Špeciálna ponuka pre nových odoberateľov Newslettera – len na krátky čas!

Prihláste sa k odberu Newslettera Tchibo a získajte zľavu 10 % na prvý nákup* a zľavový kód 10 € na druhý nákup.**

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách!***
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Vaše výhody

  • Informácie o aktuálnych kolekciách
  • Ponuka Zľavového obchodu
  • Kávové špeciality
  • Súťaže, poukazy a mnoho iného!
  1. Zľava 10 % je platná jednorazovo na www.tchibo.sk 14 dní od úspešnej registrácie. Zľavu nie je možné kombinovať s inými ponukami a nie je možné ju uplatniť na nákup darčekovej karty. Zľavu nie je možné vyplatiť v hotovosti.
  2. Zľavový kód v hodnote 10€ je možné použiť jednorazovo na www.tchibo.sk 14 dní od jeho prijatia pri nákupe v minimálnej hodnote 50€. Zľavový kód sa nevzťahuje na kávu (vrátane kapsúl), príslušenstvo ku káve, kávovary, produkty Cafissimo a produkty už v akcii. Poukaz nie je možné kombinovať s inými ponukami a nie je možné ho uplatniť na nákup darčekovej karty. Hodnotu poukazu nie je možné vyplatiť v hotovosti.
  3. Samozrejme, kedykoľvek sa môžete z odoberania Newslettera odhlásiť. Na konci každého Newslettera nájdete príslušný odkaz.