Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2013
Závesný sušiak na bielizeň

Závesný sušiak na bielizeň

Možno jednoducho zavesiť na dvere alebo sprchové kúty. Nastaviteľná výška od cca 95 do 135 cm. 3 plošiny na sušenie, možno jednotlivo sklopiť a nastaviť do výšky. Nosnosť jednotlivých plošín sušiaka max. cca 1 kg. Možnosť zavesenia v sprchovom kúte alebo nad vaňou – vhodný aj na montáž na stenu. Ideálny aj na úplne mokrú bielizeň. S dodatočným uchytením na dvere s drážkou, hrúbka cca 1,6 cm. Keď sa nepoužíva, možno ho úsporne zložiť. Hliníková kostra. Vrátane montážneho materiálu.
25,95 €
25,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW35/2013  Novinky šité na mieru

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.