Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW32 2018
Zmetáčik a lopatka

Zmetáčik a lopatka

Vnútri alebo vonku, na tvrdej podlahe či koberci – táto krásne tvarovaná súprava sa dá využiť všade. Zmetáčik s obzvlášť úzkou hlavou kefy dosiahne aj na ťažko prístupné miesta – a vďaka praktickej hrane na otieranie skončia všetky omrvinky zo štetín na lopatke. Ak zmetáčik nebudete potrebovať, možno ho priestorovo úsporne uschovať v lopatke, ktorá je navyše vybavená závesným očkom.

Naposledy v ponuke: CW32/2018  Upratovanie a domácnosť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.