Eine Frau hält die Kaffeekirschen der Rarität Veloso Brasil in ihren Händen

NOVINKA: Naša raritná káva z Brazílie - limitovaná edícia

Výnimočná káva pre špeciálne okamihy - raritná káva »Veloso Brasil« sľubuje zamatovo jemnú chuť s ľahkým nádychom lieskových orieškov.

Naša špeciálna káva pre Vás

 
 
Žiaľ už vypredané
  • NOVINKA: Raritná Privat Kaffee »Veloso Brasil«
Zamatovo jemná s ľahkými tónmi lieskových orieškov
Intenzita:26
10,49
€/kg 20,98
Žiaľ už vypredané
Oriešková aróma s výraznými tónmi praženia
Intenzita:56
od3,99
€/100g 5,32

ZO ŽIVOTA NA SAVANE, NAJLEPŠIE ZRNÁ A BRAZÍLSKA NÁRUŽIVOSŤ

„Späť k pôvodu“ pre novú raritu znamená: Vitajte v Brazílii! Tu, vo vlasti vynikajúcej kávy Arabica, je aj domov našej „Veloso Brasil“. Medzi početnými riekami a fascinujúcimi vodopádmi leží farma Santa Cecíliaim Cerradodes Bundesstaats Minas Gerais. Už takmer 200 rokov pestujú vzácne kávové plody na okolitých plantážach a dnes sa o produkciu stará rodina Veloso s veľkou láskou a odbornosťou, ktorá sa odovzdáva z generácie na generáciu.
Kaffeekirschen in der Trocknung
Ein Mann breitet die Kaffeekirschen zur Trocknung aus.

MNOHOROČNÁ SPOLUPRÁCA PRE DLHOTRVAJÚCI PÔŽITOK

Káva najlepšej kvality z jedného zdroja – s týmto mottom žije a koná každý jeden člen rodiny. Už od februára 2011 Tchibo s nadšením spolupracuje s farmou Pedra Humberta Velosu. Spoločne sa angažujeme nielen za nekompromisne dobrú kávu, ale dbáme pri jej pestovaní na trvalo udržateľné metódy, ktoré sú dobré pre človeka a životné prostredie. K tomu patrí okrem vysádzania domácich rastlinných druhov aj starostlivosť o pracovníkov farmy. Pri toľkom nadšení a zanietení pre prvotriednu kávu Arabica možno výsledok správne vychutnávať: nová špecialita „Veloso Brasil“ je k dispozícii ako káva na filtrovanie v celých zrnách a ako Grand Classé Caffè Crema od Cafissima. Pritom sa rôzne praženia, jej aromatický charakter a jemné tóny lieskových orieškov postarajú o jedinečné momenty s kávou zo srdca Brazílie.

Rainforest Alliance (GUT GEMACHT)

Určite ste sa už niekedy pri nákupe stretli so zelenou žabkou spoločnosti Rainforest Alliance, ale čo vlastne znázorňuje? Rainforest Alliance sa zasadzuje za ochranu citlivých ekosystémov, akými sú svet zvierat a rastlín, a podporuje trvalo udržateľné obhospodarovanie krajiny. K tomu patria aj životné a pracovné podmienky pestovateľov kávy a ich rodín. Naše kávové produkty označené zelenou žabkou boli vyrobené ekologickým a sociálne zodpovedným spôsobom. S trvalo udržateľnými „GUT GEMACHT“ produktmi, akým je aj táto 100 % certifikovaná káva, robíte niečo dobré. Pre ostatných, pre životné prostredie, ale aj pre seba. Pridajte sa k nám a staňte sa časťou zodpovedného sveta! Viac informácií na https://www.tchibo.sk/gut-gemacht-trvala-udrzatelnost-a-tchibo-c400069227.html
Rainforest Alliance (GUT GEMACHT)