Schließen
Pančuchové nohavice

Pančuchové nohavice pre deti: Pohodlné, teplé a vždy vhodné

Detské pančuchové nohavice sú všestranné a jednoducho nenahraditeľné. Hoci sú predovšetkým doménou dievčat, aj malí chlapci sa cítia úplne pohodlne, keď vystrájajú v týchto skvelých pohodlných pančuchových nohaviciach. A pri nízkych teplotách je hrejivý model pod outfitom rovnako nevyhnutný u všetkých detí a bábätiek. Objavte náš sortiment – od farebných pančuchových nohavíc s biobavlnou až po termopančucháče a lyžiarske pančuchové nohavice!

Aké druhy pančuchových nohavíc pre deti existujú?

Klasické bavlnené pančuchové nohavice sú pre dievčatá tým, čím sú jemné pančuchy pre dospelé ženy: spoľahlivý spoločník na každý deň. V Tchibo nájdete veľký výber rôznych farieb a vzorov pre Vašu dcéru. Či už hladké v bielej, sivej alebo ružovej farbe, v pruhovanom vzhľade, rozkošné s kvietkami alebo hviezdami. Pre malých chlapcov sú tu o. i. modely v modrej, zelenej alebo sivej a so skvelými motívmi, napr. s dinosaurami.
Ktoré pančuchové nohavice sa hodia ku ktorému oblečeniu?

Ktoré pančuchové nohavice sa hodia ku ktorému oblečeniu?

Farebné dievčenské pančuchové nohavice sa hodia k sukniam a šatám, ale aj ako módny doplnok k šortkám, alebo poslúžia iba s jednoduchým tričkom pri vystrájaní v detskej izbe. Malí chlapci nosia – väčšinou v chladnejšom období – pančuchové nohavice pod nohavicami. Pri nižších teplotách siahnite po hrejivých termo pančuchových nohaviciach. Aby nič nerezalo a nešmýkalo sa, dbajte na to, aby bol pás podľa možností široký a spevnený elastanom.
Legínsy – obľúbená alternatíva

Legínsy – obľúbená alternatíva

Na rozdiel od pančuchových nohavíc sa legínsy nosia aj ako vrchný odev ako nohavice a celkom jednoducho sa kombinujú s pulóvrami alebo dlhými tričkami. Vzhľadom na to, že nemajú chodidlá, možno ich nosiť aj dva alebo tri dni po sebe a meniť pritom iba detské ponožky. Mimoriadne vhodné do blatistého jesenného počasia: termolegínsy s mäkkou froté podšívkou, ktoré udržujú dievčatá a chlapcov v teple.

Na čo by ste mali dbať, pokiaľ ide o materiál?

Pančuchové nohavice pre deti by mali mať vysoký podiel elastanu, aby boli extrémne elastické. Malé deti sú koniec-koncov veľmi pohyblivé a dokazujú to pri hraní a skákaní. Aby sa pevne priliehajúce pančuchové nohavice nepotrhali, vyberajte si modely vyrobené z priedušnej biobavlny. Zosilnené špičky a päty sa postarajú o to, že detské pančuchové nohavice vydržia čo najdlhšie. Mimochodom, platí to aj pre podkolienky!

Módne pančuchové nohavice pre deti kupujte v Tchibo

Zostavte si z veľkého sortimentu Tchibo výber rozmanitých detských pančuchových nohavíc. Je jedno, či budú pásikavé, kvetované, s motívom jednorožca, alebo hladké jednofarebné: Naše modely sú zhotovené bez škodlivých látok a majú vysoký podiel kvalitnej biobavlny, ktorá sa pestuje za spravodlivých pracovných podmienok v rámci nášho projektu GUT GEMACHT.
Na čo by ste mali dbať, pokiaľ ide o materiál?