Schließen
Bundy

Detské bundy: Vystrájať vonku v akomkoľvek vetre a počasí

Vaše dieťa miluje pohyb! Predovšetkým vonku v prírode sa Vaše dieťa môže vyblázniť, zabudnúť na školu a domáce úlohy a jednoducho byť dieťaťom. Hrať vonku s kamarátmi futbal alebo sa naháňať, vystrájať na ihrisku – s bundami od Tchibo sú malí objavitelia najlepšie vybavení na každé dobrodružstvo. Aj najmenší sú, samozrejme, radi na čerstvom vzduchu. Objavte na dlhé prechádzky aj naše bundičky pre najmenšie deti!
1

Do detskej bundy – a von za dobrodružstvom!

Nielen praktické, ale aj štýlové! Či trendové páperové bundy, praktické kúsky do každého počasia alebo pohodlné pletené bundy: Detské bundy musia zodpovedať mimoriadnym nárokom. Preto v Tchibo kladieme dôraz nielen na skvelý, deťom primeraný dizajn, dobré vypracovanie a praktické detaily. Súčasne dbáme na to, aby naše detské bundy boli podľa možností vyrobené trvalo udržateľným spôsobom. Za to sa zasadzujeme aj v našom projekte GUT GEMACHT!
Spoločne v chlade, daždi a vetre

Spoločne v chlade, daždi a vetre

Na jeseň nič nerobí väčšiu radosť, ako behať cez pestré kopy lístia. A na jar je, samozrejme, najlepšie skákanie do blatistých a mokrých kaluží! Náš tip: Stavte pri premenlivom počasí na cibuľový look. Detská softshellová bunda chráni pred vetrom a chladom, neobmedzuje však v pohybe. Naše termobundy do dažďa sa postarajú o to, že Vaše potomstvo zostane aj v daždi suché. K týmto bundám sú prirodzene v ponuke aj vhodné termonohavice do dažďa.
Detské bundy, ktoré deti rady nosia

Detské bundy, ktoré deti rady nosia

Keď teploty pomaly stúpajú, sú prechodné bundy, ako napr. trendové džínsové, dobrým doplnkom k tričku alebo šatám. Kým sa klasické jednofarebné modely výborne hodia ku všetkým možným outfitom, sú hravé kvetinové potlače, vzory alebo obľúbení superhrdinovia skvelou pastvou pre oči pri pestrých vzhľadoch. Náš tip: Nechajte svojho potomka spolurozhodovať pri výbere bundy. Keď sa Vášmu dieťaťu bunda páči, bude ju aj rado nosiť.

Ako sa má čistiť outdoorové oblečenie?

Fľaky od blata sa dajú bežným spôsobom oprať už pri teplote 40 °C, pri svetlých textíliách alebo fľakoch od trávy je najlepšia vopred realizovaná úprava. Všímajte si pri funkčnom oblečení, akým sú napr. naše bundy do dažďa, plášte do dažďa, lyžiarske bundy a zimné overaly, označenie „ecorepel®“. Pretože pri tejto ekologickej impregnácii zostane vodu a špinu odpudzujúca funkcia zachovaná aj po praní a Vy nemusíte dodatočne siahnuť po impregnačnom spreji.

Tu nič neťahá – pomoc pri určovaní veľkosti

Aby každá bunda sedela, vezmite si jednoducho na pomoc našu veľkostnú tabuľku – tu ľahko podľa veku dieťaťa zistíte, akú veľkosť potrebujete. Náš tip: Kupujte zimnú bundu o niečo väčšiu, aby sa pod ňu pohodlne zmestila ešte jedna flísová bunda, pulóver alebo lyžiarske nohavice. Väčšinou sa dá veľkosť bundy prispôsobiť stiahnutím na koncoch rukávov, v páse a na kapucni.
Ako sa má čistiť outdoorové oblečenie?