Vešiaky: Nenahraditeľní pomocníci v domácnosti

Každý ich pozná a každý ich má doma: vešiaky. Praktickí pomocníci sú neodmysliteľnou súčasťou každodenného života. Usporiadajú šatník, pomáhajú nájsť ten správny kus oblečenia a zabezpečia, aby bolo všetko uložené bez pokrčenia. Vešiaky sa začali používať v 16. storočí a boli výsadou vtedajšej šľachty. Dnes môžeme všetci ťažiť z tohto jednoduchého, ale tak praktického vynálezu. Kvalitné a cenovo dostupné vešiaky na oblečenie nájdete v internetovom obchode Tchibo!
Extra úzke vešiaky na šaty, 8 ks, béžové
10,99
€/ks 1,37
Vešiaky na šaty s výstužou v oblasti ramien, 4 ks
7,99
€/ks 2,00
Veľmi úzke vešiaky na šaty, 6 ks, čierne
Veľmi úzke vešiaky na šaty, 6 ks, béžové
9,99
€/ks 1,67
9,99
€/ks 1,67
Veľmi úzke vešiaky na šaty, 6 ks, čierne
Veľmi úzke vešiaky na šaty, 6 ks, béžové
9,99
€/ks 1,67
9,99
€/ks 1,67
Vešiaky na šaty s výstužou v oblasti ramien, 4 ks
7,99
€/ks 2,00

Priestorovo úsporný vešiak: viac miesta pre Váš šatník

Mnoho ľudí pozná tento problém: otvoríte skriňu a oblečenie Vám z nej doslova vypadne. Ak ho máte priveľa a stále kupujete nové, z dlhodobého hľadiska pomôžu len dve veci: buď väčší šatník, alebo dôsledné triedenie. Existuje však aspoň jeden trik, pomocou ktorého sa to posledné dá oddialiť čo najdlhšie. Títo praktickí pomocníci sú oveľa užší ako bežné modely, a preto ponúkajú maximálny priestor na košele, saká a pod. Priestorovo nenáročné vešiaky na šaty od Tchibo kúpite niekoľkými kliknutiami v našom internetovom obchode.
Schwarze Kleiderbügel hängen an einer Kleiderstange.

Praktické vešiaky na nohavice, nielen na obleky

Väčšina ľudí vešia košele, saká či svetre na vešiaky, zatiaľ čo nohavice sa hromadia v skrini. Ak máte avšak dostatok miesta na tyči v šatníku alebo chcete chrániť určité nohavice pred pokrčením, môžete to urobiť inak. Pretože existujú aj špeciálne vešiaky na nohavice. Nohavice buď prevlečiete cez vešiak ohnutý nadol, alebo ich zopnete malými kliešťami. Mnohí to poznajú z obchodov, kde sa takto vešajú oblekové nohavice. Nič nie je zlé na tom, ak použijete aj doma vešiaky na nohavice, ktoré vnesú do šatníka ešte väčší poriadok a prehľad.
Ein Kleiderschrank steht in einem Schlafzimmer.

Pri vešaní buďte opatrní: tento trik ochráni Vaše oblečenie

Vešiaky sú tu vlastne na to, aby chránili oblečenie a dobre ho organizovali. Ak si však nedáte pozor, háčikom na vešiaku môžete poškodiť nejeden kus oblečenia. Najmä ľahké tričká alebo topy z krehkých látok sa môžu poškodiť, ak ich na vešiak natiahnete neopatrne. Aby ste tomu zabránili, existuje jednoduchý trik: Vešiak vkladajte do odevu vždy zospodu, ako keby ste doň sami vkĺzli. Koniec koncov, spodný otvor je vždy najväčší. Tu má vešiak najviac miesta.

Pečať TCM zaručuje naše štandardy kvality

V Tchibo Vám ponúkame nespočetné množstvo produktov, ktoré boli vyrobené špeciálne pre nás: od vešiakov cez váhy na kávu až po obliečky na vankúše, to sú len niektoré z nich. Všetky naše produkty majú jedno spoločné: nesú pečať TCM ako znak ich overenej kvality. TCM je skratka pre "Tchibo Certified Merchandise". Týmito troma písmenami zaisťujeme, že naše vysoké štandardy kvality sú implementované vo všetkých fázach výroby. To je niečo, na čo sa môžete spoľahnúť!
Es ist ein geordneter Kleiderschrank zu sehen.