Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW1 2018
Zrkadlová skrinka do kúpeľne s 2 dvierkami

Zrkadlová skrinka do kúpeľne s 2 dvierkami

Zrkadlová skrinka na dokonalý prehľad Jedna skrinka, tri zrkadlá. Táto skrinka do kúpeľne s 2 dvierkami má tri zrkadlá a poskytuje veľa úložného priestoru na kozmetiku a iné kúpeľňové potreby. Za bočnými dvierkami so zrkadlom sú vždy dve variabilné vkladacie poličky z bezpečnostného skla. Otvorená odkladacia priehradka v strede je tiež vybavená sklenenou vkladacou poličkou. Montáž dvierok uľahčujú závesy s násuvným zaklapávacím systémom.
59,95 €
59,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW1/2018  Ušetriť až do 50%

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.