetriť čas a umožní Vám vychutnať si viac pohodlia v každodennom živote. Začína to budíkom, ktorý ráno poslúži na Vaše jemné prebudenie, a končí mixérom, ktorým si večer namiešate kokteil. Prečítajte si, ktorá domáca elektronika urobí Váš každodenný život krajším a na čo by ste si mali pri kúpe dávať pozor. Objednajte si svojich favoritov online už teraz!
Reproduktor s technológiou Bluetooth® s bezdrôtovou nabíjačkou a nočným LED svetlom
49,99
Powerbanka TAU® 3 v 1 ako prívesok na kľúče
29,99
Meteorologická stanica riadená rádiovým signálom s farebným LCD displejom
34,99
  • Dizajnové stolové hodiny
22,99
19,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 19,99 €
-13 %
Dizajnové stolové hodiny
22,99
19,99
  • Vreckový ďalekohľad »12x32«
24,99
14,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 14,99 €
-40 %
Vreckový ďalekohľad »12x32«
24,99
14,99
USB adaptér
17,99
Merač spotreby elektrickej energie
14,99
Nabíjacie batérie AA
Nabíjacie batérie AAA
14,99
€/ks 7,50
12,99
€/ks 6,50
Bezdrôtová nabíjačka
12,99
Ultrazvukový čistič
49,99
Organizér na nabíjacie káble, súprava 2 ks
9,99
€/ks 5,00
UV sterilizátor s bezdrôtovou nabíjačkou
39,99
Nabíjacie batérie AA
Nabíjacie batérie AAA
14,99
€/ks 7,50
12,99
€/ks 6,50
  • UV sterilizátor
39,99
22,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 22,99 €
-42 %
UV sterilizátor
39,99
22,99
Nadstavec na vysávač
9,99
Bezdrôtová nabíjačka, antracitová
14,99
niekoľko kusov
Odkladacia plocha s funkciou bezdrôtového nabíjania
19,99
niekoľko kusov
  • Podložka pod myš s integrovanou nabíjačkou
19,99
11,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 11,99 €
-40 %
Podložka pod myš s integrovanou nabíjačkou
19,99
11,99
niekoľko kusov
Nabíjací kábel 3 v 1, čierny
14,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Bezdrôtová nabíjačka, sivá
14,99
niekoľko kusov

Široký sortiment: domáca elektronika

Domáca technika zahŕňa veľké množstvo rôznych zariadení, ktoré automaticky urobia prácu, ktorú by ste inak museli robiť namáhavo a manuálne. Kávovar v kuchyni pripraví hnedý stimulačný nápoj bez Vášho pričinenia, multifunkčný kuchynský robot naseká, rozmixuje alebo vymiesi suroviny na pokrmy a pomocou šijacieho stroja opravíte šev nohavíc bez dlhej „babračky“ s ihlou a niťou. Žehlička vyžehlí pokrčenú bielizeň a kuchynské rádio Vám pritom zahrá Vašu obľúbenú hudbu.
Užitoční pomocníci v kuchyni: kopa rôznych malých elektrických kuchynských spotrebičov na pracovnej doske.

Ktorý kuchynský spotrebič je užitočný?

Pre kuchyňu existuje široká škála domácej elektroniky, ktorá nie je vždy nevyhnutná. Zatiaľ čo varná doska alebo mikrovlnná rúra sú nevyhnutné ako domáce spotrebiče na prípravu jedla, umývačka riadu ponúka v podstate nadštandard. Najmä tí, čo sú nezadaní, sa zaobídu bez tohto luxusu a vystačia si so špongiou na riad. Digitálne váhy Vám pri pečení uľahčia váženie surovín, ale zvládne to aj odmerka. Na druhej strane, ak chcete skladovať čerstvé jedlo, len ťažko sa zaobídete bez chladničky. Špeciálne malé domáce spotrebiče, ako sú vaflovače, napeňovače mlieka, rýchlovarné kanvice, jogurtovače alebo zaradenia na výrobu ľadových kociek, sa oplatia, ak ich často používate.
Elektrický pomocník: robotický vysávač jazdí po dláždenej podlahe v obývacej izbe.

Vysávač: domáca elektronika na upratovanie

Jednou z najnepríjemnejších domácich prác je upratovanie. V tejto oblasti existuje čoraz viac inovatívnych ponúk elektroniky, ktorá to za Vás urobí. Na rýchle odstránenie špiny už teda nemusíte použiť len obyčajný vysávač, ale vyčistením podlahy môžete poveriť dokonca aj robotický vysávač a Vy sa môžete pokojne oprieť a relaxovať. Ak Vás po manuálnom čistení okien vždy hnevali šmuhy, teraz Vám prístroj na čistenie okien zabezpečí jasný výhľad. A ak potrebujete predsa niečo očistiť ručne, v spoločnosti Tchibo nájdete online pomocníkov, ktorí Vám prácu veľmi uľahčia.

Na čo by ste si mali dávať pozor pri kúpe domácej elektroniky

Okrem výberu potrebných spotrebičov, pri rozhodovaní o domácej elektronike zohrávajú úlohu aj ďalšie kritériá. Najprv by ste sa mali zamyslieť nad priestorovými požiadavkami pre praktických pomocníkov. Aj tie najlepšie kuchynské spotrebiče sú nepoužiteľné, ak nemáte pracovný povrch, na ktorom by ste ich mohli použiť. Neustále prekladanie z jedného miesta na iné Vám rýchlo pokazí radosť a ušetrený čas vyjde navnivoč. Tiež sa uistite, či sa domáca elektronika po použití ľahko čistí. Ak musíte prístroje ešte prácne oplachovať, zostávajú čoraz častejšie v skrini. Pre väčšie zariadenia, ako sú vysávače, potrebujete miesto na uloženie. Vždy by ste mali mať naporúdzi elektrickú zásuvku pre vysávač.

Rozhodujúca je veľkosť domácnosti

Domáca elektronika by mala vždy zodpovedať veľkosti domácnosti. Nadrozmerná chladnička, ktorú ako nezadaný/nezadaná využijete iba z polovice, spotrebuje zbytočnú elektrinu. Naopak, príliš malé zariadenie pre celú rodinu znamená, že musíte často nakupovať a prehrabávať sa v chladničke. Podobné je to aj s vysávačom, pri ňom je však rozhodujúci výkon. Zatiaľ čo na jednoizbový byt postačuje malý bezdrôtový ručný vysávač s rukoväťou, s podlahovým modelom s výkonom minimálne 650 W lepšie povysávate celý dom. V kuchyni je dobrou voľbou hriankovač na 2 krajce pre dve osoby a pre štvorčlennú rodinu lepšie poslúži hriankovač na 4 krajce chleba.
Spoločné raňajky: mladý otec dáva dva plátky chleba do strieborného hriankovača, ktorý je na kuchynskej  linke.

Pečať kvality TCM: Tchibo zaručuje kvalitu

Ak si v Tchibo objednáte svoju domácu elektroniku, dostanete iba tovar, ktorý bol testovaný a certifikovaný. To je skratka pre pečať kvality TCM, čo znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Najmä lacná elektronika sa rýchlo opotrebuje a pokazí a nakoniec zaplatíte dvakrát toľko. Našich výrobcov a materiály starostlivo vyberáme a sledujeme spracovanie. Výsledkom sú domáce spotrebiče vyrobené výhradne pre spoločnosť Tchibo, ktoré budú fungovať vo Vašej domácnosti spoľahlivo a dlho.
Bezpečnosť vďaka dobrej kvalite: malý chlapec obsluhuje vysávač.