Schließen
Detské tričká

Chlapčenské a dievčenské tričká pre bábätká

Už pre najmenších existujú pekné tričká na teplé jarné či letné dni, v ktorých dieťatko robí svoje prvé kroky alebo ochutná prvú zmrzlinu vo svojom živote. Ak sa pri tom zašpiní alebo zaprská, nemusí to byť také zlé. Pretože dobré baby tričká sa mimoriadne ľahko ošetrujú. V Tchibo dostanete tričká pre bábätká v dobrej kvalite a so skvelými motívmi. Objednajte Vaše obľúbené kúsky oblečenia priamo online!
  • Tkané šaty
So samostatnými nohavičkami
14,99
9,99
Náhľad
niekoľko kusov
niekoľko kusov
  • Šaty s výšivkou
14,99
12,00
Náhľad
niekoľko kusov
  • Blúzka
Príjemná na telo
19,99
16,00
Náhľad
niekoľko kusov
niekoľko kusov
  • Blúzka s kockovaným vzorom vichy
S volánmi a krídelkovými rukávmi
12,99
7,99
Náhľad
  • Šaty s kockovaným vzorom vichy
Z čistej bavlny príjemnej na telo
19,99
9,99
Náhľad
  • Top s brmbolcami
S lemom s brmbolcami v neónovoružovej farbe
12,99
6,99
Náhľad
  • Džersejové šaty
S balónovými rukávmi
9,99
5,99
Náhľad
  • Tričko
27,95
14,99
Náhľad
1

Tričká pre bábätká v neskutočne krásnom dizajne

Je samozrejmé, že by tričko prebábätko malo byť v prvom rade pohodlné a dobre padnúce. To však neznamená, že by vzhľad nehral dôležitú úlohu. Naopak: Už pre najmenších sa nájdu tričká v zodpovedajúcich dizajnoch. Veľmi obľúbené sú tričká s výrokmi, ktoré Vás rozosmejú. Vtipné sú pre deti aj tričká s hudobnými skupinami, vždy dobrým nápadom sú tiež veselé zvieracie motívy alebo hravé vzory. Nadčasové a vhodné rovnako pre chlapcov, ako aj dievčatá, sú jednofarebné tričká.
Na čom záleží pri tričkách pre bábätká?

Na čom záleží pri tričkách pre bábätká?

Pretože je detská pokožka citlivejšia ako pokožka dospelého, je znášanlivosť materiálu mimoriadne dôležitá. Tu sa ponúka priedušná biobavlna, ktorá na pokožke príjemne mäkko spočíva. V zásade ako rodičia viete odhadnúť, či sa dá baby tričko jednoducho a dôkladne vyprať v práčke. Koniec-koncov na detskom oblečení často pristane trocha rajčinovej šťavy, špenátu alebo čokolády.
Všestranné tričko pre bábätko v šatníku

Všestranné tričko pre bábätko v šatníku

Tričká pre bábätká sú ideálne základné kúsky v šatníku Vášho dieťaťa. V lete tvoria s krátkymi nohavicami ideálny outfit na voľný čas, keď sa chcete so svojím potomkom v bugine túlať po meste alebo stráviť deň v parku. V chladnejšom ročnom období sa naproti tomu tričko hodí ako ďalšia vrstva. Oblečené na body a pod pulóvrom udrží bábätko naozaj pekne v teple.

Takto nájdete správnu veľkosť trička pre bábätko

Kým si Vy, ako dospelí, nevšimnete, či je vrchný diel oblečenia príliš tesný alebo príliš voľný, Vaše dieťa Vám to nemôže povedať. Preto by ste mali dbať na to, aby tričko, predovšetkým pri výstrihu, priliehalo k telu, ale nebolo priúzke. Pri kúpe sa zamerajte na dĺžku tela Vášho bábätka. Náš veľkostný poradca Vám pomôže pri hľadaní správnej veľkosti.

Takto prať tričká pre bábätká

Top alebo svetrík, body či tričko: Ak ste kúpili nové oblečenie pre svoje bábätko, mali by ste ho pred tým, ako mu ho prvý raz oblečiete, vyprať. Vždy sa riaďte pokynmi výrobcu uvedenými na etikete. Tip: Ak je na tričku čerstvá škvrna, ošetrite ju ihneď čistiacim prostriedkom, napr. žlčovým alebo jadrovým mydlom, a až potom dajte oblečenie do práčky.
Takto nájdete správnu veľkosť trička pre bábätko