Dekoračné lampy vytrvajú príjemnú atmosféru

Dekoračné lampy síce neosvetlia celú miestnosť, ale svojím dizajnom a vyhotovením prinesú mimoriadny štýl. Existuje veľa druhov dekoračných lámp. Vyberte si napríklad lampu, ktorá priamo osvietlí Váš nádherný obraz v obývačke a pripúta naň pozornosť, alebo si spríjemnite chvíle strávené doma pomocou rôznych lámp umiestnených na poličke alebo aj podlahe. Prejdite si atraktívnu ponuku dekoračný lámp od Tchibo a vyberte si tú, ktorá Vám hneď padne do oka.
Sviečky z pravého vosku s LED, 4 ks, krémovobiele
22,99
€/ks 5,75
LED sviečka XL z pravého vosku
17,99
LED sviečky z pravého vosku, 2 ks
14,99
€/ks 7,50
-42 %
Lampáš
27,99
16,00
Sviečky z pravého vosku s LED, 2 ks
11,99
€/ks 6,00
-38 %
Panely s LED, 6 ks
64,95
39,99
Sviečky z pravého vosku s LED, 2 ks, tmavočervené
10,99
€/ks 5,50
-23 %
Svetelná reťaz s LED
12,99
9,99
Girlanda s LED
24,99
2 svietniky
19,99
€/ks 10,00
Dekorácia na vrchol vianočného stromčeka s LED
19,99
niekoľko kusov
-19 %
Svetelná reťaz s LED a guľôčkami
14,99
12,00
niekoľko kusov
Vonná lampa
14,99
Dekoračné svietidlo s LED
22,99
Sviečky z pravého vosku s LED, 4 ks, sivo-zlaté
29,99
€/ks 7,50
-15 %
Svetelná vetvička s LED
12,99
11,00
-17 %
Sviečky s LED na vianočný stromček, 12 ks, krémovobiele
39,99
33,00
€/ks 2,75
-15 %
Behúň na stôl s LED
31,99
27,00
-42 %
Kovový kruh s LED »Zimná krajinka«
39,99
22,99
-18 %
Hviezda s LED
21,99
18,00
niekoľko kusov
Papierová hviezda s LED a akumulátorom
24,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Sviečky s LED na vianočný stromček, 30 ks
54,95
€/ks 1,83
niekoľko kusov
Svetelná reťaz s mikro LED, hviezdy
9,99
niekoľko kusov
Outdoorové svietidlo s LED žiarovkou s vláknom
19,99
niekoľko kusov
Jedličky z pravého vosku s LED, 2 ks
12,99
€/ks 6,50
Sviečky z pravého vosku s LED, 4 ks, krémovobiele
29,99
€/ks 7,50
Kruh s LED
29,99
XL svietnik s LED
99,95
Svietidlo s LED v tvare pyramídy s hviezdami
29,99
1

Dekoračné lampy dokážu dokonca zlepšiť náladu

Zatiaľ čo stropné lampy sa postarajú o celkové osvetlenie miestnosti, dekoračné lampy vytvárajú nepriame svetlo. Ale zaručene sa postarajú o vytvorenie pôvabnej atmosféry. Ak chcete vytvoriť takéto miesto doma v obývačke, stačí, keď si komodu alebo rastlinu osvetlíte dekoračným svetlom a takto ju príjemne a jednoducho zvýrazníte. Alebo nechajte, aby lampy pútali pozornosť jednoducho samy. A to vďaka rôznemu dizajnu, tvarom, farbám a neobvyklým materiálom, z ktorých sú vyrábané.
Dekoračná lampa dokáže pripútať pozornosť úplne každého. Ak máte pocit, že Vaša obývačka je už viac-menej nezáživná a fádna, pomocou lampy s príjemným svetlom sa dokáže zmeniť jej celkový vzhľad a dojem.

Podlahové svietidlá pre mimoriadne svetelné efekty

Podlahové svietidlá sa postarajú o špeciálne a príjemné osvetlenie každej podlahy. Sú vyrobené tak, aby mohli čo najlepšie osvetliť podlahu. Takéto osvetlenie vyzerá nadmieru štýlovo hlavne v miestnostiach s vysokým stropom, starých budovách alebo v podkroví. Nebojte sa vyhrať so správnym nasmerovaním lúčov lampy. Môžete ich nasmerovať napríklad na rôzne bytové doplnky, na obraz alebo rastlinu. S chladnejšími tónmi vytvoríte atmosféru podobnú salóniku alebo kokteilovému baru, s teplejším tónmi zase hrejivú atmosféru domova. Či už sa rozhodnete pre podlahovú, dizajnovú alebo akúkoľvek inú lampu, vedzte, že niektoré lampy vďaka svojej jedinečnej podobe budú samy o sebe dekoratívnym prvkom vo Vašom byte.
Už len predstava, ako máte v izbe okolo svojich obrazov obmotanú reťaz s malými svetielkami, nejedného z nás zahreje pri srdci.

Pocit ako v galérii, nastavte osvetlenie na obraz

Ďalším spôsobom, ako sa dajú dekoračné lampy použiť, je osvetlenie obrazov. Ak chcete zaujať, tak nasmerujte svetlo na obraz alebo fotografiu a už si iba užívajte žiarivé osvetlenie Vášho obľúbeného diela. Pomocou malých LED žiaroviek umiestnených za obrazom vytvoríte jeho nepriame osvetlenie. Obraz môžete samozrejme osvetliť aj klasickými malými žiarovkami. Typ osvetlenia vždy prispôsobte a zlaďte s objektom, ktorý si želáte osvetliť. Čím viac detailov chcete zvýrazniť, tým silnejšie a intenzívnejšie svetlo môže byť. Dekoračné lampy a svetlá nemusia spríjemňovať iba chvíle strávené doma, dajú sa použiť aj ako osvetlenie a dekoračný prvok napríklad tiež v kancelárii alebo niekde na pracovisku.

Ako dosiahnuť, aby Vaša záhrada žiarila

Ani vo vonkajšom osvetlení by nemali chýbať dekoračné lampy. Reťaz svetiel nad balkónom alebo terasou vytvára počas letných mesiacov originálnu eleganciu. Napríklad také lampióny v korunách ovocných stromov v záhrade dokážu navodiť romantickú atmosféru. Vďaka lampiónom je aj večerné posedenie vonku skutočným pôžitkom. A blikajúce LED sviečky na stole vyzerajú ako sviečky z pravého vosku, takže je o romantickú atmosféru hneď postarané. V online obchode Tchibo nájdete širokú škálu dekoračných lámp pre záhradu aj dom.

Aké sú výhody osvetlenia pomocou LED žiaroviek

LED osvetlenie je v súčasnosti už takmer štandardom. Malé žiarovky majú hneď viacero výhod: šetria priestor a energiu a na rozdiel od klasických žiaroviek sa málo zahrievajú. Môžete si tiež vybrať z troch variácií farieb svetla LED žiarovky. Teplé biele svetlo (pod 3 300 kelvinov) je ideálne na tlmené nepriame osvetlenie. Ak si želáte niečo silnejšie, môžete si pre svoju dekoračnú lampu zvoliť buď univerzálnu bielu (pod 5 300 kelvinov) alebo dennú bielu (viac ako 5 300 kelvinov) žiarovku.
Obývačku dokážu okrem podlahových alebo maličkých lámp zaliať príjemným svetlom aj stropné lampy.

TCM: tri písmená, ktoré označujú kvalitu

Rovnako ako všetky ostatné výrobky Tchibo, aj dekoračné svetlá sú označené značkou TCM. Za týmito tromi písmenami je ukrytý názov „Tchibo Certified Merchandise“. Práve to označuje a zaručuje vysokú kvalitu našich výrobkov. Začína to prísnym výberom našich dodávateľov a surovín a prechádza celým výrobným procesom až po predaj výrobku. Iba tak môžeme zaručiť, že konečným výsledkom bude vysokokvalitný produkt, ktorý Vám bude dlho robiť radosť.
Lampy v zaručenej kvalite Tchibo sa hodia aj do spálne, napríklad na nočný stolík. Oživte si svoju spálňu klasickou malou dekoračnou lampou v tvare huby.