Svetelné reťaze: Atmosférické osvetlenie do interiéru aj exteriéru

Svetelnými reťazami zabijete dve muchy jednou ranou: dekorácia a osvetlenie sa spoja v reťazci LED a skrášlia váš byt, balkón a záhradu. V závislosti od miesta použitia sú svetelné reťaze nabíjané solárnou energiou, batériou alebo elektrinou zo zásuvky a poskytujú čisto biele alebo farebné svetlo. Káble svetelných reťazí sú tak tenké alebo priehľadné, že sú sotva viditeľné, alebo tak atraktívne navrhnuté, že fungujú ako súčasť dekorácie.
Multifunkčné svietidlá s LED, 2 ks
17,99
€/ks 9,00
Nástenné LED svietidlo na batérie
29,99
-15 %
Pyramída so sviečkami s LED
31,99
27,00
Multifunkčné svietidlo s LED a akumulátorom
14,99
Hviezda s LED
22,99
-19 %
Svietidlo s LED v tvare pyramídy s hviezdami
29,99
24,00
-38 %
Svetelná reťaz s LED
12,99
7,99
Solárne závesné svietidlo
49,99
Svietnik s LED
59,95
niekoľko kusov
-17 %
Vonkajšie sviečky z pravého vosku s LED, 2 ks
39,99
33,00
€/ks 16,50
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-18 %
Hviezda s LED
21,99
18,00
niekoľko kusov
-50 %
Nočné svetlo s LED a akumulátorom
19,99
9,99
-19 %
Solárna svetelná reťaz
24,99
20,00
€/ks 2,00
niekoľko kusov
Solárna svetelná reťaz
22,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-19 %
Vianočný stromček s LED, zlatý
19,99
16,00
niekoľko kusov

Svetelné reťaze ako dekorácia pre byt

Vnútorné svetelné reťaze nielenže na Vianoce postavia vianočný stromček alebo kyticu bahniatok na Veľkú noc do centra pozornosti, ale môžu byť tiež použité po celý rok ako efektná dekorácia. Napríklad farebné LED svetelné reťaze alebo exempláre s čisto bielym svetlom nádherne orámujú veľké nástenné maľby alebo osvetlia regále. Modely s guľôčkami alebo kvetmi môžu byť tiež usporiadané ako ľahké zväzky v miske na stole v obývacej izbe. Ak máte obzvlášť krásne izbové rastliny, filigránové svetelné reťaze zabezpečia, že Váš poklad v tme doslova svieti.
Eine Garten-Party mit vielen gespannten Lichterketten.

Vonkajšie svetelné reťaze: tvorcovia nálady v záhrade a na balkóne

Vonku vytvárajú svetelné reťaze príjemnú atmosféru počas príjemných letných večerov. Osvetlené girlandy môžu byť omotané okolo stromov a kríkov, natiahnuté nad záhradným stolom alebo pripevnené na zábradlie balkóna. Tu si prídu na svoje ploché svetelné závesy. Na záhradné večierky sa odporúčajú modely s motívmi, ako sú farebné balóny, hviezdy, žiarovky alebo lampáše. Vonkajšie svetelné reťaze majú batériu alebo solárne panely, takže v blízkosti nemusí byť elektrická zásuvka. Uistite sa, že svetelné reťaze pre záhradu sú označené "Vhodné na vonkajšie použitie" - potom sú izolované tak, aby im neprekážal dážď a vlhkosť.
Lichterketten in einem Baum.

Časovač: Nech je svetlo – úplne samo

Aby ste nemuseli opustiť dom zakaždým keď sa zotmie alebo za úsvitu, praktický je časovač pre vonkajšie svetelné reťaze. LED diódy sa aktivujú automaticky na určitú dobu a potom sa znova vypnú. Dokonca aj v interiéri je táto funkcia niekedy veľmi užitočná. Ak napríklad v spálni visí reťaz svetiel, vzorka s teplým svetlom môže podporiť jemné zaspávanie a prebudenie v požadovanom spánkovom rytme.

Testovaná kvalita: Svietidlá od spoločnosti Tchibo

So svetelnými reťazami od Tchibo sa nemusíte obávať žiadnych nevýhod, pretože všetky výrobky vystavujeme starostlivým kontrolám kvality. Batéria a solárna technológia sú najmodernejšie a zabezpečujú dlhú dobu prevádzky. Materiál a spracovanie sú v súlade s našimi prísnymi vnútornými požiadavkami a neprítomnosť škodlivých látok máme certifikované nezávislými externými inštitútmi. To je obzvlášť dôležité v zime, keď veľa nevetráte - môžete bez obáv zapnúť svoje svetelné reťaze a vychutnať si krásnu atmosféru naplno.
Ein Vater der mit seinen Kindern eine Lichterkette aufhängen.