Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Poskytovanie nutných údajov

Poskytovanie nutných údajov

Spracúvame osobné údaje, ako je napríklad meno, adresa, e-mailová adresa atď. v rôznych situáciách spracovania. V týchto Zásadách ochrany súkromia vám chceme poskytnúť čo najpodrobnejší prehľad o tom, akým spôsobom zaobchádzame s vašimi údajmi, na akom právnom základe spracúvame vaše údaje a či je poskytovanie vašich údajov nutné na základe zmluvy alebo v súlade s právom.

Ak spoločnosť Tchibo Slovensko spracúva vaše údaje na základe zmluvy alebo v súlade s právom, polia na zadávanie údajov sa zobrazujú ako povinné, pokiaľ tieto informácie vyžadujeme na účely splnenia zmluvy alebo z dôvodu zákonom stanovenej požiadavky. Tieto povinné polia nájdete napríklad v priebehu objednávky. Ak povinné informácie nebudú zadané, nebudeme vám schopní poskytnúť naše služby.

Pokiaľ bude možné zadať dodatočné osobné údaje do voliteľných polí, požiadame vás, aby ste sa rozhodli, ktoré údaje nám chcete poskytnúť.