Budík: pre včasné ranné vstávanie

Budík: je pravdepodobne jeden z najnenávidenejších predmetov v pondelňajšie rána a napriek tomu je nevyhnutný pre náš každodenný život. Či už zvončekom, hudbou z rádia alebo svetlom: budík zaručí, že vstaneme včas a nezmeškáme žiadne dôležité schôdzky. Tchibo má v ponuke budíky pre tie najrozmanitejšie požiadavky. Kúpte si budík celkom jednoducho a bez problémov v našom online obchode!
  • Časovač na úsporu vody
12,99
6,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 6,99 €
-46 %
Časovač na úsporu vody
12,99
6,99
Analógový dizajnový budík
17,99

Rádiobudík: presný na sekundu

Ak chcete vedieť presný čas, potom je pre Vás správnym výberom rádiobudík. Vďaka anténe ukazuje tento budík vždy aktuálny čas. Mimochodom, signál pre rádiobudíky pochádza z vysielača DCF77 neďaleko Frankfurtu nad Mohanom, ktorý vysiela jednotný čas pre celú západnú Európu. S rádiobudíkmi už nikdy nemusíte nastavovať čas a môžete sa spoľahnúť na sto percent na ich presnosť.
Nadčasová klasika: čierny retro budík na stole.

Trochu retra neuškodí: budíky v retro štýle

V súčasnosti nájdete dodatočnú funkciu budíka všade: smartfóny a tablety, fitness náramok, počítač a mnoho ďalších. Všetkým týmto užitočným zariadeniam ale chýba jedna vec: štýl. Ak sa chcete ráno zobudiť v posteli s čarom minulých desaťročí, potom je nákup retro budíka niečo pre Vás. Najtypickejším modelom je určite okrúhly budík s dvoma polo-guľovými zvončekmi. Tento variant existuje už od čias priemyselného rozmachu a dodnes nestratil nič zo svojho šarmu. Jednoduchý analógový budík s minimalistickými funkciami má tiež ďalšiu výhodu: použitie je mimoriadne jednoduché.
Vstávanie v dobrej nálade: žena leží v posteli a vypína rádiobudík, ktorý je na nočnom stolíku.

Rádiobudík pre dobrú náladu ráno

Mnoho ľudí, ktorí si kúpili budík, už po niekoľkých nociach nevníma jeho každý deň sa opakujúci rovnaký zvuk. Je oveľa pestrejšie, ak sa necháte každé ráno zobudiť motivujúcim ranným vysielaním v rádiu. Ak je Váš budík pripojený na internet, máte k dispozícii takmer neobmedzený výber staníc. V každom prípade sa oplatí najnovší rádiový štandard DAB +, ktorý znie oveľa lepšie ako tradičné VKV vlny, resp. skrátene FM. Stačí sa rozhliadnuť v online obchode Tchibo a nájdete si tu svoje obľúbené zariadenie!

Digitálny budík s mnohými funkciami

Rovnako ako v prípade mnohých elektronických zariadení, aj starý dobrý budík bol v nedávnej dobe obohatený o nespočetné množstvo nových funkcií. Mnoho digitálnych budíkov v súčasnosti dokáže zobrazovať teplotu a vlhkosť a slúži tak ako multifunkčný informačný panel v spálni. Budíky sú na čele vývoja aj v dizajne. Niektoré avantgardné zariadenia vyzerajú ako malé vesmírne lode a namiesto zvuku Vás zobudia záblesky svetla. Nakoniec Vy sami rozhodujete, ktoré funkcie potrebujete a ktoré nie. Praktický je v každom prípade inteligentný budík, ktorý sleduje Vaše nočné pohyby a prebudí Vás po tom, keď sa Váš spánok najviac zhoduje s Vaším prirodzeným rytmom.

Takto vám budík vydrží čo najdlhšie

Okrem pravidelnej výmeny batérie nie sú s digitálnymi budíkmi takmer žiadne starosti. Ale analógový budík s tradičným mechanizmom takisto vyžaduje primeranú starostlivosť. Ak máte silné puto k svojmu modelu budíka, bolo by dobré, keby ste ho každých tri až päť rokov nechali skontrolovať u hodinára. Hodinár Vám pravidelne naolejuje mechanizmus a Váš budík Vás takto bude sprevádzať veľa rokov.
Kontrola budíka: pohľad do mechaniky analógového budíka.

Pečať TCM je naším prísľubom kvality

Rovnako ako na všetky naše výrobky, aj na budíky Tchibo sa vzťahujú prísne požiadavky na kvalitu. Kontrolujeme všetko – od jednotlivých dielov až po finálne spracovanie a zaisťujeme najvyššiu možnú kvalitu nášho tovaru. Zárukou toho je pečať TCM, ktorú môžete nájsť na všetkých našich výrobkoch. TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Na túto pečať sa môžete pri nákupe spoľahnúť!
Vstávajte odpočinutí: mladá žena leží v posteli, vedľa nej spiaci muž a na nočnom stolíku je budík.