Herné zariadenia pre deti – a ide sa von!

Hojdanie, lezenie, šantenie – deti potrebujú pohyb. Mama alebo otec nemajú vždy čas ísť na ihrisko. Herné zariadenia pre deti v záhrade alebo na spoločnom dvore sú dokonalým riešením. To neplatí mimochodom len v lete, keď je aj tak každý rád vonku, ale práve v chladnejších ročných obdobiach, keď sa deti potrebujú len trocha „vyvetrať“. V Tchibo nájdete kvalitné herné zariadenia pre deti, ktoré nekladú fantázii medze a spĺňajú všetky bezpečnostné normy. Objednajte si teraz pohodlne online!
Mäkký lietajúci tanier
6,99

Herné zariadenia pre deti na šantenie, skúšanie a na zábavu

Typickým detským vybavením na hranie sú v prvom rade zariadenia na pohyb. To sú preliezačky, hojdačky, trampolíny alebo kombinácie s rebríkmi, lezeckými stenami, pavučinami, šmýkačkami, poprípade hrazdami či hojdačkami. Vybavenie pre kreatívne a pokojné hry sú pieskoviská, domčeky či stany, v ktorých si deti môžu vytvoriť vlastný svet, ale aj detský záhradný nábytok. Na leto sú ideálne detské bazény rôznych veľkostí. V Tchibo nájdete aj široký sortiment doplnkov, ako sú hračky do vody a piesku. Praktické pre park sú mobilné hry ako hracie tunely, basketbalové koše a futbalové bránky, ale aj vozidlá a rôzne loptové hry.
Kinder rennen durch einen Garten.

Herné zariadenia pre deti – prehľad

Die typischen Kinder-Spielgeräte sind zunächst Spielgeräte zur Bewegung. Das sind Klettergerüste, Schaukeln, Trampoline oder Kombinationen mit Leitern, Kletterwand, Spinnennetz, Rutsche und eventuell Reckstange oder Schaukel. Spielgeräte für kreatives, ruhiges Spiel sind Sandkästen, Spielhäuser oder -zelte, in denen ganz eigene kleine Welten entstehen, aber auch Gartenmöbel für Kinder. Für den Sommer ideal sind wiederum Planschbecken in den verschiedensten Größen. Vielfältiges Zubehör wie Wasser- und Sandspielzeug finden Sie ebenfalls bei Tchibo. Praktisch für den Park sind wiederum bewegliche Spiele wie Spieltunnel, Basketballkörbe und Tore, aber auch Fahrzeuge und Ballspiele aller Art.
Ein kleiner Junge liegt auf einer Decke, drumherum liegt viel Spielzeug.

Čo je dôležité pri hracích zariadeniach pre deti?

Pri zvažovaní, aké herné zariadenia pre deti je vhodné pre Vvás, treba zvážiť niekoľko faktorov: Má to byť skôr na šantenie alebo pokojnú hru, alebo by to malo kombinovať oboje – a čo na to povedia susedia? Koľko rokov majú deti a koľko ich je? Malé deti sa určite potešia pieskovisku, osemročné by radšej predviedli svoje zručnosti. Na trampolíne sa zabavia ešte aj mladiství. Bezpečnosť je dôležitá: So všetkými zariadeniami pre deti od Tchibo si môžete byť istí, že sú dodržané platné bezpečnostné normy a materiály sú testované. Za týmto stoja naše rôzne pečate kvality.

Herné zariadenia pre deti do vlastného domova

Vo vlastnej záhrade nie je žiaden problém napevno nainštalovať detské vybavenie na hranie. Pri zakladaní preliezačky, domčeka či šmýkačky je len dôležité vybrať správne miesto, a všetko správne zložiť podľa návodu výrobcu. V prípade spoločného dvora alebo záhrady sa musíte dohodnúť s ostatnými užívateľmi alebo s prenajímateľom. Jednoduchšie je to s mobilným vybavením na hranie, ako sú stany, guľôčkový alebo detský bazén. Dajú sa rozobrať a jednoducho odložiť do kôlne. Aj trampolíny môžu byť na zimu demontované. Trocha plánujte a splňte vašim deťom ich sen – jednoducho a výhodne v internetovom obchode Tchibo!
Eine Familie spielt im Wohnzimmer.