Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Aplikácia Tchibo

Aplikácia Tchibo

Prehľad všetkých výhod:

Pre iPhone (vľavo) a pre Android (vpravo):

Aplikáciu Tchibo je možné stiahnuť zdarma z App Store (iPhone) a cez Google Play (Android). Inšpirujte sa každý týždeň tematickým svetom Tchibo, objednávajte jednoducho a používajte veľa praktických služieb v pohybe: Nakupovanie môže byť také jednoduché!
Aplikáciu si może stiahnuť ktoľvek, kto má iPhone s min. verziou iOS 11.0 alebo smartphone s min. verziou Android 4.4 alebo vyššiu.
Aplikáciu Tchibo je možné nájsť v App Store alebo obchode Google Play zadaním slova "Tchibo" do vyhľadávacieho políčka.
Aplikácia Tchibo je samozrejme bezplatná pre všetky zariadenia.
Samozrejme, svoju TchiboCard v takomto prípade tiež obdržíte poštou.
Ak má Váš smartfón či tablet aktívne internetové pripojenie, bude aplikácia automaticky sťahovať najnovší obsah a zľavové kupóny pre Vás. Tak budete vždy informovaní!
Napíšte nám o svojich ťažkostiach na servis@tchibo.sk alebo nám zavolajte na bezplatnú linku 0800 212 313 od pondelka do piatka od 8:00 do 20:00 a v sobotu od 8:00 do 16:00.
Áno, aplikácia pre smartfóny a tablety je dostupná tak pre iOS ako aj pre Android v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Českej republike, Poľsku, Maďarsku, na Slovensku a v Turecku.
Nie, nepotrebujete ani Tchibo online účet, ani nemusíte byť registrovaným zákazníkom TchiboCard, aby ste mohli využívať aplikáciu. Pre plnohodnotné používanie aplikácie so zľavovými kupónmi a digitálnou TchiboCard potrebujete online účet. Ten si môžete jednoducho založiť zdarma cez aplikáciu Tchibo alebo na Vašom počítači na tchibo.sk.
Áno. Aby ste však vždy v aplikácii mali svoju digitálnu TchiboCard k dispozícii a mohli dostávať zľavové kupóny, potrebujete online Tchibo účet. Jednoducho a zdarma si ho môžete založiť cez aplikáciu alebo na Vašom počítači na tchibo.sk. Prepojenie nového Tchibo online účtu k existujúcej TchiboCard môže trvať až 48 hodín.
Samozrejme, môžete aplikáciu využívať aj bez TchiboCard. Ak si želáte využívať výhody TchiboCard jednoducho si vyžiadajte TchiboCard zdarma cez aplikáciu alebo z pohodlia domova cez Váš počítač na tchibo.sk. Následne bude karta zaslaná do Vašej poštovej schránky a digitálne do Vašej aplikácie po 48 hodinách.