Kompaktný outdoorový nástroj 7 v 1
7,99
-33 %
Súprava guľôčok vo vrecku
14,99
9,99
Detský mikroskop
14,99
Malá plyšová hračka vydávajúca zvuk
7,99
Vyklápacie nákladné auto a bager
12,99
Cestovná magnetická hra »Tváre«
9,99
Hrkajúce vajíčka, 3 ks
11,99
€/ks 4,00
-16 %
Veľkonočná súprava na tvorenie »Rodina zajačikov«
5,99
4,99
€/ks 1,00
Plyšový zajac
12,99
Lietajúci tanier s LED
9,99
Drevená vkladačka
11,99
-34 %
Korková stavebnica
22,99
14,99
-20 %
Látková bábika »Zajačik«
14,99
11,99
-18 %
Loptičky na footbag a žonglovanie, 2 ks
10,99
8,99
€/ks 4,50
Látková bábika »Mačička«
14,99
Skladacia miniveža
7,99
Hra Soft Boccia
12,99
Drevená hra »4 v jednom rade«
12,99
Lietajúci tanier s LED
11,99
Skladací dáždnik
11,99
PlayMais® súprava
9,99
-23 %
Stavebnica s číslicami
29,99
22,99
Hračka pre najmenších – maznáčik
11,99
Súprava vegánskych plastelín
11,99
€/ks 2,40
Drevený kvetinový záhon
12,99
-45 %
Hrací stan »Kaviareň«
54,95
29,99
Žiaľ už vypredané
-7 %
Opasok s taštičkou pre malých dobrodruhov
12,99
11,99
Žiaľ už vypredané
Prasiatko pre šťastie so zvukom
5,99
1

Zariadenie detská izba - ako nájsť nábytok, dekorácie a pod.

Aby sa nový člen rodiny hneď cítil ako doma a vy ste sa mohli plne sústrediť na jeho príchod, detská izba by mala byť kompletne zariadená najneskôr do narodenia dieťaťa. To však predstavuje určité výzvy najmä pre mladých rodičov: Čo patrí do prvej detskej izby? Čo patrí do prvej detskej izby? A ako by mala byť zariadená? Objavte v Tchibo všetky základné veci do detskej izby v osvedčenej kvalite TCM - od obrázkov až po prebaľovaciu jednotku.

Nápady na detskú izbu na snívanie, smiech a hru

Nikdy nemôže byť život taký bezstarostný ako v detstve. V detskej izbe sme strávili veľa bezstarostných hodín hraním, šantením alebo spaním. Každé dieťa by malo mať možnosť dať voľný priechod svojej fantázii a tvorivosti vo svojom malom kráľovstve. Nábytok a hračky by mali byť individuálne prispôsobené dieťaťu. Aj tie najmenšie deti majú rôzne chute a preferencie. Sníva vaše dievčatko napríklad o detskej izbe, kde môže byť princeznou? Potom nemusíte vybavovať celý rozprávkový zámok. Len baldachýn nad posteľou a niekoľko dekoratívnych prvkov v ružovej alebo zlatej farbe vyčarujú rozprávkovú atmosféru.

Vytvorte pre svoje dieťa izbu snov

Existujú aj nádherné nápady detskej izby založené na obľúbených detských hračkách: Mnohí chlapci sú napríklad blázni do hračiek áut a jednoducho zbierajú všetko od pretekárskych áut až po traktory. Detská posteľ v tvare parádneho pretekára je potom ideálna, ale s nadšením sa určite stretne aj posteľná bielizeň s autíčkami alebo veľký koberec na hranie. Okrem vašich nápadov - pri navrhovaní detskej izby by sa malo vždy dbať na to, aby všetky predmety ponúkali čo najväčšiu bezpečnosť a kvalitu. Aby sa deti pri šantení v detskej izbe nezranili, odporúča sa stabilný nábytok, napríklad komoda so zaoblenými rohmi a hranami.

Nájdenie správneho štýlu pre detskú izbu

Aj keď vám obchody s nábytkom, ako aj časopisy a iné médiá chcú kedykoľvek predstaviť najnovšie dizajnérske trendy pre vaše štyri steny, pri navrhovaní detskej izby by ste mali počúvať svoj vlastný vkus, alebo ešte lepšie: opýtať sa svojho dieťaťa - ak už vie hovoriť. To neznamená, že by mal sám rozhodovať o tom, ako má byť izba zariadená. Pokiaľ však ide o farebné preferencie alebo výzdobu detskej izby, môže byť pre vás prínosom len to, ak zapojíte svoje dieťa a dáte mu možnosť vyjadriť svoje želania. Takto sa na jednej strane bude cítiť vážne a na druhej strane si môžete byť istí, že bude s výsledkom spokojný.

Tipy a triky pre výber farieb v detskej izbe

Vo všeobecnosti platí, že menej je viac! Aj keď je modrá farba absolútne obľúbená farba vášho dieťaťa, nemali by ste všetky štyri steny až po strop vymaľovať tmavomodrou farbou. Náš tip: Pastelové farby sú menej nápadné a dajú sa lepšie kombinovať. Ďalšie farebné odtiene môžete pridať pomocou bytového textilu, napríklad posteľnej bielizne alebo závesov v rovnakých odtieňoch. Odporúčame tiež vymaľovať stenu len do výšky pásu a zakončiť ju napríklad okrajom. Ak chcete vymaľovať celú stenu, nechajte si aspoň 20 centimetrov priestoru až po strop, aby ste opticky natiahli miestnosť.

Rozumné usporiadanie miestnosti pre malých aj veľkých

Ako pri všetkých našich produktoch, aj pre dekoračné výrobky a lampy platí vysoká kvalita. To zaručujeme prostredníctvom našej značky TCM („Tchibo Certified Merchandise“). Aby boli naši zákazníci stále spokojní, stanovili sme prísne štandardy pre výber našich dodávateľov a celý výrobný proces. Používame iba vysokokvalitné materiály a tým zaistíme to, aby Váš obľúbený produkt zaujal nielen funkčnosťou a dizajnom, ale aby zabodoval aj dlhou životnosťou.