Nastavte očarujúce akcenty pomocou strieborných náušníc

Tchibo Vám ponúka rozmanitý sortiment strieborných náušníc na každú príležitosť a pre každý vkus, od klasických až po hravé. Či už ide o kreoly, klasické náušnice alebo visiace náušnice: každý jeden šperk Vás očarí svojou eleganciou a peknými detailmi. Objavte nádherný svet šperkov od Tchibo a objednajte si strieborné náušnice - jednotlivo alebo v súprave viacerých kusov - jednoducho online!
-17 %
Kreoly, striebro 925, dvojfarebné, obojstranné
39,99
33,00
Dvojité náušnice, striebro 925 ródiované, so zirkónmi
49,99
-19 %
-28 %
Náušnice kreoly, striebro 925/1000, pozlátené 23-karátovým zlatom
Náušnice kreoly, striebro 925/1000, ródiované
34,99
28,00
31,99
22,99
Žiaľ už vypredané
Špirálová náušnica Ear Cuff, striebro 925 ródiované, so zirkónmi
29,99
Kónické náušnice kreoly, striebro 925, ródiované, so zirkónmi
39,99
Náušnice, striebro 925 ródiované, so sladkovodnými perlami z chovu
39,99
-17 %
Náušnice, striebro 925, ródiované, s modrým kryštálom a zirkónmi
39,99
33,00

Náušnice ako všestranný stylingový partner

Strieborné náušnice sú dokonalým spoločníkom pre váš každodenný život. Jednoduchá elegancia striebra robí z tohto ušľachtilého materiálu dokonalého partnera pre seriózne oblečenie do práce alebo na slávnostné príležitosti. Alebo si môžete vybrať pútavý pár strieborných náušníc, ktorými vo voľnom čase oživíte jednoduchý outfit. Strieborné šperky do uší môžu podčiarknuť individuálny charakter svojho nositeľa a môžu byť kedykoľvek decentne alebo módne upravené.
Eine Frau trägt Silber-Ohrringe.

Diskrétne a štýlové - strieborné náušnice

Strieborné náušnice sa považujú za mimoriadne nekomplikované. A nie bezdôvodne. Jednoduchý, mierne chladný tón striebra sa dá dobre kombinovať s rôznymi farbami. Strieborná pôsobí nadčasovo elegantne s tmavými šatami alebo topmi, sviežo a športovo so svetlými farbami. Na rozdiel od zlatých šperkov do uší sú strieborné šperky zdržanlivejšie a nenápadnejšie. Strieborné šperky obzvlášť dobre ladia so svetlými, chladnými tónmi pleti.
Eine Schmuckbox mit vielem verschiedenen Silber-Schmuck.

Šperky z vysokokvalitného striebra 925

V Tchibo nájdete aj šperky do uší zo striebra 925. Ale čo vlastne znamená "925"? Odkazuje na percentuálny podiel. Drahý kov potom pozostáva z 92,5 % čistého striebra a zvyšné percento zvyčajne tvorí meď. A to je dobre! Pretože čisté striebro je príliš mäkké na to, aby sa z neho dali vyrobiť pevné šperky. Striebro 925, nazývané aj rýdze striebro, je na druhej strane robustné, čo znamená, že sa môžete dlho tešiť zo strieborných náušníc a náhrdelníkov.

Šperky ako skvelý nápad na darček

Chceli by ste darovať strieborné náušnice blízkej osobe? V sortimente Tchibo nájdete veľký výber rôznych dizajnov. Uistite sa, že šperky do uší zodpovedajú osobnosti a štýlu obdarovaného. Je osoba viac hravá, klasická alebo moderná? Ak si nie ste istá, najlepšie je zvoliť klasický kúsok, ako sú malé kreolky alebo náušnice s perlami, ktoré sa dajú nosiť pri mnohých príležitostiach.
Eine Frau trägt Silber-Schmuck um den Hals.