Šport a hobby

Ako chcete tráviť svoj voľný čas?
Práca je hotová a Vy máte konečne čas sami na seba. Konečne môžete vyraziť za športom, do prírody alebo jednoducho len tak relaxovať s dobrou knihou na pohovke. Nezáleží na tom, čo najradšej robíte – v Tchibo vždy nájdete niečo, čo Vám voľný čas ešte viac spríjemní. Napríklad skvelý outfit na tréning alebo napínavú audioknihu na dlhé cesty autom. Nechajte sa inšpirovať!

Športové oblečenie a príslušenstvo pre aktívnych jedincov
Každý, kto sa aktívne venuje športovým aktivitám, vie, že pravidelný pohyb zvyšuje kvalitu života. A takisto vie, aké dôležité je pre šport dobre padnúce oblečenie. Športové oblečenie musí byť ľahké, príjemné na telo, priedušné a odolné, a navyše sa musí ľahko udržiavať. Okrem toho je potrebné, aby Vám vo voľnej prírode poskytovalo ochranu pred vetrom a nepriaznivým počasím. Na Tchibo.sk si môžete zostaviť kompletný športový outfit, ktorý bude presne spĺňať všetky tieto požiadavky. A taký outfit – to zďaleka nie sú len športové nohavice a tričko. V ponuke Tchibo nájdete všetko, čo potrebujete: od funkčnej spodnej bielizne až po vysokokvalitné outdoorové bundy. Okrem športového oblečenia tu nájdete aj moderné prístroje a praktické príslušenstvo.

Hurá von! Všetko, čo potrebujete na cesty
Pokiaľ radi pešo alebo na bicykli objavujete svet, vyplatí sa Vám pozrieť sa na cestovné príslušenstvo, ktoré ponúka Tchibo. Vyrážate počas víkendu radi na bicykloch do prírody alebo by ste zase raz radi zažili pri kempovaní pocit absolútnej voľnosti pod nočným nebom plným hviezd? Potom by ste si rozhodne mali prezrieť praktické batohy a tašky, priestorovo úsporné súpravy riadu, piknikové deky a veľa ďalšieho vybavenia.

Wellness: Nechať myseľ len tak sa túlať
Ak chcete relaxovať, nemusíte nutne vyraziť na dovolenku. I doma sa dá krásne relaxovať. Čo k tomu potrebujete? Stačí vaňa, voňavá pena do kúpeľa a mäkučký župan, k tomu trocha hudby alebo audiokniha – a Vaša kúpeľňa sa ako mávnutím prútika zmení na skutočnú wellness oázu. Na tchibo.sk navyše nájdete množstvo produktov, ktoré Vám pomôžu udržiavať v kúpeľni poriadok – od úložných košíkov až po poháre na zubné kefky.

Zábava pre Vás – kdekoľvek a kedykoľvek
Zábavná elektronika – to už dnes nie je len domáca televízia. Svoju obľúbenú hudbu a filmy si so sebou môžete vziať na cesty autom alebo ich môžete sledovať i pri vodných športoch. Prezrite si nový sortiment Tchibo a nechajte sa prekvapiť a inšpirovať možnosťami, ktoré Vám naše produkty ponúkajú!