Drevená posteľ ako klasika medzi detskými postieľkami

Detské postieľky - najlepšie v obyčajnej bielej - sú súčasťou základného vybavenia v detskej izbe spolu s prebaľovacím pultom a prvým šatníkom. Naše postele sú vyrobené z masívneho dreva, a preto sú obzvlášť robustné a odolné. Spolu s dekoratívnymi prvkami, ako je baldachýn nad detskou postieľkou alebo detským hniezdom, zabezpečíte, aby Vaše dieťa spalo úžasne bezpečne. Náš tip: Okrem dobrej postele investujte do vysoko kvalitného, priedušného matraca.

Detské postieľky pre zdravý spánok najmenších

Bezpečnosť a pohodlie pri spánku zohrávajú najväčšiu rolu pri nákupe detských postieľok. V Tchibo nájdete vysokokvalitné postele od špecializovaných predajcov, ktoré sú prispôsobené potrebám najmenších. Sú útulným hniezdom a robustnou postieľkou zároveň. Prezrite si veľký sortiment, ktorý zahŕňa detský nábytok pre každú potrebu, a nájdite perfektnú posteľ pre Vaše potomstvo.

Ľutujeme, nenašli sa žiadne výsledky pre Váš hľadaný výraz.
Možno nájdete niečo zaujímavé tu:

Nájdenie správnej veľkosti detských postieľok

Najbežnejšia veľkosť detskej postieľky je 70 x 140 cm. Okrem toho sú detské postieľky k dispozícii aj v rozmeroch 60 x 120 cm. Romantické košíky ponúkajú menšiu ležiacu plochu 90 x 40 cm. Niektoré detské postieľky môžu byť premenené na detské postele odstránením tyčí. Potom môže Vaše dieťa používať posteľ na chvíľu dlhšie a prípadne prejsť priamo z tejto postele na juniorskú alebo mládežnícku posteľ.
Masívne drevo je tým správnym materiálom pre detskú postieľku.

Čo je prístelka?

Mnohí rodičia sa zdráhajú nechať svoje bábätká v noci samé. Vziať však dieťa so sebou do rodičovskej postele pre nedostatok miesta zvyčajne nie je optimálnym riešením. Tu prichádza do hry prístelka: Stojí hneď vedľa rodičovskej postele a je otvorená na jednej strane. Dieťa je teda blízko svojich rodičov, ktorí môžu kedykoľvek v noci reagovať na jeho potreby. Zároveň neexistuje žiadne nebezpečenstvo, že rodičia nevedome obmedzia malú bytosť počas spánku.
Mnoho detských postieľok sa dá ľahko premeniť na detskú posteľ.

Čo iné ešte treba zvážiť pri detských postieľkach?

Dobré detské postieľky sú výškovo nastaviteľné: To znamená, že v prvých mesiacoch je lamelový rošt namontovaný vysoko ako v kolíske a nemusíte sa ohýbať príliš nízko k svojmu dieťaťu. Až keď sa dieťa s pribúdajúcim vekom začne ťahať a stáť pri tyčiach, plocha na ležanie sa spustí najskôr do polovičnej výšky a nakoniec na podlahu. Takto sa detská postieľka prispôsobuje veku potomstva.

Ako môžu staršie deti naďalej používať detské postieľky?

Uistite sa, že jednotlivé tyče môžu byť z detskej postieľky odstránené. Dieťa tak môže samo otvoriť detskú postieľku, akonáhle vie chodiť a vykĺznuť, aby vás ráno navštívilo vo Vvašej posteli alebo vyhľadalo nočník. Na niektorých modeloch môžu byť tyče dokonca premenené na malé dvere.

Detské postieľky z Tchibo na spanie, snívanie a hranie

Kúpou detskej postieľky od spoločnosti Tchibo podporujete projekt GUT GEMACHT (v preklade DOBRE VYROBENÉ), ktorý sa zaviazal k udržateľným ekologickým materiálom. To tiež znamená, že masívne drevo detských postieľok pochádza výlučne z udržateľného lesného hospodárstva a pri výrobe sa nepoužívajú žiadne toxíny, ktoré poškodzujú zdravie detí. Pozrite sa na sortiment, vyberte si ideálne hniezdočko pre vášho malého miláčika a zároveň si objednajte detské pyžamo!
S prístelkou máte vždy svoje dieťa bezpečne blízko vás, a to aj v noci.