Príslušenstvo pre mačky, ktoré poteší Vašu zamatovú labku

Popri psovi je mačka jedným z najobľúbenejších domácich miláčikov. Je prítulná, veľa spí, ale tiež sa chce hrať a loviť. Ak by ste si chceli zaobstarať mačku, pripravte si svoj domov tak, aby sa u Vás zvieratko rýchlo udomácnilo a malo všetko, čo k pohodliu potrebuje – od vhodného krmiva cez podstielku až po škrabadlo. V Tchibo kúpite príslušenstvo pre mačky za výhodné ceny.

Ľutujeme, nenašli sa žiadne výsledky pre Váš hľadaný výraz.
Možno nájdete niečo zaujímavé tu:

Čo by ste mali zvážiť pri miskách na jedlo a mačacej toalete

Pripravte pre svoju mačku stále miesto s miskami na kŕmenie a pitie. Plastové misky sú ľahké, ale rýchlo sa poškriabu. Odolnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu sú misky z nehrdzavejúcej ocele, skla alebo keramiky. Uistite sa, že misky na jedlo a vodu majú šírku aspoň 12 cm a výšku nanajvýš 5 cm. Citlivé fúzy takto nebudú narážať do bokov misky. Mačacia toaleta by nemala byť v bezprostrednej blízkosti kŕmnej stanice. Domáce tigre sa spravidla cítia veľmi pohodlne s jednoduchou mačacou toaletou. Stelivo a lopatka sú tiež súčasťou základnej výbavy pre mačku.
Eine Frau kuschelt mit einer Katze.

Miesto na brúsenie pazúrov a relax: škrabadlo

Škrabadlo je pre majiteľov mačiek nevyhnutné. Vášmu domácemu tigrovi ponúka možnosť nabrúsiť si pazúriky, takže dúfajme, že Váš nábytok zostane ušetrený. Okrem toho má škrabadlo niekoľko ležadiel a jaskýň, a preto slúži aj ako útočisko a je aj centrálnym miestom na oddych. Ak Vaša mačka trávi čas výhradne v interiéri, škrabadlo by malo byť veľké a priestranné. Malo by ponúkať dostatok priestoru na lezenie, hranie sa a samozrejme na brúsenie pazúrov. Dosky a podložky na škrabanie umiestnené v domácnosti sú tiež praktickými doplnkami, ktoré podporujú prirodzené inštinkty Vášho domáceho maznáčika.
Ein Hund spielt mit einem Spielzeug.

"Hraj sa so mnou": Príslušenstvo pre mačky na dlhú chvíľu

Čo by v mačacej domácnosti nemalo chýbať, sú stimulujúce hračky pre Vášho mačacieho miláčika. Nechajte vo vzduchu tancovať mačací prút s perím a sledujte, ako Vaše zvieratko od radosti skáče a loví. Hracie myši a malé loptičky sú tiež ideálne na stimuláciu herných a loveckých inštinktov a udržujú ju v pohybe. Tunely pre mačky sú dobrou voľbou na preliezanie a hranie sa na schovávačku. Prezrite si príslušenstvo pre mačky od Tchibo a nechajte sa inšpirovať.

Robustné a odolné – náš prísľub kvality

Kvalita a dlhá životnosť sú dôležitými kritériami pri kúpe príslušenstva pre mačky. Koniec koncov, príslušenstvo je neustále používané, a preto by malo byť robustné a vynikajúco spracované. Naša pečať TCM „Tchibo Certified Merchandise“ Vám presne tieto vlastnosti zaručuje. Našich dodávateľov a materiály si starostlivo vyberáme. A počas celého výrobného procesu vykonávajú naši partneri prísne kontroly kvality. Len tak získate vysokokvalitné produkty, z ktorých sa budete Vy a Vaša mačka dlho tešiť.
Eine Familie spielt mit Ihrem Hund.