Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Závesné vedierka na balkón, žlté, 2 ks

Závesné vedierka na balkón, 2 ks

Jednoduché zavesenie na zábradlie balkóna Tieto závesné vedierka sú ozdobou každého balkóna a vďaka pestrým kvetinovým motívom vyvolávajú veselú náladu. Vedierka sa pomocou háčika dajú zavesiť na akékoľvek zábradlie, takto možno skrášliť aj francúzsky balkón. Háčik je odnímateľný, takže ich možno použiť ako normálny kvetináč. Aby vedierka viseli rovno, sú opatrené dištančnou vložkou. Odolné proti poveternostným vplyvom Závesné vedierka z kvalitného pozinkovaného lakovaného kovu sú odolné proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom a ideálne sa hodia na vonkajšie použitie. Vďaka otvoru na odtok vody na dne nedôjde k premočeniu rastlín.

Naposledy v ponuke: CW11/2017  Lepšie jesť a zdravo žiť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.