Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Pomocníci na upratovanie

Dokonale uprataný byt

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Čisté podlahy a čalúnenie

Vysávače a parné mopy

Na jedno zotretie

Pomocníci na čistenie pre celý dom

Skutočne dobre zrecyklované
Ľudstvo spotrebuje viac zdrojov než dokáže obnoviť. Preto je také dôležité opätovné spracovanie surovín, ako je odpad. Pre naše výrobky s recyklovaným materiálom používame napr. staré plasty z PET fliaš. To šetrí energiu a naše životné prostredie.

Mimochodom: Tchibo používa v mnohých výrobkoch recyklované materiály. Tak vlastní približne každá piata rodina v Nemecku jednu kefku od Tchibo s recyklovaným plastom.
Udržateľnosť v Tchibo
 
   
*Len držiteľom TchiboCard bude odpočítaná zľava v nákupnom košíku.
  • LED multifunkčné svetlo s 2 háčikmi
10,99
Náhľad
TchiboCard cena*8,99 €

Nakupujte ešte výhodnejšie s TchiboCard!

Ako majiteľ TchiboCard môžete využívať ešte výhodnejšie ponuky: v mnohých kolekciách Tchibo nájdete teraz jeden alebo viac výrobkov, ktoré s kartou TchiboCard získate za výhodnejšiu cenu.

Zabezpečte si teraz túto a mnoho iných výhod a prihláste sa do klubu TchiboCard.
Zaregistrujte sa teraz
  
  
  • Prachovka s vymeniteľnými nadstavcami
1 obzvlášť dlhá a plochá prachovka, 1 malá prachovka
7,99
Náhľad
 
  
 
 

Šikovný zachytávač nečistoty

Potrebujete si odskočiť dnu obutí? Tieto návleky udržia nečistotu mimo domu.

Jednoducho sa na ne postavíte, pohýbete nohou do všetkých smerov a návlek sa natiahne okolo špinavej obuvi. Také pohodlné je udržiavanie čistoty!
Pozrieť si návleky na topánky

Smiem umyť riad?

Šikovné nápady na umývanie a sušenie riadu

Všetko čisté!

✓ Obzvlášť vysoké a mäkké štetiny sa postarajú o perfektné čistenie
✓ Nečistota sa neusádza
✓ Ideálne na čistenie, drhnutie, vyberanie vlasov alebo dokonca na efektívne čistenie kolies, ráfikov atď
Prezrieť si rukavice na čistenie

Postarajte sa o svoju obľúbenú bielizeň

Žehlenie, sušenie a starostlivosť

Všetko na svojom mieste

Nápady na skladovanie a poriadok

Viac úložného priestoru

Nábytok a regály

 
   
niekoľko kusov
   
 
Žiaľ už vypredané
  
 
   
   
  
 
  • Svietidlá do zásuvky s LED, 2 ks
Automatické zapínanie a vypínanie pri otvorení a zatvorení zásuvky
5,99
Náhľad
     
 
  • Stropné svietidlo s LED
Energia: A+ (od A++ do A)
59,95
Náhľad

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Nábytok z dreva s certifikátom FSC® prináša so sebou prirodzenosť do každého domu. Logo GUT GEMACHT tu znamená, že váš jedinečný materiál pochádza výhradne zo zodpovedného lesného hospodárstva.

ÚPLNE TVOJA PRÍRODA
Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok. Vy si tak môžete svoj domov mohli skrášliť trvalo udržateľným spôsbom.
Logo GUT GEMACHT nesú aj naše produkty z papiera certifikované podľa FSC® (Forest Stewardship Council®), pretože k jeho výrobe sa používa drevo zo zodpovedne obhospodarovaných lesov.

S OHĽADOM NA BUDÚCNOSŤ
Prísne štandardy FSC® zaisťujú zodpovedné hospodárenie s lesmi – od stromov až po hotový produkt. Ak sa rozhodnete pre kúpu produktu z papiera certifikovaného podľa FSC®, podporíte zachovanie dôležitých funkcií našich lesov. Môžete sa tiež spoľahnúť na to, že nie sú porušované žiadne práva pracovníkov v lesníctve a že títo pracovníci pracujú za bezpečných pracovných podmienok. Iba z lásky k prírode môžu vzniknúť tak skvelé výrobky!
Zastávame názor, že pokiaľ znovu použijeme hodnotné suroviny, robíme dobrú vec, a vytvárame tak produkty, ktoré právom nesú logo GUT GEMACHT. Preto recyklujeme suroviny a šetríme tak ich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITIE
Keď sa rozhodnete pre výrobok z recyklovaného materiálu, prispejete tak veľkou mierou ku konceptu trvalo udržateľného rozvoja. Môže sa tak výrazne znížiť produkcia škodlivých emisií a súčasne sa šetrí energiou a surovinami. Kvalita zostáva rovnaká.