Záhradný slnečník – elegantná ochrana pred slnkom pre Vašu terasu

Je veľmi príjemné opäť sedieť v lete na terase a vychutnávať si teplé slnečné lúče. Príliš ostré slnečné svetlo však môže byť rušivé a priveľa UV žiarenia škodí aj pokožke. Riešením je slnečník, ktorý poskytuje tieň a ochranu. Či už dávate prednosť klasickému okrúhlemu záhradnému slnečníku, alebo pre svoje posedenie uprednostňujete obdĺžnikový či štvorcový model, výber je len na Vás. Tchibo Vám ponúka širokú škálu slnečníkov v rôznych farbách a prevedeniach online.
  • Plážový slnečník
179,00
159,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 139,00 €
-11 %
Plážový slnečník
179,00
159,00
Polovičný slnečník
129,00

Flexibilná manipulácia

Záhradné slnečníky pozostávajú z dáždnikového stojana, stožiara a krytu, t.j. dáždnikovej strechy. Vysoko kvalitné modely majú rotačný a naklápací mechanizmus, takže ich viete ľahko zarovnať so slnkom. Niektoré slnečníky sú tiež výškovo nastaviteľné. Otvorenie menších záhradných slnečníkov funguje rovnako ako dáždnik – strecha sa jednoducho zatlačí dohora a stojan zacvakne na miesto. Ak je klzák veľmi veľký, zvyčajne má kľuku. Pre malý priestor je veľmi vhodný balkónový slnečník pripevnený k stene.
Ein Sonnenschirm steht zwischen zwei Liegestühlen im Garten.

Pevné a stabilné - aj vo vetre a nepriaznivom počasí

Záhradný slnečník by mal byť stabilný a nemal by okamžite spadnúť ani v silnejšom vetre. Preto je dôležité vybrať si čo najťažší dáždnikový stojan. Najlepšou voľbou preto bude betónový alebo kamenný stojan. Ak je dáždnikový stojan vyrobený z plastu, naplňte ho vodou alebo pieskom. Pri stožiari máte na výber z rôznych materiálov - v závislosti od štýlu a Vášho osobného vkusu. Drevo vyzerá elegantne a prirodzene, hliníkové prevedenie je moderné a klasické. V internetovom obchode Tchibo si môžete objednať svoj obľúbený dáždnik za skvelú cenu.
Ein Pavillon steht im Garten und bietet Schutz vor der Sonne.

Ochranné kryty v mnohých prevedeniach

Pri výbere vrchnej časti slnečníka venujte pozornosť dvom základným vlastnostiam: UV ochrane a odolnosti voči vode. Označenie "UPF 50+" znamená, že slnečník Vám poskytne optimálnu ochranu pred slnkom. Pokiaľ ide o materiál dáždnikovej strechy, môžete si vyberať podľa svojho vkusu: bavlna, akryl alebo ľan – na výber je veľa možností. Dokonca ani pri štýle Vášho záhradného slnečníka neexistujú žiadne obmedzenia. Či už je to elegantný hranatý dizajn v krémovom odtieni, voštinová textúra v jasne oranžovej farbe, alebo okrúhly model v havajskom štýle - voľba je len na vás.

Záhradný slnečník v kvalite TCM

Aby nový záhradný slnečník spĺňal všetky Vaše požiadavky, mala by byť splnená jedna dôležitá podmienka - vysoká kvalita. O to sa v spoločnosti Tchibo usilujeme od samého začiatku. Starostlivo vyberáme našich dodávateľov a suroviny. Počas výroby venujeme pozornosť kvalitnému spracovaniu na každom kroku. Náš vysoký štandard zabezpečujú aj pravidelné kontroly kvality. To je jediný spôsob, ako vytvoriť produkt, ktorý je certifikovaný označením TCM. TCM znamená "Tchibo Certified Merchandise" a je naším prísľubom trvanlivosti a kvality.
Auch ein kleiner Balkon lässt sich gemütlich herrichten.