Tchibo Newsletter

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a ušetrite 10 % pri ďalšom nákupe!1


Môžete sa tešiť na tieto benefity:

Akcie
a ponuky
Ponuky z aktuálnych kolekcií, sezónne zľavy a výpredaje, špeciálne akcie platné iba pre odoberateľov Newsletteru a oveľa viac.
Poukaz na
10% zľavu1
Náš darček pre Vás: uvítacia zľava 10 % na produkty v našom e-shope tchibo.sk po úspešnom registrovaní sa k odberu Newsletteru.
Všetky informácie
na jednom mieste
V našom Newsletteri nájdete najčerstvejšie novinky a dôležité informácie o Tchibo na jednom mieste a budete o nich vedieť ako prví!
Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách!2

Odoslaním registrácie k Newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania Newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Poznáte už TchiboCard?

Zaregistrujte sa teraz a zaistite si výhody:

  • Zbierajte Vernostné zrnká: s každým nákupom môžete zbierať Vernostné zrnká, uplatniť ich a ušetriť na ďalšom nákupe.3
  • Zaistite si výhodné ceny: môžete sa tešiť na stále nové výrobky za exkluzívne výhodné ceny, kávové akcie a špecialne zľavy len pre držiteľov TchiboCard.
  • Doprava a dobierka zadarmo: S TchiboCard za dopravu ani dobierku neplatíte! Ako exkluzívnemu zákazníkovi Vám doručíme aj objednávky pod 80 € úplne zadarmo.
Obľúbené & rozmanité

Objavte naše kategórie a kolekcie

Móda vo farbách mora

Objavte teraz

Športová móda

Objavte teraz

Na potulkách v prírode

Objavte teraz

VÝPREDAJ posteľnej bielizne

Objavte teraz

Klasicky zladené

Objavte teraz

Zariadime Vám celý byt!

Objavte teraz

Spánok v súlade s prírodou

Objavte teraz

Uprataný domov

Objavte teraz

3-2-1 ŠTART

Objavte teraz

Všetko pre záhradu

Objavte teraz

Stále v pohybe

Objavte teraz

Prírodné kvetinové motívy

Objavte teraz

Pohodlný letný spánok

Objavte teraz

Dámska móda a doplnky

Objavte teraz

Čas na dizajn

Objavte teraz

Stôl plný dobrôt

Objavte teraz
  1. Poukaz je platný jednorazovo na www.tchibo.sk 14 dní od úspešnej registrácie. Poukaz nie je možné kombinovať s inými ponukami a nie je možné ho uplatniť na nákup darčekovej karty. Hodnotu poukazu nie je možné vyplatiť v hotovosti.
  2. Samozrejme, kedykoľvek sa môžete z odoberania Newslettera odhlásiť. Na konci každého Newslettera nájdete príslušný odkaz.
  3. Zrnká zbierate za každých 0,50 € svojho nákupu. Zľavu možno uplatniť vo všetkých obchodoch Tchibo a na tchibo.sk od minimálnej hranice 10 Vernostných zrniek. Neplatí to pre partnerské akcie a darčekové karty. Vyplatenie hodnoty zrniek v hotovosti nie je možné.