Športové tašky: praktickí spoločníci

Do dobrej športovej tašky zmestíte všetko - od športových vecí, uteráka, fľaše na vodu, až po Vaše cennosti. Okrem funkčných športových tašiek existuje veľa štýlových a elegantných modelov, s ktorými nič nepokazíte ani v kancelárii, či na večernej schôdzke. Tchibo Vám aktuálne ponúka veľký výber športových tašiek pre ženy aj mužov v rôznych veľkostiach a dizajnoch. Navštívte náš internetový obchod a objednajte si tento praktický športový doplnok z pohodlia domova.
-22 %
Multifunkčná taštička s izoláciou, modrá
8,99
6,99
-54 %
Ľadvinka
10,99
4,99
-33 %
Športový opasok
8,99
5,99
Taška na podložku
14,99
Puzdro na smartfón s izoláciou
11,99
niekoľko kusov
Športový opasok
8,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Ľadvinka
14,99
niekoľko kusov
Multifunkčná taštička s izoláciou, oranžová
8,99
Športová taška
24,99

Správna veľkosť Vašej športovej tašky

Ak si chcete kúpiť novú športovú tašku, mala by poskytnúť dostatok priestoru pre celú športovú výbavu, ktorú potrebujete. Veľké športové tašky majú veľa jednotlivých priehradiek, do ktorých sa ľahko zmestí kozmetika, kľúče, aj všetky vaše cennosti. Pre pohodlné nosenie majú tašky väčšinou široký popruh na rameno. Veľmi praktické sú športové tašky s oddelenou priehradkou na topánky z priedušného materiálu, vďaka ktorým budete mať všetky veci prehľadne usporiadané. Na hodiny telesnej výchovy pre Vaše dieťa bude zase ideálna malá ľahká športová taška. V internetovom obchode Tchibo nájdete športové tašky v rôznych veľkostiach.
Eine Sporttasche steht auf dem Boden.

Športové tašky pre každého

Dnes nájdete športové tašky v mnohých dizajnoch, farbách a vzoroch. Klasikou pre dámy a pánov je jednoduchý model v čiernej farbe. Dámy, ktoré sledujú čo je práve v móde, si vyberajú športové tašky v trendových jemných pastelových odtieňoch ako je mätová, ružová alebo svetlomodrá. Veľmi atraktívne sú modely s kvetinovým vzorom alebo originálnou farebnou kombináciou. Športové tašky pre mužov sú často väčšie a prichádzajú v univerzálnych, tlmených farebných tónoch ako je sivá, tmavohnedá alebo tmavomodrá. Navštívte náš internetový obchod Tchibo a prezrite si veľký výber cenovo dostupných športových tašiek pre mužov aj ženy.
Eine Frau befüllt ihre Sporttasche.

Čistenie športovej tašky

Vašu športovú tašku dokážete jednoducho vyčistiť aj ručne – iba s vodou, alebo pridajte jemný čistiaci prostriedok. Nedávajte ju do sušičky, ale nechajte ju vysušiť voľne na vzduchu. Dajte si pozor, aby bola taška pred ďalším použitím suchá zvnútra aj zvonku, pretože vlhkosť podporuje vznik nepríjemných pachov. Predísť tomu viete aj používaním vonných vrecúšok. Tie si ľahko vyrobíte sami - stačí len naplniť vrecúška levanduľou, lupeňmi ruží alebo mätou piepornou. Po každom tréningu nezabudnite športovú tašku ihneď vyprázdniť a nechajte ju otvorenú, aby sa vyvetrala.

Tchibo znamená vysokokvalitné produkty

Ak si kúpite športovú tašku od Tchibo, vyberáte si produkt vysokej kvality s dlhou životnosťou. Zaručuje to naše označenie TCM – táto skratka znamená "Tchibo Certified Merchandise". Našich výrobcov a dodávateľov si vyberáme veľmi starostlivo a spolupracujeme len s tými, ktorí spĺňajú naše vysoké štandardy kvality. Na naše exkluzívne navrhnuté športové tašky sú použité výlučne kvalitné materiály. Aby sme Vám neustále ponúkali vysokú kvalitu, úzko spolupracujeme s externými a internými testovacími laboratóriami a vykonávame pravidelné kontroly kvality.
Zwei Männer klatschen ein.