Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2016
Závesné vedierka na balkón, pozinkované, 2 ks

Závesné vedierka na balkón, sivé, 2 ks

Jednoduché zavesenie na zábradlie balkóna Tieto závesné vedierka sú ozdobou každého balkóna a vďaka pestrým kvetinovým motívom vyvolávajú veselú a letnú náladu. Vedierka sa pomocou háčika dajú zavesiť na akékoľvek zábradlie, takto možno skrášliť aj francúzsky balkón. Háčik je odnímateľný, takže ich možno použiť ako normálny kvetináč. Aby vedierka viseli rovno, sú opatrené dištančnou vložkou. Odolné proti poveternostným vplyvom Závesné vedierka z kvalitného pozinkovaného lakovaného kovu sú odolné proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom a ideálne sa hodia na použitie na balkóne. Vďaka otvoru na odtok vody na dne nedôjde k premočeniu rastlín.
5,99 €
5,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW11/2016  Moja záhradná oáza

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.