Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Zväzok svetelných reťazí s LED

Zväzok svetelných reťazí s LED

Svetelná reťaz ako záplava svetielok: Tento flexibilný zväzok sa skladá zo 17 samostatných laniek a krásne prevísa cez rámy dverí, zrkadlá alebo komody. Reťaz je zdobená striebornými hviezdičkami a guľôčkami a má 200 LED, ktorých teplé biele svetlo ponorí okolie do pôsobivej atmosféry. Do interiéru i exteriéru Svetelnú reťaz možno použiť v interiéri a rovnako aj na terase, balkóne alebo v záhrade. Navyše je vybavená časovačom, vďaka ktorému sa svetlo po približne šiestich hodinách automaticky vypne a po ďalších 18 hodinách sa znova zapne.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.