Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2019
Zrkadlo s protizahmlievacou povrchovou úpravou

Zrkadlo s protizahmlievacou povrchovou úpravou

Všestranná pomôcka pri starostlivosti o telo Toto zrkadlo s protizahmlievacou povrchovou úpravou je dokonalým doplnkom do kúpeľne – napríklad na ranné holenie, ktoré pomocou neho môžete vybaviť priamo pod sprchou. Výhodou je, že sa nezahmlí, keď naň pôsobí horúca vodná para – zrkadlový obraz zostáva viditeľný aj vtedy, keď je pustená sprcha. Štandardné zrkadlo a zrkadlo s 3-násobným zväčšením Zrkadlo má okrem štandardného zrkadla aj ďalšie zrkadlo s 3-násobným zväčšením na zobrazenie malých detailov. Vďaka pružnej šnúrke na zavesenie zo silikónu ho možno zauzliť napríklad na sprchovej tyči alebo urobiť slučku a zavesiť ho na háčik.
9,99 €
9,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW5/2019  Doplnky do kúpeľne

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.