Schließen
Tričká

Detské tričká a topy: odolné vrchné diely pre malých objaviteľov

V škole, škôlke alebo na ihrisku: Deti potrebujú tričká, ktoré sa im páčia a ktoré s nimi budú na všetkých dobrodružstvách. Súčasne sú práve u detí základom odolné materiály, ktoré sa ľahko ošetrujú a sú trvácne. Či trendové tričká so superhrdinami, alebo nadčasové základné kúsky: s tričkami a topmi od Tchibo budú deti vhodne oblečené na svoje hry. Objavte tričká príjemné v styku s pokožkou pre dievčatá a chlapcov s veselým dizajnom na každú príležitosť.
niekoľko kusov
 • Tričko v štýle Carmen
S kvalitnou kvetinovou výšivkou
12,99
7,99
Náhľad
 • Tričko
S obojstrannými flitrami
9,99
5,99
Náhľad
 • Top s brmbolcami
S lemom s brmbolcami v neónovoružovej farbe
12,99
6,99
Náhľad
 • Tričko
Z čistej bavlny príjemnej na telo
9,99
5,99
Náhľad
 • Tričká, 2 ks
S módnym prechodom farieb
12,99
7,99
Náhľad
niekoľko kusov
 • Tričko
S kvetinou z flitrov a brmbolcov
9,99
8,00
Náhľad
 • Blúzka s kockovaným vzorom vichy
S volánmi a krídelkovými rukávmi
12,99
7,99
Náhľad
 • Tričko
7,99
5,99
Náhľad
 • Tričko, s modro-bielymi prúžkami a potlačou
Z čistej bavlny príjemnej na telo
5,99
Náhľad
niekoľko kusov
 • Polokošele, 2 ks
17,99
14,99
Náhľad
 • Tričko s metalickou potlačou
Z čistej bavlny príjemnej na telo
10,99
5,99
Náhľad
 • Tričko
S flitrovou aplikáciou v tvare papagája
10,99
9,00
Náhľad
1

Aké tričká a topy potrebuje moje dieťa?

Na slávnostné príležitosti alebo na návštevu starých rodičov sa pre dievčatá ponúkajú napríklad jednofarebné topy a pre chlapcov košele z nekrčivého polyesteru. Na bežný deň a voľný čas by mali mať deti dostatočné množstvo bavlnených tričiek, ktoré sa ľahko ošetrujú, najlepšie v rôznych strihoch a z rozličných materiálov. Topy možno v chladných dňoch nosiť vo vrstvách s tričkami s dlhým rukávom, v lete sú vzdušnou alternatívou tričiek.

Objavte dizajn vhodný pre deti a skvelé detaily

Hľadáte nové obľúbené tričko? Vzrušujúce detaily, akými sú aplikácie, ktoré v tme svietia, ako aj trblietavé a pohyblivé prvky, deti rozžiaria. Mimoriadne vychytené sú teraz tričká s menlivými flitrami: Flitre sa dajú jednoduchým pohladením rukou preklopiť. Tak sa vďaka zadnej strane, ktorá má inú farbu, objaví celkom iný vzor. Dbajte pri kúpe iba na to, aby boli tieto extra prvky primerane vypracované a neodpadávali.

Malá náuka o materiáloch pre detské tričká

Detská móda musí byť primerane trvácna. Preto sú aj detské tričká zhotovované z odolného materiálu. Vhodná je napríklad bavlna. Tu nie je trvácnosť jedinou výhodou: väčšina bavlnených tričiek sa dá pohodlne sušiť v sušičke. Dbajte na označenia ako napr. „Öko-Tex® Standard 100“ alebo „Organic Cotton“, aby ste sa uistili, že textílie neobsahujú žiadne škodlivé látky a sú šetrné k pokožke.

Ako správne ošetrovať tričko s potlačou

U chlapcov a dievčat sú tričká s pestrými potlačami v kurze. Aby malo potomstvo podľa možností z motívov čo najdlhšiu radosť, mali by ste dbať na nasledujúce tipy na ošetrovanie: tričká s potlačou neperte v príliš horúcej vode a do práčky ich vložte obrátené naruby; sušičky sa radšej vyvarujte. Aj pri žehlení obráťte tričko naruby, teplotu nastavte na stredný stupeň a nepoužívajte naparovaciu funkciu. Všímajte si aj odporúčania týkajúce sa ošetrovania na etikete.

Náš prísľub týkajúci sa detských tričiek a topov

Oblečenie musí byť nielen účelné, ale musí aj dobre vyzerať a byť trvácne. Preto vyrábame naše dlhé tričká, topy a tričká pre chlapcov a dievčatá z kvalitných materiálov. Zároveň sa zameriavame na funkčnosť a dodržiavanie zásad kvality. To Vám ukáže tiež označenie „Tchibo Certified Merchandise“, skrátene TCM. S naším projektom GUT GEMACHT sa zasadzujeme za udržateľnú produkciu a biologické materiály.