Schließen
Móda na kúpalisko

Detská móda na kúpalisko: Hor sa do vody!

Vkĺznuť do chladnej vody a cítiť sa dobre: pre malých vodníkov je výlet na kúpalisko alebo dovolenka pri mori skvelá zábava. Zatiaľ čo sa u potomkov rátajú mimoriadne roztomilé potlače a cool dizajn, chránia materiály vhodné pre deti citlivú pokožku Vášho potomka pred škodlivými vplyvmi životného prostredia. Objavte v Tchibo módu na kúpalisko pre dievčatá a chlapcov, ako aj mäkučké detské kúpacie plášte.
  • Froté súprava
Príjemná na telo vďaka vysokému podielu bavlny
22,95
11,99
Náhľad
niekoľko kusov
  • Šortky na kúpanie
Po kontakte s vodou sa objaví vzor
12,99
8,99
Náhľad
  • Súprava na ochranu proti UV žiareniu
S ochranným faktorom 80 – testovaná podľa UV štandardu 801
19,99
16,00
Náhľad
  • Overal na ochranu proti UV žiareniu
S ochranným faktorom 80 – testovaný podľa UV štandardu 801
19,99
11,99
Náhľad
niekoľko kusov
  • Bikiny
S vláknom LYCRA® XTRA LIFE™: ešte odolnejšie proti chlóru a UV žiareniu
10,99
7,99
Náhľad

Celé plavky pre dievčatá, kúpacie šortky pre chlapcov

Ak hľadáte plavky pre dievča, máte možnosť výberu medzi celými plavkami a bikinami. Plavky pre chlapcov možno rozdeliť na ležérne a s úzkym strihom. Okrem klasických plaviek pre deti je dôležitý detský kúpací plášť: po čľapkaní sa vo vode príjemne a teplo zaodeje Vaše dieťa. Pre tých najmenších sú vhodné vodoodpudivé plavky a detské kúpacie nohavice, ktoré špeciálnou hygienickou ochranou udržujú zadoček Vášho dieťaťa v suchu.
Detská móda na kúpalisko s UV ochranou: bezpečne na slnko

Detská móda na kúpalisko s UV ochranou: bezpečne na slnko

Žiarivé letné slnko má mnoho výhod: Nielenže zohreje, ale podporuje tiež dobrú náladu. Pre nežnú pokožku bábätka a dieťatka však môže mať rýchlo pričinením UV žiarenia negatívne následky, napr. úpal. Aby boli malé morské panny a morskí vlci dobre chránení proti škodlivému vplyvu slnka, odporúča sa pre bábätká a deti oblečenie s UV ochranou. Špeciálna vrstva zabráni tomu, aby UV lúče prenikli cez oblečenie.
Viac ako láska na jedno leto: detské plavky, ktoré rastú spolu s deťmi

Viac ako láska na jedno leto: detské plavky, ktoré rastú spolu s deťmi

Predovšetkým v prvom roku svojho života rastú deti neobyčajne rýchlo. Preto sa stáva, že zvyčajne už po krátkom čase nás čaká nová kúpa detských nohavíc alebo trička. Dĺžkovo nastaviteľné ramienka na hornom diele plaviek sa postarajú o to, že sa tieto podľa potreby prispôsobia výške Vašej dcéry. Aj na chrbte možno napríklad trojuholníkové modely zaviazať podľa individuálnej potreby. Detské kúpacie šortky sa dajú v páse flexibilne regulovať vďaka šnúrke na zaväzovanie.

Materiály a dizajn pre pôvabnú detskú kúpaciu módu

Aby mali malí zaručenú bezstarostnú zábavu pri kúpaní, mala by kúpacia móda poskytovať dostatok voľnosti pri pohybe. Mimoriadne trvácnym a pre pokožku príjemným materiálom je lycra, ktorú pokožka dobre znáša, a tak je vhodná pre citlivú pokožku bábätiek a detí. Ďalšia výhoda: rýchlo schne. Ak Vaše dieťa patrí medzi „vodníkov“ a nemožno ho dostať z vody ani s modrými perami a cvakajúcimi zubami, je neoprénový oblek dobrou voľbou.

Či s rozkošnými volánikmi, v pestrých farebných variáciách, alebo so skvelou potlačou s hrdinami komiksov – nielen dievčatá, ale aj chlapci sa potešia z módy na kúpanie, ktorá sa im páči! Stavte na kúpaciu módu pre deti od Tchibo a okrem toho na osvedčenú kvalitu so záručnou značkou TCM. Ňou Vám garantujeme najlepšie materiály, bezchybnú výrobu a skutočne inovatívne produkty a dizajn.
Materiály a dizajn pre pôvabnú detskú kúpaciu módu