Schließen
Pulóvre

Detský pulóver – máme niečo pre každý vkus!

Raz nenútený, raz športový, inokedy šik: Detské pulóvre sú nenahraditeľnou súčasťou detského šatníka a možno ich (takmer) so všetkým kombinovať. Je jedno, či do družiny, alebo školy, na lietanie vonku alebo slávnostnú príležitosť: V Tchibo nájdete detské pulóvre pre všetky vekové kategórie a vyhovujúce každému vkusu; od detských hoddie až po roláky. Ak však treba, aby to bolo mimoriadne príjemné a mäkké: objavte naše pohodlné detské overaly!
1

Detský pulóver: Pokojne kúpte aj väčší

„Už si zasa vyrástol?!“ Skôr než sa rukávy pulóvra opäť rýchlo stanú prikrátkymi, oplatí sa tiež kúpiť „rastúci“ pulóver. To znamená, že kúpite model o jednu veľkosť väčší, do ktorého môže dieťa pomaly dorastať. Dbajte pritom na to, aby ramenné švíky ležali na pleciach a pulóver podľa možností siahal najviac po bedrá. Dlhé rukávy môžete jednoducho vyhrnúť.
Aký materiál na detský pulóver?

Aký materiál na detský pulóver?

Biobavlna je najlepšou voľbou na sveter a pulóver s kapucňou. Je priedušná, odolná a na pokožke vytvára príjemný pocit. Flísové pulóvre sa nosia ako pulóvre s kapucňou namiesto bundy a sú nádherne mäkké. Detské pulóvre z merino vlny alebo zo strižnej vlny možno odporúčať na chladné dni. Náš tip: Oblečte svojmu dieťaťu pod pulóver v každom prípade tričko alebo longsleeve, aby vlna na citlivej detskej pokožke neškriabala.
Skvelé pulóvre pre chlapcov a dievčatá

Skvelé pulóvre pre chlapcov a dievčatá

Nechajte pri výbere pulóvra povedať zopár slov aj malých módnych návrhárov a módne vzory, aby neskôr pri obliekaní neboli žiadne diskusie. Vysoko v kurze sú u dievčat pulóvre s menlivými flitrami. Chlapci sa radi vyzdobia komiksovými postavičkami, motívmi áut a športovými motívmi. Stále obľúbené sú pulóvre s prúžkami a detské pulóvre s radostnými bodkami a drzými výrokmi. A s rozkošnými zvieracími motívmi sa predovšetkým u najmenších postaráte o to, aby bolo nadšenie zaručené.

Ak to má byť o čosi vkusnejšie: Správne kombinovanie pletených pulóvrov

Pulóver alebo svetrík, k tomu džínsy a sneakers topánky: to je u väčšiny detí najobľúbenejšia kombinácia. Nie všetci sa nechajú navliecť na slávnostnú príležitosť do vkusnejšieho outfitu. Tip: Skombinujte látkové detské nohavice s košeľou alebo blúzkou a pulóvrom s výstrihom do V do vkusného celku. Keď napriek všetkému džínsy musia byť, môžete siahnuť po jednofarebnom pulóvri s rolákom alebo vkusnom detskom pulóvri zhotovenom z kašmíru alebo jemnej pleteniny.

Aké ošetrovanie detského pulóvra je správne?

Detský svetrík alebo pulóver musí veľa vydržať: Bábätko ho zašpiní kašou, malé dieťa pristane v špine a školák v ňom bude hrať futbal. Dbajte na odolné materiály, akým je bavlna, ktorú možno bez problémov prať v práčke pri teplote 60 °C a následne nechať sušiť v sušičke. Pulóver z vlny perte pri špeciálnom programe na vlnu a potom ho nechajte sušiť vodorovne rozložený.
Ak to má byť o čosi vkusnejšie: Správne kombinovanie pletených pulóvrov

Vybrať si detský pulóver v Tchibo a konať dobro

Kúpou detských pulóvrov v Tchibo podporujete projekt GUT GEMACHT!, ktorý vyžaduje trvalo udržateľnú produkciu a férové pracovné podmienky v krajinách, kde sa vyrábajú. Pozrite si spolu so svojím dieťaťom veľký sortiment a vyberte si jeden detský svetrík alebo pulóver!
Vybrať si detský pulóver v Tchibo a konať dobro