Kreatívne potreby – nechajte svojej kreativite voľný priebeh

Ručne vyrobené? Je úžasné, čo sa dá dosiahnuť dobrými nápadmi a so správnym materiálom. Kreatívne tvorenie zahŕňa celý svet ručných tvorivých prác s rôznymi materiálmi a v rôznych veľkostiach: od skladaných hviezdičiek cez vlastný textilný dizajn až po umelecké diela či nábytok do záhrady a domácnosti. Veková hranica neexistuje – kreatívne tvorenie milujú starí aj mladí. Takže môžete začať: V internetovom obchode Tchibo nájdete pohodlne široký sortiment kreatívnych potrieb za výhodnú cenu.
Voskové ceruzky, 6 ks
7,99
€/ks 1,33
Reflexné nálepky
5,99
-16 %
Krajčírske kriedy v ceruzke, 2 ks
5,99
5,00
€/ks 2,50
-16 %
Veľkonočná súprava na tvorenie
5,99
5,00
€/ks 1,00
niekoľko kusov
Kotúčová rezačka na textil
10,99
niekoľko kusov
-19 %
Súprava na háčkovanie DIY »Krúžky na obrúsky«
9,99
8,00
€/ks 2,00
-19 %
Súprava na háčkovanie DIY »Dekoračný veľkonočný košík«
14,99
12,00
niekoľko kusov
-18 %
Držiak na šijacie potreby
10,99
9,00
niekoľko kusov
-16 %
Veľkonočná maľovaná dekorácia na okno
11,99
10,00
niekoľko kusov
Súprava nití na šitie
14,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Páradlo s lupou a LED osvetlením
8,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-18 %
Veľkonočná maľba na okno
10,99
9,00
niekoľko kusov
Ťažidlá na šitie, 2 páry
14,99
€/ks 3,75
Lampa na ručné práce s lupou
24,99
niekoľko kusov
Súprava gumičiek
4,99
€/ks 0,50
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-19 %
Súprava veľkonočných pečiatok
9,99
8,00
niekoľko kusov
-18 %
Súprava na háčkovanie DIY »Návleky na vajíčka«
10,99
9,00
-14 %
Odznaky a nažehľovacia aplikácia »Včela«
6,99
6,00
Súprava na vyšívanie
7,99
niekoľko kusov
-36 %
Súprava na tvorenie »Girlanda s brmbolcami«
10,99
7,00
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-12 %
Súprava menoviek na darčeky
7,99
7,00
€/ks 0,35
niekoľko kusov
Čoskoro opäť v predaji
-20 %
Súprava na aplikáciu patentných gombíkov
14,99
11,99
Čoskoro opäť v predaji

Úplne jednoduché: tvorenie s papierom

Tvorenie s papierom je z hľadiska potreby špeciálneho príslušenstva rôznorodé a nekomplikované. Nožnice a lepidlo nájdete takmer v každej domácnosti – a môžete začať tvoriť. Papier s motívmi, štruktúrovaný kartón, samolepiace ornamenty alebo farebná lepiaca páska uľahčia začiatočníkom vytváranie nápaditých vecí s papierom a iným príslušenstvom. Veľmi obľúbený je takzvaný scrapbooking, pri ktorom z pestrej zmesi vlastných fotografií a suvenírov v papierovej podobe, obrázkov, motívov a vzorovaného papiera, nálepiek a textu vznikajú celé fotoalbumy či cestovateľské denníky. Neklaďte si na začiatku vysoké ciele – prax robí majstra!
Eine Büroecke mit vielen Boxen und Aufbewahrungsmöglichkeiten.

Iný materiál: kreatívne potreby a správne náradie

Trblietavé perly, farebná vlna, vzorovaná látka, drôt, sadra, drevo, ale aj iné nájdené predmety, črepy a veci, ktoré ste už vlastne dlho chceli vyhodiť – kreatívnym materiálom môže byť čokoľvek. Čím zložitejšie sú materiály, tým viac nástrojov potrebujete. Niektoré veci nájdete v pivnici, špeciálne kreatívne potreby musíte dokúpiť. V internetovom obchode Tchibo nájdete veľký výber kreatívnych potrieb – prezrite si ich a nechajte sa inšpirovať! Pri zložitých kreatívnych technikách a väčších projektoch je dôležité mať vhodné pracovisko. V niektorých prípadoch tam môže práca zostať aj niekoľko dní, kým nebude dokončená.
Ein Kinderzimmer mit weißen und rosa Boxen.

Pekné tvorenie s deťmi

Ak sa chcete venovať tvoreniu s deťmi, mali by ste sa najskôr zamyslieť nad tým, čo už dokážu. Vyberte si techniky, nápady a kreatívne potreby primerané veku, pretože nič nie je frustrujúcejšie, ako keď veci jednoducho nefungujú. Taktiež nenechajte svojou fantáziou prevalcovať kreativitu dieťaťa: nemusí to byť presne ako predloha a tiež neprekáža, ak sú okraje trochu krivé. V prípade potreby pomôžte, ale neberte všetko z rúk dieťaťa, pretože to zvládnete lepšie a rýchlejšie. Výsledok bude určite krásny!

Jar, leto, jeseň a zima

Pred Vianocami a Veľkou nocou je hlavná sezóna kreatívneho tvorenia. Hviezdičky a anjeli alebo zajačiky a veľkonočné dekorácie sú každoročne sa opakujúce témy. Ale aj zbytok roka toho veľa ponúka. Zimný veniec na vchodové dvere, tričká s vlastnou potlačou s jarnými motívmi, zvonkohra, ktorá sa otáča v miernom letnom vetre alebo jesenné tvorenie s farebnými listami a gaštanmi, to je len niekoľko príkladov. V Tchibo nájdete cenovo prístupné kreatívne potreby pre širokú škálu kreatívnych trendov. Hotové kreatívne súpravy sú tiež praktické a obsahujú všetky kreatívne doplnky, ktoré k projektu potrebujete.
Ein bunt dekoriertes Büro lädt zum Basteln ein.